همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک

کمری هیبرید
Toyota Camryhybrid

بازه قیمت:
4,000,000,000~3,650,000,000تومان

سال‌های کمری هیبرید
کمری هیبرید 2015
کمری هیبرید 2016
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت کمری هیبرید

کمری هیبرید
Toyota Camryhybrid

بازه قیمت:
4,000,000,000~3,650,000,000تومان

سال‌های کمری هیبرید
کمری هیبرید 2015
کمری هیبرید 2016
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت کمری هیبرید

نقد و بررسی کمری هیبرید

تویوتا کمری هیبریدی 2015-2016 یکی از معدود سدان‌های هیبریدی حاضر در بازار ایران است که به واسطه نام و نشان بسیار معتبر برند سازنده و نیز حضور گسترده مراکز شرکت ایرتویا به‌عنوان نماینده رسمی تویوتا در سطح کشورمان، موفق شد نامی نیکو در میان دورگه‌های بازار داخلی برای خود دست‌وپا کند. تویوتا کمری هیبریدی از مدل 2015 در قالب تیپ‌های SE،LE و XLE مهمان جاده‌های کشورمان شد و فروش آن تا مدل 2016 تداوم داشت. در مطلب پیش رو بر آن شده‌ایم تا تویوتا کمری هیبریدی نسل پنجم را در بوته نقد قرار داده و از جنبه‌های مختلفی همچون طراحی ظاهری و داخلی، توان فنی، تجربه رانندگی، ایمنی و ارزش خرید مورد بررسی قرار دهیم؛ لطفا تا پایان با ما همراه باشید.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

تویوتا کمری هیبرید فیس‌لیفت به‌واسطه برخورداری از موتور الکتریکی در کنار پیشرانه بنزینی، چالاکی و شتاب‌ بیشتری نسبت به نسخه‌های معمولی از خود نشان می‌دهد. میزان چابکی کمری هیبریدی چیزی شبیه به نمونه‌های شش سیلندر بنزینی این خودرو در مدل‌های معمولی به‌نظر می‌رسد. کیفیت سواری تویوتا کمری هیبریدی آرامش خاطر و اعتمادبه‌نفس زیادی را برای سرنشینان در پی داشته و میزان تکان‌های بدنه در حداقل ممکن محدود شده است. سه حالت رانندگی اکو، پاور و شارژ نیز در اینجا وجود دارد که هر کدام بر میزان چابکی و دقت عمل پیشرانه هیبریدی و قوای الکتریکی تأثیرگذار هستند. سیستم تعلیق تویوتا کمری هیبریدی 2015-2016 در جذب ناهمواری‌ها و ضربات ناشی از آن‌ها عملکرد قابل قبولی از خود نشان می‌دهد، به نحوی که می‌توان گفت این اتومبیل سواری نرم‌تری در مقایسه با رقبای کره‌ای از خود به نمایش می‌گذارد. فرمان برقی خودرو از دقت بالایی برخوردار است، اما حسی که از شرایط جاده به دستان راننده منتقل می‌کند چندان واضح نیست. هماهنگی میان عملکرد پیشرانه و جعبه‌دنده نیز جایی برای انتقاد باقی نگذاشته و گیربکس ECVT با نرمی هرچه تمام‌تر به انجام وظایف خود مشغول است.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

تویوتا کمری هیبریدی 2015-2016 هر آنچه را که از یک سدان میان سایز شهری انتظار دارید در اختیار شما قرار خواهد داد؛ سواری نرم، کابین جادار، امنیت بالا و امکانات رفاهی مناسب، هندلینگ معقول، مصرف سوخت کم، دوام فنی بالا، کابین ساکت و بسیاری موارد دیگر. در این میان متأسفانه به دلیل حضور محدود خودروهای هیبریدی در کشور و پیچیدگی فنی بالاتر این محصولات، مشتریان کمتری به سراغ این‌گونه خودروها می‌روند؛ بنابراین بازار دست دوم آن‌ها چندان پررونق نیست و احتمالا مالکان برای فروش خودروشان باید مدتی صبر پیشه کنند. در غیر این صورت تویوتا کمری هیبریدی محصول بهتری از هیوندا سوناتا هیبریدی و سایر سدان‌های میان سایز حاضر در کشور محسوب می‌شود و قادر است تمام نیازهای شما را به نحو احسن برطرف سازد.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : سدان
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 2 نسل
نقاط قوت
عملکرد مناسب موتور و گیربکس
کیفیت قطعات کابین مناسب
مصرف سوخت مناسب
نقاط ضعف
واردات محدود
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی

نظرات کاربران در مورد کمری هیبرید

امتیاز کاربران

( 1 کاربر )
4/5
طراحی داخلی
طراحی خارجی
ایمنی
راحتی و امکانات
ارزش خرید
1 نظر
کاربرناشناسکمری هیبرید XLE(سفارش آسیا) 2016
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
امتیاز
4/5
به نظر من یه خودرو ی فوق العاده بی نظیر و عالیه
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک