همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود

مطمئن بخرید، آسان بفروشید

ما به ایجاد تجربه متفاوت و بی‌دغدغه بیش از 80 هزار خودرو کمک کرده‌ایم
در سال ۱۳۹۲ همراه‌مکانیک توسط جمعی از متخصصین حوزه خودرو و نخبگان دانشگاهی، شروع به کار کرد. چشم‌انداز اصلی ما این بود که روزی تبدیل به کامل‌ترین مرجع خدمات خودرو در کشور شویم تا هر شهروند ایرانی بتواند صفر تا صد خدمات مورد نظرش در حوزه خودرو، از مشاوره تخصصی خرید و فروش، تا خدمات خودرو در محل را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن از ما دریافت کند. اعتماد صمیمانه شما در این سال‌ها دلیل پیشرفت و اعتبار ما بوده و ما با تکیه بر تخصص و دانش کارشناسان مجرب همراه‌مکانیک توانستیم این اعتبار را تحقق ببخشیم. امروز تمام تلاشمان بر این است که در آینده ای نزدیک، نامی آشنا و همراهی مطمئن برای هر ایرانی در حوزه خودرو باشیم و باور داریم که آن روز خیلی دور نیست...
اگر شما خریدار خودرو باشید
از لحظه ای که تصمیم به خرید خودرو می‌گیرید، نمایشگاه خودرو همراه مکانیک به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین فروش خودروهای کارشناسی شده در دسترس شما خواهد بود. شما می‌توانید با خیال راحت و با کمک مشاوران متخصصی که شما را در انتخاب مناسب‌ترین خودرو(با توجه به نیاز و بودجه) یاری می‌دهند؛ ماشین دلخواه خود را کارشناسی‌شده و با گارانتی جبران خسارت خریداری کنید.
اگر شما می‌خواهید از سلامت فنی و بدنه خودرویی مطمئن شوید
می‌توانید از خدمت کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید؛ و مطمئن باشید که همراه مکانیک با کارشناسان مجرب و باتجربه‌ی خود بازهم در کنار شما خواهد بود. چرا که همراه مکانیک اولین و باسابقه‌ترین شرکت کارشناسی خودرودر کشور محسوب می‌شود.
اگر قصد تعیین قیمت‌ دقیق خودرو را دارید
ابزار محاسبه قیمت خودرو همراه مکانیک به عنوان اولین و تنها ابزار محاسبه افت قیمت خودرو کارکرده و دست دوم به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود تا میزان تاثیر فاکتورهای موثر در قیمت خودرو را محاسبه کنید. همراه مکانیک در تمام مراحل خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودرو مشاور و همراه شما خواهد بود. همه کارکنان همراه مکانیک در تلاش هستند تا با ارائه خدمات باکیفیت، تجربه متفاوتی را در خرید و فروش خودرو برای شما رقم بزنند.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک