مطمئن بخرید، آسان بفروشید


ما به ایجاد تجربه متفاوت و بی‌دغدغه بیش از 80 هزار خودرو کمک کرده‌ایم

بازار خودرو همواره یکی از فعال‌ترین و البته پرتنش‌ترین بازارهای موجود در ایران محسوب می‌شود. طبق آمار تا اواسط سال 98 تعداد 21 میلیون 778 هزار خودرو در سطح کشور پلاک شده‌است. افزایش روزافزون تعداد خودرو و حجم بالای آگهی‌ها و خرید و فروش خودرو در کشور به خوبی نشان‌دهنده پویایی این بازار است.

در طی سال‌های اخیر و همزمان با توسعه اینترنت، روش‌های خرید و فروش خودرو نیز از روش‌های قدیمی همچون نمایشگاه‌ها و بازارهای هفتگی خرید و فروش خودرو فاصله گرفته و به روش‌های اینترنتی تبدیل شده‌اند. در حقیقت نیازهای خریداران و فروشندگان خودرو باعث شد تا سبک جدیدی در خرید و فروش خودرو توسعه یابد که نسبت به روش‌های سنتی بسیار راحت‌تر، سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر است. روشی که در آن دیگر نیازی به حضور خریدار و فروشنده برای بازدید و تست خودرو و یا پاسخگویی به تماس‌های مکرر مشتریان نیست و مشتریان برای دریافت خدمات ضمانت هم دریافت می‌کنند.

شرکت همراه مکانیک به عنوان پایه‌گذار روش نوین خرید و فروش خودرو، در سال 1392 و با شعار "مطمئن بخرید، آسان بفروشید" فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با ارائه خدماتی مانند خرید خودرو کارشناسی شده، فروش خودرو سفارشی، کارشناسی خودرو در محل و قیمت‌گذاری دقیق خودرو سعی در ایجاد محیطی امن و بدون دغدغه برای معاملات خودرو دارد. همه این موارد دقایقی چند پس از اولین کلیک آغاز شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام می‌رسد.

اگر شما خریدار خودرو باشید: از لحظه‌‌ای که تصمیم به خرید می‌گیرید، نمایشگاه خودرو همراه مکانیک به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین فروش خودروهای کارشناسی شده در دسترس شما خواهد بود. شما می‌توانید با خیال راحت و با کمک مشاوران متخصصی که شما را در انتخاب مناسب‌ترین خودرو(با توجه به نیاز و بودجه) یاری می‌دهند؛ ماشین دلخواه خود را کارشناسی‌شده و با گارانتی جبران خسارت خریداری کنید.

اگر شما می‌خواهید از سلامت فنی و بدنه خودرویی مطمئن شوید: می‌توانید از خدمت کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید؛ و مطمئن باشید که همراه مکانیک با کارشناسان مجرب و باتجربه‌ی خود بازهم در کنار شما خواهد بود. چرا که همراه مکانیک اولین و باسابقه‌ترین شرکت کارشناسی خودرودر کشور محسوب می‌شود.

اگر قصد تعیین قیمت‌ دقیق خودرو را دارید: ابزار محاسبه قیمت خودرو همراه مکانیک به عنوان اولین و تنها ابزار محاسبه افت قیمت خودرو کارکرده و دست دوم به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود تا میزان تاثیر فاکتورهای موثر در قیمت خودرو را محاسبه کنید.

همراه مکانیک در تمام مراحل خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودرو مشاور و همراه شما خواهد بود. همه کارکنان همراه مکانیک در تلاش هستند تا با ارائه خدمات باکیفیت، تجربه متفاوتی را در خرید و فروش خودرو برای شما رقم بزنند.