نمایشگاه آنلاین

  • موردی یافت نشد

قیمت روز

  • موردی یافت نشد
Alternate Text
متاسفانه نتیجه ای یافت نشد

لطفا املای کلمه‌ی خود را بررسی کنید و یا کلمات کلیدی دیگری را امتحان کنید

جستجو برند، مدل و ...

ام جی GS

معیار خوش فروشی
تولید
2015 - 2017
بازه قیمت
600000000 تا 740000000 تومان
ام جی GS
قیمت ام جی GS 2017
740000000 تومان
قیمت ام جی GS 2016
650000000 تومان
قیمت ام جی GS 2015
600000000 تومان

ام جی GS

شاید بتوان گفت ام جیGS پر قدرت‌ترین شاسی بلند بازار کشورمان است که از یک کشور چینی وارد جاده‌های ایران شده است. همان طور که می‌دانیم برند MG در اصل متعلق به انگلیس است که چند سالی است سهام آن به دست شرکت سایک موتورز چین افتاده است. اما برخی از مردم ایران همچنان برند MG را انگلیسی می‌دانند و حاضر هستند برای این ماشین چینی با کیفیت هزینه های بالایی را پرداخت کنند. متاسفانه مدل 2018 برای خودروی GS در چین تولید نمی‌شود و جای خودش را به محصول جدید به نام MG ZS داده است . متاسفانه ام جی GS بازار خرید فروش فعالی ندارد و مردم ایران علاقه ای به خرید محصولات MG در این سال‌ها از خود نشان نداده‌اند.
قصد معامله «ام جی GS» را دارید؟
همراه مکانیک به شما کمک می‌کند که خودروی خود را به آسانی بفروشید یا مطمئن بخرید

ام جی ام جی GS 2015 تا 2017

ام جی ام جی GS
کمپانی ام جی که هم اکنون سایه مالکین چینی را بر خود می بیند اصالتا شرکتی بریتانیایی است که کارکنان آن نیز انگلیسی بوده و با بیش از 500 نیروی کاری در شهر بیرمنگام قرار دارد. قطعات و قسمت های مختلف در قالب کیت هایی از SAIC چین وارد انگلستان شده و عمل مونتاژ در بیرمنگام انجام می گیرد. MG Motors یکی از بهترین داستان های موفقیت در بریتانیا به شمار می رود. سوالات متعددی در مورد اینکه این داستان تا چه حد انگلیسی است وجود دارد چراکه موفقیت های شرکت های انگلیسی ویژگی های خاص خود را دارد، بااین‌حال شاید نکته پتانسیل های بالقوه این کسب‌وکار است که روزبه‌روز بیشتر آشکار می شود. خرید مواد اولیه مختلف به قیمت چین، مونتاژ و اتمام آن در انگلستان، فروش آن ها با سود مناسب و درعین‌حال به‌اندازه کافی ارزان، همگی دست در دست هم داده اند تا ام جی رقبا را به زیر کشیده و پیروز میدان باشد.

نظرات کاربران

تعداد 7 نظر برای خودروی ام جی GS, ثبت شده و میانگین امتیاز 5.00 از 5 است.
  • طراحی داخلی
  • طراحی خارجی
  • ایمنی
  • راحتی و امکانات
  • ارزش خرید
5.00
ماشین
حامد جوادزاده
۵ آبان ۱۳۹۹
من این ماشین چند ماهه خریدم از لحاظ ظاهری هم طرح داشبورد داخل ماشین و هم بیرون ماشین طراحیش عالی و اسپورت هست و بسیار راضی کننده بین ماشین های موجود هست. شتاب اولیه ماشین شاید یکم ضعیف باشه خصوصا در مواقع ترافیک اما رانندگی در سرعت خصوصا در حالت اسپورت بسیار شتاب خوب و خیره کننده ای داره و فقط کافی هست اشاره روی پدال داشته باشید و به راحتی به سرعت بالای 100 کیلومتر برسید. اگر خدمات نمایندگی یکم بهتر بود با داشتن آپشن های زیاد ماشین و قدرت ماشین حداقل قیمت این ماشین بالای 2 میلیارد بود.
کاربرناشناس
۱۲ دی ۱۳۹۹
بهترین شاسی بلند موجود در بازار ایران در مقایسه قیمت با رقبا
امیرحسام بهرامی
۱۱ فروردین ۱۴۰۰
واقعا حس خوبی داره رانندگی شتاب عالی و هندلینگ فوق العاده در شاسی ها فقط ضعف ام جی شاید در نمایندگی و خدمات باشه وگرنه خود ماشین مخصوصا gs از تمام رقبا هم رده قیمت یک سرو گردن برتر
سایر مدل‌های ام جی
;