hamrah-mechanic
همه روزه از ۸ الی ۲۱
hamrah-mechanic

بورگوارد BX5
Borgward Borgward-bx5

بازه قیمت:
1,300,000,000~1,300,000,000تومان

سال‌های بورگوارد BX5
بورگوارد BX5 2018
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت بورگوارد BX5

بورگوارد BX5
Borgward Borgward-bx5

بازه قیمت:
1,300,000,000~1,300,000,000تومان

سال‌های بورگوارد BX5
بورگوارد BX5 2018
امتیاز کارشناسان
3/5
قیمت بورگوارد BX5

نقد و بررسی بورگوارد BX5

بورگوارد BX5 یکی از شاسی ­بلندهای موفق چینی آلمانی هست که وجود آن در بازار ایران را مدیون فوتون هستیم. فوتون شرکتی چینی هست که توانست بورگوارد را بار دیگر پس از جنگ جهانی بر سر زبان­ها بیاورد و از سال 2008 که دوباره شروع به فعالیت کردند، این خودروسازی پیشرفت بسیاری کرد. نمونه ­ای از این پیشرفت، BX5 هست که توانسته رضایت ایرانیان سخت­ پسند را دربر داشته باشد. رونمایی بورگوارد BX5 به سال 2016 برمی­ گردد که در ژنو صورت گرفت و در سال 2018 وارد بازارهای جهانی شد که ایران نیز از جمله بازارهای جهانی استاندارد برای فوتون بود. البته لازم به­ ذکر هست که شرکت کیان موتور به­ عنوان نماینده رسمی بورگوارد اعلام شده که تا به ­حال خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه داده­ است. در ادامه با همراه مکانیک همراه باشید تا در نقد و بررسی بورگوارد BX5 ببینیم آیا می ­توان در اوضاع نابه ­سامان بازار خودرو، به یک چینی آلمانی اعتماد کرد و یا همچنان رویای خودروی استاندارد مقرون­ به­ صرفه خارجی برآورده نشده ­است. همه چیز در ادامه این مقاله مشخص خواهد شد.

نقد و بررسی رانندگی خودرو

چینی­ ها به ­خوبی می­ دانند که ایرانی­ ها برایشان آپشن خیلی مهم است از همین رو تا مطمئن نشوند که خودرویی پرآپشن در انتظار ایرانیان هست، آن را وارد بازار مریض ایران نمی­ کنند. بورگوارد BX5 نیز از خودروهای چینی ­ای محسوب می­ شود که آپشن­ های زیادی را به همراه خود دارد اما تنها فرقی که با سایر چینی ­ها دارد، کیفیت بالای این آپشن­ ها هست که این شاسی­ بلند زیبا را می­ توان موفق ­تر از سایر رقبا دانست. از جمله آپشن­های خوب BX5 می ­توان به : تصفیه­ کننده هوای کابین، سیستم صوتی مناسب، سانروف، کامپیوتر سفری، کروز کنترل، صندلی و فرمان چرمی، باربند سقفی، سنسور پارک جلو و عقب، دماسنج، دوربین دید عقب، تهویه مطبوع اتوماتیک و تنظیم برقی صندلی راننده و سرنشین جلو اشاره کرد که باعث می­ شود راننده در حین رانندگی لذت ببرد. از همین رو هست که ما امتیاز خوبی را همانند بخش­ های قبلی در نقد و بررسی بوگوارد BX5 درنظر خواهیم داشت.
نقد و بررسی رانندگی خودرو

نقد و بررسی ارزش خرید

قیمت بورگوارد BX5 نسبت به سایر چینی­ های بازار، گران­تر هست که با توجه به کیفیت ساخت بهتر و استانداردتر این جریان عادی به­ نظر می­ رسد. اما نکته این جاست که هنوز وسایل جانبی و قطعات بورگوارد BX5 در ایران شیوع پیدا نکرده و این موضوعی هست که شاید صاحب بورگوارد BX5 را اذیت کند وگرنه از لحاظ قیمتی می­توان گفت که ارزش قیمت بالای خود را دارد.
نقد و بررسی ارزش خرید
کلاس بدنه : شاسی بلند
تعداد نسل ها (بازار ایران) : 1 نسل
نقاط قوت
امکانات رفاهی بالا
کیفیت مونتاژ مناسب
کیفیت قطعات کابین نسبتا مناسب
نقاط ضعف
بازار خرید و فروش ضعیف
واردات محدود

نظرات کاربران در مورد بورگوارد BX5

امتیاز کاربران

( 2 کاربر )
4/5
طراحی داخلی
طراحی خارجی
ایمنی
راحتی و امکانات
ارزش خرید
2 نظر
داود یوسفیبورگوارد BX5 آلتیمیت 2018
1399/10/08
امتیاز
5/5
حیلی خوب بود
اسماعیل خانلوبورگوارد BX5 آلتیمیت 2018
1398/12/22
امتیاز
4/5
من دوساله این ماشینو دارم و تا الان مشکلی با این ماشین نداشتم فقط کمیاب بودن قطعات ان اذیت کننده است
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
خدمات دیگر