همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود

پروتون ایمپیان
Proton Impian

بازه قیمت:
385,000,000~365,000,000تومان

سال‌های پروتون ایمپیان
پروتون ایمپیان 2007
پروتون ایمپیان 2008
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت پروتون ایمپیان

پروتون ایمپیان
Proton Impian

بازه قیمت:
385,000,000~365,000,000تومان

سال‌های پروتون ایمپیان
پروتون ایمپیان 2007
پروتون ایمپیان 2008
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت پروتون ایمپیان

نقد و بررسی پروتون ایمپیان

ایمپین خودرو سواری خوب و با کیفیت (با توجه به قیمت آن) است که تا زمان فعالیت شرکت زاگرس خودرو توسط این شرکت توزیع می‌شد. این خودرو طراحی و تولید کشور مالزی است که در ایران طرفداران خاص خود را دارد. پس از توقف فعالیت شرکت زاگرس خودرو، تعدادی از این مدل 2008 که در گمرک چابهار مانده بود بعد از هشت سال ترخیص و در سال 2016 با وجود رقبای جدید و اتومات به دلیل کیفیت خوب آنها، در داخل به فروش رسید. این خودرو از سال 2001 تا سال 2008 در مالزی تولید می‌شد. با توجه به مدل‌های قدیمی میتسوبیشی و تبدیل آنها به پروتون‌ها، شرکت مالزی تصمیم گرفته است تولید ماشین خود را داشته باشد. Impian ، یعنی "به حقیقت پیوستن رویا"، ممکن است این خودرو یک ماشین رویایی برای همه نباشد، اما اگر به دنبال یک ماشین خانواده خانوادگی ارزان قیمت باشید؛ مطمئنا این خودرو ارزش دیدن دارد. جایی که Impian شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد در تجهیزات استاندارد آن است، مانند کیسه های هوای جلو در دو طرف و جانبی، سیستم ترمز ABS، کنترل کشش، دزدگیر، قفل مرکزی از راه دور، آلیاژ بدنه، تهویه مطبوع، و پنجره ها و آینه ها که تمام آنها در بدنه آن جای گرفته‌اند.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

هدایت این خودرو بسیار خوب بوده و یک اشاره به فرمان، باعث واکنش دقیق و سریع خودرو می‌شود و بعداز چند سال همان حس استحکامی را می‌دهد که پس از خروج از خط تولید داشته است. کلاچ خوب و سفت است، چرخ دنده‌ها به راحتی درگیر می‌شوند. خوشبختانه در جاده، ثابت می‌کند که رانندگی لذت‌بخش، در سواری و هدایت دارد، تنها قدرت موتور کمی مایوس کننده است. موتور 1،8 لیتری با 1.6 لیتری در اواخر سال 2006 تعویض شد که باید Impian را به یک پیشنهاد کاملا وسوسه انگیز برای خریداران آگاه تبدیل کند (البته مدلی که وارد ایران شد همان 1.6 لیتری بود).
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

همانگونه که گفته شد، این خودرو توسط شرکت گزارس خودرو در ایران به فروش می‌رسید که اکنون دیگر فعالیتی ندارد. تعدادی از خودروهای ایمپین در گمرگ موجود بود که پس از ترخیص در دی ماه 96 در نمایشگاه کرمان با قیمت 55 تا 60 میلیون تومان بدلیل کیفیت خوب با وجود قدیمی بودن مدل (2008 و 2009) فروخته شده است. البته این خودرو در مالزی تا سال 2011 تولید می شده است ولی آخرین مدلی که رسما وارد ایران شده است 2009 بوده است. بنابراین احتمال یافتن خودرو صفر کم است. قیمت دست دوم مدل 2009 آن در حدود 43 میلیون تومان به بالا قیمت‌گذاری شده است. و مدل‌های پایین تر نیز متناسب با سال ساخت و کارکردو . . . قیمت‌های متفاوتی دارند.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : سدان
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
سیستم تعلیق نرم
مصرف سوخت مناسب
نقاط ضعف
واردات محدود
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی
بازار خرید و فروش ضعیف
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک