نمایشگاه آنلاین

  • موردی یافت نشد

قیمت روز

  • موردی یافت نشد
Alternate Text
متاسفانه نتیجه ای یافت نشد

لطفا املای کلمه‌ی خود را بررسی کنید و یا کلمات کلیدی دیگری را امتحان کنید

جستجو برند، مدل و ...

کیا ریو صندوقدار

معیار خوش فروشی
تولید
2015 - 2017
بازه قیمت
495000000 تا 565000000 تومان
کیا ریو صندوقدار
قیمت کیا ریو صندوقدار 2017
565000000 تومان
قیمت کیا ریو صندوقدار 2016
505000000 تومان
قیمت کیا ریو صندوقدار 2015
495000000 تومان

کیا ریو صندوقدار

ریو یکی از محصولات اقتصادی کمپانی کیا موتورز (Kia Motors) به‌ حساب می‌آید که از سال 2000 میلادی تا به امروز، در سبد محصولات این شرکت کره‌ای قرار گرفته است و در انواع هاچبک و سدان به فروش می‌رسد. تاکنون چهار نسل مختلف از کیا ریو به بازارهای جهانی عرضه شده است که از میان آن‌ها نسل اول این خودرو به صورت مونتاژی و نسل سوم آن به صورت وارداتی توانسته‌اند در بازار کشور ما حضور داشته باشد.

کیا ریو صندوقدار نسل سوم که با کد UB شناخته می‌شود، برای اولین‌بار در نمایشگاه خودرو ژنو سال 2011 در معرض دید عموم قرار گرفت و تا سال 2017 نیز در بازار حضور داشت. این نسل نیز همانند نسل دوم بر مبنای پلتفرم هیوندای اکسنت (PB platform) شکل گرفته است و حتی برخی نمونه‌های آن از پیشرانه GDI هیوندای موسوم به گاما (Gamma) استفاده می‌کنند.

 نسل سوم کیا ریو توانست در بازارهای جهانی به فروش بسیار موفقی دست یابد که طراحی جذاب یکی از دلایل اصلی دست‌یابی به این موفقیت بود. طراحی این نسل توسط پیتر شرایر، مدیر ارشد طراحی کیا موتورز انجام پذیرفته است و به همین دلیل، کیا ریو نسل سوم طی دوره حیات خود توانست چند جایزه معتبر دنیای خودرو را دریافت کند.

قصد معامله «ریو صندوقدار» را دارید؟
همراه مکانیک به شما کمک می‌کند که خودروی خود را به آسانی بفروشید یا مطمئن بخرید

کیا ریو صندوقدار 2015 تا 2017

کیا ریو صندوقدار
هاچ‌بک‌ها خودروهایی محبوب هستند که پس از بحران‌های مالی و انرژی سال‌های پایانی دهه بیستم وارد دنیای خودروسازی شدند. این سگمنت به طور سنتی در تسلط خودروسازان ژاپنی و اروپایی قرار داشت و به تدریج کره‌ای‌ها نیز وارد عرصه ساخت‌ خودروهای اقتصادی شدند. مشهورترین دستپخت کره‌ای‌ها در این دوران نیز کیا پراید است که همه ما این خودرو را می‌شناسیم. با بهبود قدرت خرید مصرف‌کنندگان جهانی، خودروهای هاچبک نیز بزرگتر و مجهزتر شدند و کیاموتورز نیز کیا ریو را به عنوان پرایدی ارتقا یافته معرفی کرد. تولید کیا ریو از سال 1999 آغاز شد و تاکنون چهار نسل از این خودرو به تولید رسیده است. کیا ریو در بازار کشورمان حضور پررنگی دارد. نسل اول این خودرو در دهه هشتاد خورشیدی توسط سایپا به تولید می‌رسید و نسل سوم آن نیز به‌صورت وارداتی در کشورمان حضور دارد. اکثر نسخه‌های وارد شده از کیا ریو به بازار ایران از نوع هاچبک هستند اما تعداد اندکی سدان نیز از این خودرو وارد کشورمان شده است. آنچه در ادامه می‌خوانید، نگاهی کلی به نسل سوم این سدان اقتصادی و جذاب کره‌ای است.

نظرات کاربران

تعداد 3 نظر برای خودروی ریو صندوقدار, ثبت شده و میانگین امتیاز 5.00 از 5 است.
  • طراحی داخلی
  • طراحی خارجی
  • ایمنی
  • راحتی و امکانات
  • ارزش خرید
5.00
ماشین
جناب
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
دوستان من هم سراتو مونتاژ داشتم هم ریو2016 و نسبت به سراتو یک سر و گردن بالاتره
جناب
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
دوستان من هم سراتو مونتاژ داشتم هم ریو2016 و نسبت به سراتو یک سر و گردن بالاتره
کاربرناشناس
۱ بهمن ۱۳۹۹
حرف نداره
سایر مدل‌های کیا
;