همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود

پاجرو مونتاژ
Mitsubishi Pajerobahmangroup

بازه قیمت:
1,313,000,000~924,000,000تومان

سال‌های پاجرو مونتاژ
پاجرو مونتاژ 1384
پاجرو مونتاژ 1385
پاجرو مونتاژ 1386
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت پاجرو مونتاژ

پاجرو مونتاژ
Mitsubishi Pajerobahmangroup

بازه قیمت:
1,313,000,000~924,000,000تومان

سال‌های پاجرو مونتاژ
پاجرو مونتاژ 1384
پاجرو مونتاژ 1385
پاجرو مونتاژ 1386
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت پاجرو مونتاژ

نقد و بررسی پاجرو مونتاژ

شاسی‌بلندهای ترکیبی ژاپنی از اوایل دهه هفتاد میلادی به‌تدریج وارد بازار جهانی شدند و از دهه نود میلادی دوره جدیدی از حیات را تجربه کردند. تویوتا لندکروزر، نیسان پاترول و میتسوبیشی پاجرو بخشی از این خودروها هستند که عمده شهرت خود را در مناطق سخت و خشنی همچون خاورمیانه به‌دست آوردند. در این میان میتسوبیشی پاجرو به‌عنوان شاسی‌بلندی فول سایز تاریخ پرفراز و فرودی دارد. این خودرو در ابتدا به‌عنوان رقیبی جدی برای تویوتا لندکروزر و نیسان پاترول به تولید رسید، اما با ایجاد بحران‌های مالی متعدد برای میتسوبیشی و اوج گرفتن لندکروزر، اندک‌اندک به حاشیه رانده شد تا در نهایت از سبد محصولات میتسوبیشی خارج شد. تاکنون چهار نسل از میتسوبیشی پاجرو به بازار عرضه شده که می‌توان گفت هر چهار نسل آن را در کشورمان شاهد هستیم. سهم نسل دوم میتسوبیشی پاجرو نسبت به دیگر نسخه‌های این خودرو پررنگ‌تر است چرا که در فاصله سال‌های 2005 تا 2007 میلادی توسط بهمن موتور به تولید می‌رسید و رقیبی قدرتمند برای نیسان رونیز پارس خودرو بود. آنچه در ادامه می‌خوانید، نگاهی جامع به نسل دوم میتسوبیشی پاجرو است که برای مدتی یکی از بهترین خودروهای مونتاژی کشورمان به‌حساب می‌آمد.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اگر تجربه رانندگی با خودروهایی نظیر نیسان پاترول نیسان رونیز را داشته باشید، قرار گرفتن پشت فرمان نسل دوم میتسوبیشی پاجرو نسل دوم حس مشابهی را به شما القا می‌کند و در برقراری ارتباط با یک شاسی‌بلند آفرودی دچار مشکل نخواهید شد. کابین نسل دوم میتسوبیشی پاجرو شما را به یک دهه پیش می‌برد و اگر طرفدار تجربه حس نوستالژی باشید، از این کابین ساده و کاربردی لذت خواهید برد. به دلیل شکل جعبه‌ای مانند پاجرو و ارتفاع مناسب خودرو از سطح زمین، راننده تسلط خوبی بر تمامی زوایا دارد و در صورتی که کمبودی را از این نظر احساس کنید، می‌توان این مشکل را با نصب نمایشگر و دوربین عقب به‌صورت افترمارکت برطرف کرد. نسل دوم پاجرو خودرویی کاملا آفرودی به‌حساب می‌آید و این موضوع از نشانگرهای شیب و ارتفاع به همراه زیربندی مستحکم و برخورداری از دنده کمک و تنظیمات میزان سختی سیستم تعلیق به‌خوبی مشخص است؛ بنابراین اگر از علاقمندان به آفرود هستید، رانندگی با میتسوبیشی پاجرو در معابر خارج جاده‌ای برای شما لذت‌بخش خواهد بود. با این وجود باید بدانید خودرویی را خریداری کرده‌اید که از تولد آن بیش از یک دهه گذشته است و در این مدت نیز ماجراجویی‌های متعددی همراه این خودرو بوده‌اند و بهتر است تا جوانب احتیاط را هنگام تعمیر و نگهداری نسل دوم پاجرو رعایت کنید. نسل دوم میتسوبیشی پاجرو فاقد تجهیزاتی همچون سیستم کنترل پایداری و کنترل کشش است که با توجه به ارتفاع از سطح زمین و عرض نسبتا کم این خودرو نسبت به ارتفاع آن، تجربه احساس عدم تعادل در سر پیچ‌های تند کاملا طبیعی خواهد بود. توصیه ما این است که هنگام رانندگی با نسل دوم میتسوبیشی پاجرو، سرعت خود را در بازه مطمئنی محدود نگه دارید.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

میتسوبیشی پاجرو همواره به استهلاک پایین خود شهرت داشته است و نسل دوم پاجرو به‌عنوان خودرویی ساده و کاربردی، یکی از کم استهلاک‌ترین شاسی‌بلندهای آفرودی است که امکان خرید آن در بازار داخلی وجود دارد. خرید میتسوبیشی پاجرو نسبت به خرید خودرویی همچون نیسان رونیز یا نیسان پاترول، ارزش افزوده بیشتری را روانه جیب شما خواهد کرد چرا که در ازای وجه پرداختی قوای فنی قدرتمندتر و امکانات بیشتری را دریافت خواهید کرد. با این وجود عمده ضعف نسل دوم میتسوبیشی پاجرو در کشورمان قیمت بسیار بالا و همینطور محدودیت دسترسی به قطعات یدکی و خدمات پس از فروش است که این خودرو را در مقایسه با نیسان رونیز در موضع ضعف قرار می‌دهد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود قبل از اخذ تصمیم نهایی در خصوص خرید میتسوبیشی پاجرو، وضعیت خدمت‌رسانی به این خودرو در منطقه خود را مورد بررسی قرار دهید.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : شاسی بلند
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
عملکرد مناسب موتور و گیربکس
قوای پیشرانه ی مناسب
فضای کابین جادار
نقاط ضعف
عرضه محدود
استهلاک بالا
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی
بازار خرید و فروش ضعیف
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک