hamrah-mechanic
همه روزه از ۸ الی ۲۱
hamrah-mechanic

بنز کلاس E کوپه
Mercedesbenz Eclasscoupe

بازه قیمت:
2,700,000,000~2,700,000,000تومان

سال‌های بنز کلاس E کوپه
بنز کلاس E کوپه 2012
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت بنز کلاس E کوپه

بنز کلاس E کوپه
Mercedesbenz Eclasscoupe

بازه قیمت:
2,700,000,000~2,700,000,000تومان

سال‌های بنز کلاس E کوپه
بنز کلاس E کوپه 2012
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت بنز کلاس E کوپه

نقد و بررسی بنز کلاس E کوپه

مرسدس بنز به ساختن خودروهایی که در کناز زیبایی، کارایی خوبی دارد معروف است و خودرویی که ما به نقد و بررسی آن خواهیم پرداخت، طبق معمول خودروهای بنز، هم از زیبایی و هم از کارایی بسیار مناسبی بهره می­برد. با همراه مکانیک همراه باشید تا به نقد و بررسی بنزE 350 بپردازیم. در ابتدای این مقاله خیالتان را راحت کنیم که (کروک-کوپه)ی به لوکس بودن بنز E 350 (کروک-کوپه) پیدا نخواهید کرد.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

(کروک-کوپه) موفق بنز، به سیستم تعلیق خوب خود معروف است که باعث شده امتیاز مناسبی در بخش تجربه رانندگی دریافت نماید؛ اما این تنها دلیل موفقیت بنز E 350 (کروک-کوپه) نیست؛ این (کروک-کوپه) با رابط Comand الکترونیک همراه است که ترکیبی از صفحه نمایش بزرگ 7 اینچی، دکمه کنترل و دکمه­های نصب شده است. همچنین شامل سیستم بروز رسانی mbrace telematics، ارائه یکپارچه سازی گوشی­ های هوشمند و برنامه های مبتنی بر وب است که شامل کنترل از راه دور، نظارت بر رانندگی و خدمات اضطراری می ­شود. از صندلی­ های بنز E 350 (کروک-کوپه) نگذریم. یکی از دلایلی که می­ توان در نقد و بررسی بنز E 350 (کروک-کوپه) ، نمره خوبی به این خودرو داد، صندلی اسپرت بنز E 350 (کروک-کوپه) است. صندلی­ های خاصی که در فقط در مدل (کروک-کوپه) ارائه می­ شود. برخلاف اکثر (کروک-کوپه)­های بازار، صندلی­ های عقب بنز E 350 (کروک-کوپه)، ابعاد مناسبی دارند که احساس راحتی مناسبی را به سرنشینان می ­دهد. در واقع این (کروک-کوپه) موفق آلمانی یکی از بهترین گزینه برای کسانی هست که (کروک-کوپه)ی خانوادگی می­ خواهند. این همه ویژگی­ های خوب که باعث راحتی و لذت رانندگی می ­شود موجب شده است تا در نقد و بررسی بنز E 350 (کروک-کوپه) برای تجربه رانندگی، امتیاز مناسبی به این خودرو برسد.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

اگر شما خانواده­ای هستید که بالای دونفر اعضای خانواده را تشکیل داده است و علاقه زیادی به خودروهای (کروک-کوپه) دارید، بهترین گزینه برای شما بنز E 350 (کروک-کوپه) است؛ اما اگر انتظار خودرویی تمام اسپرت دارید قاعدتاً بنز E 350 (کروک-کوپه) نمی­تواند انتظارات شما را برآورده کند. کیفیت ساخت این خودرو از هر لحاظی مناسب و به صرفه است اما مصرف سوخت بسیار بالای این (کروک-کوپه) آلمانی شاید شما را برای خرید این خودرو به شک بیندازد.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : کوپه
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
عملکرد فوق العاده موتور و گیربکس
طراحی اسپرت و جوان پسند
فرمان پذیری مناسب
نقاط ضعف
نا سازگار با بنزین بی کیفیت
کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی
خانه
خرید خودرو
قیمت خودرو
فروش خودرو
خدمات دیگر