همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود

لکسوس GS
Lexus Gs

بازه قیمت:
4,150,000,000~2,900,000,000تومان

سال‌های لکسوس GS
لکسوس GS 2008
لکسوس GS 2010
لکسوس GS 2014
لکسوس GS 2015
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت لکسوس GS

لکسوس GS
Lexus Gs

بازه قیمت:
4,150,000,000~2,900,000,000تومان

سال‌های لکسوس GS
لکسوس GS 2008
لکسوس GS 2010
لکسوس GS 2014
لکسوس GS 2015
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت لکسوس GS

نقد و بررسی لکسوس GS

خودروهای اسپرت لکسوس بسیار راحت، بی‌صدا، لوکس و باارزش هستند. البته اگر قصد خرید سدانی اسپرت و پویا مثل GS 250 را دارید، باید بدانید اینکه این خودرو یکی از پرفروش‌ترین خودروهای تاریخ لکسوس به شمار می‌رود. ترکیب بسیار خوب، فرمان‌پذیری چابک، بی‌صدایی خودرو، ظاهر دل‌ربا و امکانات بسیار با کیفیت داخل، نه تنها خودرو سدان GS250 را در صنعت سدان‌های اسپرت دچارتغییر نکرد، بلکه پس از به بازار آمدنش، کل برند لکسوس را تحت تاثیر قرار داد و باعث شده که محصولی کامل ارائه شود.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودرو GS250 به دلیل برخورداری از فرمان‌پذیری، شتاب و ترمز بسیار خوب، توان این را دارد که در بازار با سدان اسپرت‌های روز رقابت کند. البته علاوه بر این‌ها، این خودرو دارای بدن‌ه­ای بسیار مستحکم بوده و به دلیل داشتن عرض زیاد و استفاده از آلومینیوم در سیستم تعلیق، وزن سبکی دارد. خودروهای لکسوس دارای سه وضعیت رانندگی Eco، نرمال و اسپرت هستند و به راننده این امکان را می‌دهند که در شرایط متفاوت بتواند وضعیت مناسب خود را به کار برد. البته رانندگان مشتاق‌تر حتما بسته F-Sport و سیستم تعلیق‌های متغیر لکسوس مثل سیستم فرمان دینامیک را به همراه دسته دنده موجود بر روی فرمان و فرمان چرخ‌های عقب انتخاب خواهند کرد. خودرو GS پس از برخورداری از این امکانات، از یک سدان لوکس با سواری نرم به یک خودرو مناسب مسابقه تغییر پیدا می‌کند.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

لکسوس نیاز به یک موفقیت جدید دارد، خودرویی که مانند شاسی­ بلند­های RX بتواند پیشرو کلاس خود باشد. این شرکت نیاز دارد که تغییرات بزرگی را در سال آینده ایجاد کند و خط تولید جدید را راه اندازی نماید. خودرو GS در نوک پیکان این تغییرات گسترده قرار دارد. این خودرو بعنوان یک محصول مستقل، موفق بوده و اگر نشانه‌ای برای تغییرات جدید وجود داشته باشد، GS موفق‌تر هم خواهد بود.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : سدان
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 2 نسل
نقاط قوت
عملکرد مناسب موتور و گیربکس
کیفیت قطعات کابین مناسب
سیستم تعلیق مناسب
شتاب بالا
نقاط ضعف
بازار خرید و فروش نه چندان مناسب
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی
هزینه نگهداری بالا

نظرات کاربران در مورد لکسوس GS

امتیاز کاربران

( 1 کاربر )
4/5
طراحی داخلی
طراحی خارجی
ایمنی
راحتی و امکانات
ارزش خرید
1 نظر
کاربر همراه مکانیکلکسوس GS 430 2008
1399/07/14
امتیاز
4/5
فوق العاده نرم و راحته و سیستم تعلیق عالی و امنیت خوبی داره و بیشتر به خاطر دیفرانسیل عقب بودنش لذت رانندگی اسپرتش بسیار عالیه
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر