همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در نمایشگاه
فیلتر ها
جدید ترین
تعیین مدل خودرو
تعیین قیمت خودرو
تعیین سال تولید
تعیین کارکرد

خرید و فروش تیبا 2 کارشناسی شده

مرتب سازی :
جدید ترین
ارزان ترین
گران ترین
خوش قیمت ترین
car-iconبزرگترین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده
همراه با هفت روز ضمانت کارشناسی
car-iconفروش بدون دردسر خودرو
در کمترین زمان، به بهترین قیمت

تیبا 2؛ انتخابی مناسب و کم استهلاک
چند سال پس از عرضه تیبا به بازار خودرو ایران، مدل جدیدی از آن توسط سایپا رونمایی شد و بسیاری از مردم به سمت خرید تیبا 2 رفتند. اصلی‌ترین تفاوت این خودرو با تیبا معمولی هاچ‌بک‌بودن آن است، به‌طوری که عده‌ای تیبا را در دنیای خودرو تیبا هاچ‌بک می‌نامند. خرید تیبا 2 کارکرده و یا حتی صفر، گزینه اقتصادی و به‌صرفه‌ای برای خریداران محسوب می‌شود. درواقع یکی از فلسفه‌های تولید این خودرو، وجود محصولی متناسب با بودجه قشر متوسط و ضعیف جامعه بود. محصولی که از نظر ظاهری و فنی بروزرسانی شده و برای کسانی که قصد خرید تیبا دو دارند، گزینه‌‌ای به‌صرفه‌ به شمار می‌آید. این نکته را فراموش نکنید که بازار برای خودروهای موجود در این بازه قیمتی، همیشه داغ است و خرید و فروش آن‌ها روزانه جریان دارد. همین نکته اهمیت مسیری که برای خرید و فروش تیبا 2 طی می‌کنید را افزایش می‌دهد. دقت داشته باشید که در مجموع تیبا 2 به‌دلیل قیمت نسبتا ارزان خود، یکی از گزینه‌های همیشگی افراد است و تقریبا ساده به فروش می‌رسد. لذا فروش تیبا 2 همیشه یکی از گزینه‌های نقدکردن فوری سرمایه برای صاحبانش است. سوال اصلی اینجاست که کدام مسیر برای خرید و فروش این خودرو مطمئن و بی‌ضرر است؟
مسیر خرید مطمئن از کارشناسی می‌گذرد!
شاید مهمترین اصل در خرید تیبا 2، کارشناسی دقیق و کامل آن پیش از نهایی‌شدن خرید و عقد قرارداد باشد. بسیاری از خودروهای موجود در بازار، دچار ایرادات متعدد فنی و بدنه هستند. مشکلاتی که تشخیص آن‌ها برای افراد غیرمتخصص امکان‌پذیر نیست و نیاز به حضور فردی ماهر و کارکشته دارد. این موضوع درباره خرید تیبا 2 دست دوم کاملا ملموس بوده و باتوجه به کارکرده‌بودن آن، احتمال وجود مشکل بسیار بالاتر از حد معمول است. در این شرایط کارشناس متخصص با بررسی کامل فنی و بدنه خودرو، خریدار را از هر آن چیزی که هست مطلع می‌کند. در این صورت نگرانی‌های او تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده و حس اطمینان را در سراسر مسیری که قرار است تا پایان طی کند، خواهد داشت. البته که موارد ذکرشده درباره خرید تیبا 2 صفر نیز صدق می‌کند، چرا که صفربودن یک خودرو به معنای عدم نیاز به کارشناسی آن نیست!
فروش تیبا 2 و اهمیت قیمت‌گذاری مناسب آن
اصولا در فرآیند فروش هر خودرویی از جمله فروش تیبا 2 کارکرده و یا صفر، انتخاب بهترین قیمت، مهمترین نکته برای فروشنده است. البته که نمی‌توان بحث مدت زمان فروش را نادیده گرفت. چرا که بسیاری از فروشندگان تمایل دارند که هرچه سریع‌تر سرمایه خود را نقد کنند. در چنین شرایطی فروش تیبا 2 صفر و یا دست دوم، نیاز به همراهی مجموعه یا شرکتی دارد که تجربه خرید و فروش خودرو را در بازار داشته باشد و خیال فروشنده را بابت تمامی مسائل راحت کند. کارشناسان همراه مکانیک با سال‌ها تخصص و تجربه در زمینه قیمت‌گذاری خودرو، سعی دارند تا با انتخاب بهترین قیمت برای فروش تیبا 2 دست دوم و یا صفر، تجربه فروش به‌صرفه و آسان را برایتان رقم بزنند. علاوه بر این همراه مکانیک برای کسانی که قصد فروش فوری تیبا دارند نیز، راهکار مناسبی درنظر گرفته است. این مجموعه با خرید در لحظه خودرو از فروشندگان، با منصفانه‌ترین قیمت، به نقدشدن هرچه سریع‌تر سرمایه آن‌ها کمک می‌کند. همچنین فروش تیبا 2 و عقد قرارداد در شرایطی انجام می‌شود که کارشناس حقوقی همراه مکانیک حاضر است و بر مسائل حقوقی معامله نظارت دارد. از طرف دیگر همراه مکانیک با ارائه ضمانت 7 روزه کارشناسی به خریداران و ارائه مشاوره تخصصی خرید خودرو به آن‌ها، سعی دارد که سختی‌های مسیر خرید و فروش را هم برای خریدار و هم برای فروشنده آسان کند و درواقع کسی که قصد خرید تیبا 2 داشته باشد را در مسیر همراهی کند که پس از پایان فرآیند خرید، تجربه‌ای نو و مطمئن برای او رقم بخورد. تجربه‌ای که شاید با وجود وضعیت فعلی بازار، در کمتر جایی پیدا شود و بسیاری از خریداران و فروشندگان بازار خودرو به دنبال آن باشند. همراه مکانیک همراه مطمئنی برای خرید و فروش تیبا 2 خواهد بود. همراهی که اطمینان را در ضمانت معنا می‌کند و روز به روز سعی دارد که دغدغه‌های خودرویی خریداران و فروشندگان را بیشتر بشناسد و برای برطرف‌کردن آن‌ها راهکارهای مناسب و به‌صرفه‌ای ارائه دهد تا با خیالی راحت در این مسیر قدم بردارند.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک