ثبت سفارش،کارشناسی و معرفی نمودن خودرو توسط همراه مکانیک

اولین نفری باشید که از خودروهای مطمئن و کارشناسی شده مطلع می شوید

ثبت گوش به زنگ برای کسانی که وقت و تبحر ندارند!

ثبت گوش به زنگ شما
بیشتر بدانیم
 • معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن

 • تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

 • صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری

 • بستن قولنامه و ارائه مشاوره کاملحقوقی جهت انتقال سند

 • تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

خدمت گوش به زنگ برای افرادی است که خودروی مورد نظر خود را در نمایشگاه خودرو های کارشناسی شده نیافته اند و قصد خرید خودرویی مطمئن را دارند . در این خدمت شما می توانید با استفاده از فیلتر های موجود، خودروهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و اولین کسی باشید که از ورود خودروهای متناسب با انتخاب شما در نمایشگاه خودرو های کارشناسی شده همراه مکانیک مطلع میشود؛ کافی است یک بار مشخصات خودروی مد نظر خود را به همراه اطلاعات تماس را در این بخش وارد نمایید تا به صورت مستمر شما را از آخرین آمار خودروهای موجود با خبر نماییم .

با استفاده از فیلتر ها، خودروی مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس نسبت به ثبت فرم اقدام نمایید

فیلترها:

  آخرین خودرو های اضافه شده به نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک (لیست کامل)

  سوالات متداول

  خدمت گوش به زنگ چیست؟

  خدمت گوش به زنگ برای افرادی است که خودروی مورد نظر خود را در نمایشگاه خودرو های کارشناسی شده نیافته اند و قصد خرید خودرویی مطمئن را دارند . در این خدمت شما می توانید با انتخاب فیلتر های مختلف خودروهای مورد نظر خود اولین کسی باشید که از ورود خودروهای متناسب با انتخاب شما در نمایشگاه خودرو های کارشناسی شده همراه مکانیک مطلع شوید کافی است یک بار مشخصات خودروی مد نظر خود را به همراه اطلاعات تماس را در این بخش وارد نمایید تا به صورت مستمر شما را از آخرین آمار خودروهای موجود با خبر نماییم.

  آیا شما خودروی مورد نظر را در محدوده قیمتی مصرف‌کننده معرفی میکنید؟؟؟

  تمامی خودرو ها مطابق قیمت مصرف کننده و در رنج قیمت کارشناسی خودرو معرفی می گردد.

  آیا ارائه خدمت گوش به زنگ در شهرستان‌ها نیز صورت می‌پذیرد؟

  این خدمت در تمام شهرهایی که همراه مکانیک نمایندگی فعال دارد انجام می‌پذیرد. البته این خدمت برای سایر شهرستان‌ها نیز وجود دارد به نحوی که خریدار، خود یا نماینده مورد اعتمادش، پس از تایید نهایی همراه مکانیک خود را به خودرو رسانده، خودرو را تایید نموده و آن را خریداری نمایند. همچنین امکان پرداخت بیعانه توسط خریدار جهت نگه‌داشتن خودرو توسط فروشنده نیز وجود دارد.

  قیمت‌گذاری خودرو بر چه اساسی صورت می‌گیرد؟

  همراه مکانیک با گردآوری یک تیم مجرب و مجزا در زمینه قیمت‌گذاری خودرو و با آگاهی از قیمت‌های روز خودرو و معاملات روز، محدوده مناسب هر قرارداد را مشخص نموده و بر مبنای آن اقدام به عقد قرارداد خرید سفارشی با خریداران خودرو می‌نماید.

  آیا در صورت استفاده از خدمت گوش به زنگ می‌توان از کمک همراه مکانیک در مراحل قانونی نیز استفاده نمود؟

  بله، از جمله مزایای خدمت گوش به زنگ ارائه مشاوره حقوقی در تمامی مراحل قانونی عقد قرارداد و تملک خودرو می‌باشد.همچنین برای افرادی که تجربه کافی جهت خرید خودرو را ندارند پکیج حقوقی خودرو پیشنهاد میگردد تا بنوانند خریدی ایمن و مطمئن داشته باشند.

  معرفی خودرو به کاربر در خدمت گوش به زنگ از چه طریقی می باشد؟

  در هنگام ثبت گوش به زنگ اطلاعات و مشخصات شخصی خود و همچنین ایمیلتان را وارد کنید از طریق ایمیل اعلامی خودروی مد نظر شما معرفی میگردد.

  آیا استفاده از خدمت گوش به زنگ هزینه ای برای کاربر دارد؟

  ثبت سفارش گوش به زنگ هیچ گونه هزینه ای برای شما ندارد فقط در هنگام خرید و ثبت قولنامه خودرو معرفی شده شما هزینه خرید از نمایشگاه را پرداخت می کنید.

  چه خودرو هایی از طریق گوش به زنگ به متقاضیان معرفی می گردد؟

  خودروی معرفی شده از میان خودرو هایی است که کارشناسی شده و به نمایشگاه خودرو های آماده فروش همراه مکانیک اضافه می گردد با انتخاب فیلتر های مختلف برای انواع خودرو ها از سوی شما می توانید اولین نفری باشید که از خودروی متناسب با ثبت سفارش گوش به زنگ خود با خبر شوید