hamrah-mechanic
همه روزه از ۸ الی ۲۱
hamrah-mechanic

هیوندای سنتنیال
Hyundai Centennial

بازه قیمت:
3,300,000,000~2,300,000,000تومان

سال‌های هیوندای سنتنیال
هیوندای سنتنیال 2011
هیوندای سنتنیال 2012
هیوندای سنتنیال 2013
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت هیوندای سنتنیال

هیوندای سنتنیال
Hyundai Centennial

بازه قیمت:
3,300,000,000~2,300,000,000تومان

سال‌های هیوندای سنتنیال
هیوندای سنتنیال 2011
هیوندای سنتنیال 2012
هیوندای سنتنیال 2013
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت هیوندای سنتنیال

نقد و بررسی هیوندای سنتنیال

در زمان نه چندان دور، شرکت هیوندای برای رقابت با خودروهایی مثل سری BMW 5 و کلاس E مرسدس بنز، خودروی جنسیس دیفرانسیل عقب را با قیمتی پایین تر روانه بازار کرد. هم اکنون شرکت هیوندای با معرفی خودروی سنتنیال که به نوعی مدل بالاتر جنسیس است، در حال رقابت با خودروهای BMW 7 Series و Lexus LSبا قیمتی کمتر است. این خودرو بسته به تیپ انتخابی ­اش می ­تواند 4 سرنشین یا پنج سرنشین داشته باشد.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

یکی از مهمترین ویژگی‌های خودرو سنتنیال 2013، راحتی و بی‌ صدا بودن آن است. زمانی که خودرو توقف کرده و موتور کار می­ کند، شما هیچ صدایی از طرف موتور نمی شنوید، انگار که خودرو خاموش است. بجز صدای بسیار خفیف موتور و لاستیک­ ها، صدای دیگری در طول مسیر حتی اتوبان­ ها و با سرعت بالا هم به گوش نمی ­رسد. این خودرو به اندازه یک خودرو لی موزین خوشدست نیست ولی بسیار به آن نزدیک است. زمانی که سیستم تعلیق در حالت پیش فرض است، کمی حس شناور بودن به شما دست می ­دهد ولی در حالت اسپرت دینامیک، در پستی و بلندی‌ های جاده محکم و بدون تکان است. سرعت و واکنش‌ های این خودرو مثل دیگر سدان‌ های لوکس از قبیل Audi A8،BMW 7 Series و یا Jaguar XJ نیست ولی در سرعت زیاد بسیار پایدار و مثل خودروهای لکسوس عمل می­ کند. با این که موتور این خودرو 4600 سی­ سی V8 است ولی هنوز در مقایسه با بسیاری از خودروهای عالی آلمانی، قدرت پایین ­تری دارد. این یکی از ویژگی­ هایی است که خودرو سنتنیال را از بسیاری از سدان‌ های لوکس عقب انداخته، ولی با این وجود هم نمی ­توان گفت که سنتنیال خودرویی کند است.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

شرکت کره­ ای هیوندایی خودرویی را روانه بازار ایران کرده که سروصدای زیادی به پا کرده است. خودرویی که تعداد محدودی از آن وارد بازار ایران شده است. این خودرو در بازار ایران رقبایی همچون بنز s کلاس، بی ام و سری7، پورشه پانامرا و لکسوس ls460 را در مقابل دارد که البته از همه این خودرو­ها ارزان تر است این در حالیست که از نظر امکانات از خودروهایی همچون بنز و بی ام و نیز پیشی می­ گیرد.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : سدان
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
عملکرد پیشرانه مناسب
شتاب بالا
امکانات رفاهی بالا
کیفیت قطعات کابین بالا
فضای کابین جادار
نقاط ضعف
واردات محدود
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی
سیستم فنی پیچیده
هزینه نگهداری بالا

نظرات کاربران در مورد هیوندای سنتنیال

امتیاز کاربران

( 1 کاربر )
4/5
طراحی داخلی
طراحی خارجی
ایمنی
راحتی و امکانات
ارزش خرید
1 نظر
Erfan bهیوندای سنتنیال فول VI 2013
1399/11/17
امتیاز
4/5
ببینین این خودرو شاید ظاهری ساده داشته باشد ( اما ناگفته نماند که با ابهتی بسیار بالاست ) اما جزو خودروهایVIP شرکت هیوندای هست
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر