همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود

لکسوس IS C
Lexus Isc

بازه قیمت:
2,750,000,000~2,300,000,000تومان

سال‌های لکسوس IS C
لکسوس IS C 2009
لکسوس IS C 2010
لکسوس IS C 2011
لکسوس IS C 2012
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت لکسوس IS C

لکسوس IS C
Lexus Isc

بازه قیمت:
2,750,000,000~2,300,000,000تومان

سال‌های لکسوس IS C
لکسوس IS C 2009
لکسوس IS C 2010
لکسوس IS C 2011
لکسوس IS C 2012
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت لکسوس IS C

نقد و بررسی لکسوس IS C

خودرو لکسوس IS 300 کروک ترکیبی از راحتی و بی سقفی یک خودروی کروک و کارایی بالای یک خودروی کوپه است بگونه ای که این خودرو مورد پسند همگان قرار می‏گیرد. این خودرو از نوع کروک سقف فلزی است که شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده و یکی از بهترین‌های نوع خود در دنیاست. سقف فلزی در مقایسه با سقف غیرفلزی خودروهای کروک از عایق هوای بهتری برخوردار است ولی در مورد صدای جاده اینطور نیست. همچنین سقف فلزی از ایمنی بهتری در برابر سرقت برخوردار است. با اینکه شرایط فروش این خودرو خوب است ولی اکثر مردم با فضای صندوق این خودرو به هنگام بستن سقف خودرو مشکل خواهند داشت. البته جمع شدن سقف متحرک خودروی IS در بالای سر صندلی‌‌های عقب، مقداری از زیبایی این خودرو کاسته است. با همه این اوصاف، سقف این خوردو در مدت 20 ثانیه جمع می‌شود که در نوع خود سرعت خوبی محسوب می‌شود.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

چه سقف خودوری لکسوس IS 300 کروک را ببندید و چه باز بگذارید، سواری این خودرو بسیار راحت است. ساختار بدنه این خودرو طوری است که حتی در جاده‌های بسیار ناهموار نیز بدون تکان است و هنگامی که سقف آن را ببندید، عایق صوتی بسیار خوبی ایجاد می‌کند. اگر گیربکس اتوماتیک داشته باشید، شتاب خودرو به میزان کافی موجود است و پیشنهاد ما، ترجیح آن نسبت به مدل دستی است که از دقت و لذت کمتری در رانندگی برخوردار است. علاوه بر فرمان‌پذیری خودروی لکسوس IS 300 کروک، سیستم تعلیق نرم و فرمان این خودرو بیشتر برای راحتی طراحی شده‌اند تا رانندگی با روح، اما افرادی که دوست دارند لذت بیشتری از خودوریشان ببرند بهتر است که پکیج تیونینگ F Sport را انتخاب کنند تا سیستم تعلیق سفت‌تر و عملکرد بهتری را در بخش خروج گازها از خودرو داشته باشند.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

خودروهای لوکس آلمانی عموما قیمت بالاتر و امکانات استاندارد کمتری را ارائه می‌دهند و اگر بی ام دبلیو 328i کروک را با لکسوس IS 300 کروک مقایسه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد. امکانات استاندارد لکسوس IS کروک شامل روکش چرمی صندلی‌ها، استارت دکمه‌ای، تار شدن خودکار آیینه وسط خودرو، سی دی چنجر شش تایی و امکان بلوتوث می‌باشد. همه این امکانات بر روی خودروی بی ام دبلیو 328i به صورت اختیاری وجود دارند اما بر روی 328i نیز امکاناتی مثل حافظه‌ی تنظیمات صندلی، چراغ جلوی زنون و برف پاک‌کن خودکار موجود است. در مجموع لکسوس IS 300 از امکانات بهتری برخوردار است. با اینکه خودروی لکسوس IS 250 سدان AWD است، مدل کروک آن با چالش وزن روبروست و حدود 90 کیلوگرم وزن اضافه برای این خودرو خیلی خوب نیست. ممکن است بگویید که AWD بودن برای خودروهای کروک مهم نیست اما سقف متحرک برای خودروهای چهار فصل بسیار حیاتی است و مساله اینجاست که دیفرانسیل عقب مناسب جاده‌های برفی نیست.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : کروک
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
عملکرد مناسب موتور و گیربکس
کیفیت قطعات کابین مناسب
سیستم تعلیق مناسب
شتاب بالا
نقاط ضعف
واردات محدود
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی

نظرات کاربران در مورد لکسوس IS C

امتیاز کاربران

( 1 کاربر )
4/5
طراحی داخلی
طراحی خارجی
ایمنی
راحتی و امکانات
ارزش خرید
1 نظر
توسلیلکسوس IS C 300 شرکتی 2012
1397/09/25
امتیاز
4/5
عالی
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر