hamrah-mechanic
hamrah-mechanic
ماشینت رو با خیال راحت بفروش

اطلاعات خودرو خود را وارد کنید

جستجوی خودرو
انتخاب سال ساخت
انتخاب تیپ

مزایای فروش سفارشی بدون هزینه در همراه مکانیک

banner

مراحل فروش خودرو در همراه مکانیک

1 : ثبت رایگان آگهی فروش خودرو

اطلاعات خودروی خود را به آسانی و در کم‌ترین زمان در سایت یا اپلکیشن همراه مکانیک ثبت کنید.

2 : مشاوره تخصصی بازار و قیمت

کارشناسان ما جهت مشاوره تخصصی بازار و قیمت، در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

3 : پاسخ به تماس‌ها و یافتن خریداران واقعی

ما خودروی شما را در تمامی پلتفرم‌های خودرویی آگهی کرده و تماس‌های ورودی خریداران را به جای شما پاسخ میدهیم و قرار بازدید را برای بهترین کاندیداها تنظیم خواهیم کرد.

4 : همراهی کارشناس حقوقی و تضمین امنیت فروش

کارشناسان فنی و حقوقی ما جهت تضمین امنیت معامله شما را در هنگام بازدید خودرو همراهی خواهند کرد تا خیال شما از هر جهت راحت باشد.
خودروهای فروخته شده اخیر

سوالات متداول

شرایط فروش از طریق همراه مکانیک چیست؟
پاسخ
در ابتدا باید درخواست فروش خود را در سایت یا اپلیکیشن همراه مکانیک ثبت کنید. کارشناسان همراه مکانیک بابت شرح خدمات، با شما تماس می‌‎گیرند و پس از هماهنگی‌های لازم، ادامه فرآیند فروش توسط 3 کارشناس متخصص انجام می‌شود: کارشناس فروش که به‌طور اختصاصی روی درخواست فروش شما فعالیت می‌کند و خودروی شما را بر اساس شرایط فنی و بدنه آن، همراه با شماره تماس‌های همراه مکانیک در سایت و شبکه‌های اجتماعی تخصصی شرکت و سایر سایت‌های معتبر آگهی می‌کند. این کارشناس فروش با تجربه‌ای که دارد اقدام به جذب بهترین خریداران خواهد کرد. در فرآیند بازدید نیز کارشناس همراه مکانیک همراه خریدار خواهد بود و در نهایت خودرو توسط کارشناس فنی و بدنه بررسی می‌شود. کارشناس حقوقی نیز برای آسایش و امنیت خاطر شما در زمان معامله خودرو، تا لحظه امضای سند و عقد قولنامه‌ای معتبر، همراه شما خواهد بود.
آیا همراه مکانیک خودروی فروشنده را خریداری می‌کند؟
پاسخ
خیر. خودرو توسط کارشناسان فروش همراه مکانیک آگهی شده و تمام فرایند فروش و پاسخگویی به تماس ها توسط کارشناسان انجام می‌شود تا بهترین خریداران به شما معرفی شوند.
آیا فروشنده باید هزینه‌ای پرداخت کند؟
پاسخ
خیر. خدمت فروش خودرو در همراه مکانیک رایگان است.
قیمت‌گذاری خودرو به چه صورت است؟
پاسخ
همراه مکانیک با توجه به معاملات روز بازار و شرایط اختصاصی هر خودرو، در زمینه قیمت‌گذاری به فروشنده مشاوره می‌دهد. اما در نهایت، قیمت توسط فروشنده تعیین می شود و همراه مکانیک دخالتی در قیمت‌گذاری نهایی نخواهد داشت.
همراه مکانیک در کدام مراحل فروش همراه من است؟
پاسخ
کارشناسان همراه مکانیک در تمامی مراحل، از زمان ثبت درخواست تا انتشار آگهی و انجام معامله همراه شما هستند. این همراهی به‌منظور ارائه مشاوره تخصصی، پاسخ به خریداران، معرفی خریداران باکیفیت، همراهی در بازدید، کارشناسی فنی و بدنه و عقد قرارداد است.
مدت زمان فروش توسط همراه مکانیک چقدر است؟
پاسخ
زمان فروش وابسته به مدل خودرو، شرایط فنی و بدنه آن و قیمت پیشنهادی شما، معمولا از 1 تا 7 روز است.
چگونه می‌توانیم قیمت خودرو خود را تغییر دهیم؟
پاسخ
کارشناس و پشتیبان فروش شما در طول فرآیند فروش، به‌طور مدون گزارش تماس خریداران، تعداد معاملات بازار و همچنین تغییرات قیمت خودرو در بازار را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید براساس گزارش‌های دریافتی، برای تغییر قیمت خودرو با کارشناس فروش مشورت کرده و تغییرات مدنظر خود را اعمال کنید.
آیا از طریق همراه مکانیک امکان معاوضه خودرو هم وجود دارد؟
پاسخ
خیر. اما همراه مکانیک با شروع هم‌زمان فرآیند خرید خودروی مناسب برای شما، ریسک های مالی خرید و فروش ماشین را تا جای ممکن کاهش می‌دهد.
آیا درصورت منصرف شدن از فروش، باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟
پاسخ
خیر. درصورت انصراف از فروش یا فروختن خودرو توسط مالک، فقط لازم است که به کارشناس فروش مربوطه اطلاع دهید.

خانه

خرید خودرو

قیمت خودرو

فروش خودرو

خدمات دیگر