فروش خودرو، بدون هزینه و به قیمت مصرف‌ کننده

فروش خودرو سفارشی بدون پاسخگویی به حتی ۱ تماس تلفنی !

فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده

ثبت سفارش نمونه فروش خودروهای انجام شده
بیشتر بدانیم
  • فروش خودرو بدون هزینه

  • فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده

  • صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران

  • عدم پاسخ گوییبه تلفن و معامله با دلالان خودرو

  • بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند

خدمت فروش خودرو سفارشی مخصوص فروشندگان خودرویی است که نمی خواهند دردسرهای پاسخگویی تلفنی و سر و کله زدن با دلالان خودرو و خریداران غیرواقعی و نیز فروش خودرو به قیمتی بسیار پایین‌تر از ارزش کارشناسی آن را داشته باشند و حتی هزینه‌ای هم پرداخت نکنند. کارشناسان همراه مکانیک خودروی شما را از نظر فنی و بدنه کارشناسی نموده و همراه عکس های با کیفیت از بخش های مختلف خودرو بر روی سایت همراه مکانیک قرار می دهند. متقاضیان خرید خودرو، با شرکت تماس گرفته و اطلاعات موردنیاز خود را از کارشناسان ما دریافت می‌کنند. پس از انجام توافق بین خریدار و همراه مکانیک، اطلاعات تماس خریدار در اختیار فروشنده قرار می‌گیرد. بنابراین فروشندگان بدون نیاز به آگهی کردن خودرو، پاسخگویی به تماس های مکرر متقاضیان و همچنین صرف وقت برای کارشناسی خودرو از سوی خریدار و از همه مهمتر پرداخت هرگونه هزینه‌ای (این طرح برای فروشندگان خودرو به صورت کاملا رایگان ارائه می‌گردد) خودروی خود را با عکس‌هایی بسیار باکیفیت، همراه با گزارش کارشناسی و به قیمت کارشناسی شده به فروش خواهند رساند، در عین حال عقد قولنامه و قرارداد خرید خودرو نیز برای این دسته از مشتریان ارائه می گردد.

جهت ثبت سفارش فرم زیر را پر کنید

و یا با شماره ۶۶۵۱۱۵۵۸-۰۲۱ تماس بگیرید

همراه مکانیک - سازنده - مدل - سال 

آخرین فروش خودروهای سفارشی انجام شده (لیست کامل)

سوالات متداول

خدمت فروش سفارشی شما به چه صورتی است؟

همراه مکانیک خودروی شما را در کمترین بازه زمانی و به قیمت واقعی مصرف‌کننده به فروش می‌رساند. پس از ثبت سفارش در سایت همراه مکانیک یا تماس با شماره‌های ثبت‌شده در بالای سایت، هراه مکانیک کارشناس فروش سفارشی خود را به محل مورد نظر فروشنده اعزام می‌نماید. کارشناس با بررسی کامل خودرو و تهیه عکس‌های بسیار با کیفیت از خودرو، امکان نمایش این خودرو را در نمایشگاه مجازی همراه مکانیک فراهم می‌ آورد. خریداران خودرو، پس از رویت خودرو در نمایشگاه مجازی همراه مکانیک، با شرکت تماس برقرار نموده و درخواست خود را ارائه می‌دهند. همراه مکانیک نیز پس از اطمینان از شرایط خریدار، وی را به فروشنده معرفی نموده و شرایط انعقاد معامله را فراهم می‌نماید.

مزیت استفاده از خدمت فروش سفارشی شما در مقایسه با سایت‌های اینترنتی و روزنامه‌هایی که با درج آگهی می‌توان خودرو را به فروش رسانید چه می‌باشد؟

اولین مزیت استفاده از خدمت فروش سفارشی، به فروش رفتن خودروی شما به قیمت واقعی یا اصطلاحا قیمت مصرف‌کننده می‌باشد. زیرا واحد قیمت‌گذاری شرکت همراه مکانیک، قیمت فروش این خودرو را تعیین نموده و ما آن را بدون چانه‌زنی به خریداران اعلام می‌نماییم. از دیگر مزایای این خدمت، صرفه‌جویی در وقت فروشندگانی می‌باشد که به هر دلیل امکان پاسخگویی به تلفن، نشان دادن خودرو به افراد مختلف و احتمالا سر و کله زدن با دلالان خودرو را ندارند. در این خدمت، فروشندگان پس از کارشناسی خودرو، به اندازه امضا زدن و تحویل گرفتن مبلغ قرارداد و مسائل حقوقی وقت خواهند گذاشت.

آیا پس از نمایش خودرو توسط شما در سایت همراه مکانیک، باز هم فروشندگان باید پاسخگوی تلفنی مشتریان باشند؟

خیر. ما تمام مکالمات مربوط به پاسخگویی به مشتریان تا مرحله عقد قرارداد را بر عهده داشته و تنها در مرحله نهایی نشان دادن خودرو، مزاحم فروشنده خواهیم شد..

قیمتی که شما خودروی من را به فروش می رسانید به چه نحوی است؟

ما خودروی شما را بدون چانه‌زنی و به قیمت واقعی (قیمت مصرف کننده) به فروش خواهیم رساند.

آیا شما هر خودرویی را در نمایشگاه خود برای فروش قرار می‌دهید؟

خیر، تنها خودروهایی جهت فروش سفارشی و نمایش در نمایشگاه پذیرفته می‌شوند که در وضعیت بدنه و فنی، آسیب جدی( نظیر ضربه به شاسی‌ها، رنگ‌شدگی سقف و اساسی ستون‌ها، ایراد اساسی در موتور و گیربکس و موارد اینچنینی) نداشته باشند. لذا همراه مکانیک از پذیرفتن اینگونه خودروها معذور می‌باشد.

آیا در مسائل حقوقی نیز همراه مکانیک در کنار فروشندگان خودرو خواهد بود؟

از دیگر مزایای طرح فروش سفارشی، تنظیم قولنامه و ارائه مشاوره حقوقی کامل توسط شرکت همراه مکانیک به خریداران و فروشندگان خودرو می‌باشد. هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت ارائه این خدمت از طرفین قرارداد دریافت نمی‌گردد.

آیا برای فروش سفارشی باید خودروی خود را جابجا نماییم؟

خیر، تهیه گزارش فروش خودرو و کارشناسی آن، در محل مورد نظر مشتری انجام می‌پذیرد. تنها شرایطی که فروشنده می‌بایست فراهم آورد، امکان کارشناسی کامل خودرو و تهیه عکس‌های باکیفیت توسط کارشناس همراه مکانیک می‌باشد.