درباره ما

همراه ‌مکانیک در سال 1392 با ایده خدمت‌رسانی در حوزه خرید، فروش وقیمت‌گذاری خودرو و با شعار «مطمئن بخرید، آسان بفروشید» فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با ارائه خدماتی مانند خرید خودرو کارشناسی شده، فروش خودرو بدون هزینه، کارشناسی خودرو در محل و قیمت‌گذاری دقیق خودرو سعی در ایجاد محیطی امن و بدون دغدغه برای معاملات خودرو دارد. همه این موارد دقایقی چند پس از اولین کلیک آغاز شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام می رسد.

اگر شما خریدار خودرو باشید: از لحظه‌‌ای که تصمیم به خرید می‌گیرید، نمایشگاه خودرو همراه مکانیک به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین فروش خودروهای کارشناسی شده در دسترس شما خواهد بود.


شما می‌توانید با خیال راحت و با کمک مشاوران متخصص ما که به‌صورت کاملا رایگان، شما را در انتخاب مناسب‌ترین خودرو(با توجه به نیاز و بودجه) یاری می‌دهند؛ ماشین دلخواه خود را خریداری کنید.

اگر شما فروشنده‌ی خودرو باشید: می‌توانید با استفاده از خدمت فروش سفارشی که در سراسر دنیا به‌عنوان بهترین روش فروش خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ کلیه‌ی مراحل را به‌صورت کاملا رایگان انجام دهید.

گر شما می‌خواهید از سلامت فنی و بدنه خودرویی مطمئن شوید: می‌توانید از خدمت کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید؛ و مطمئن باشید که همراه مکانیک با کارشناسان مجرب و باتجربه‌ی خود بازهم در کنار شما خواهد بود.

کارکنان همراه مکانیک