فروش خودرو
همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود
image

فروش بی دردسر خودرو

1 از 4
مشخصات اولیه
بعدی: مشخصات تکمیلی خودرو
برای شروع فرآیند فروش، اطلاعات زیر را وارد کنید.
کیلومتر
خدمات فروش خودرو فقط در تهران و کرج ارائه می‌شود.
قبل از ادامه بخوانید: چطور خودروی‌تان را می‌فروشیم؟
double-down
page-banner
مزایای فروختن خودرو در همراه مکانیک
desk
mob
کارشناسی کامل و حرفه‌ای خودرو در محل
desk
mob
پاسخگویی به تماس‌ها به جای شما
desk
mob
مشاوره تخصصی فروش خودرو
desk
mob
تنظیم قولنامه و ضمانت امنیت معامله
desk
mob
اعتبارسنجی خریداران
desk
mob
قیمت‌گذاری تخصصی براساس نوسانات بازار
همراه‌مکانیک با بقیه چه فرقی دارد؟
    در این نمودار شما می‌توانید تفاوت فروختن خودرو با همراه‌مکانیک را در مقایسه با بازار سنتی و واسطه‌های بازار خودرو و سایر پلتفرم‌های آگهی خودرو به وضوح مشاهده و مقایسه نمایید.
  • در فروش به واسطه‌ها، قیمت پرداخت شده توسط خریدار بالاتر خواهد بود، اما به دلیل سود واسطه‌، مبلغ دریافتی و سود فروشنده کمتر خواهد شد.
  • در سایر پلتفرم‌های آگهی خودرو شاید سود فروشنده نسبت به بازار سنتی بالاتر باشد، اما ریسک‌ها و خطراتی مانند: کلاهبرداری، معامله و پرداخت غیر امن، و عدم تایید اصالت خودرو و مالک خودرو همواره فروشندگان محترم را دچار اضطراب و سردرگمی می‌کند.
  • فروش خودرو با همراه‌مکانیک فاقد هرگونه ریسک و خطر است و به همین دلیل فروشنده نه تنها سود بیشتری می‌کند، بلکه فروش راحت‌ و بی دردسری را تجربه خواهد کرد.
chart
مراحل فروختن خودرو در همراه مکانیک
1
کارشناسی تخصصی فنی و بدنه خودرو
پس از ثبت درخواست فروش، کارشناسان حرفه‌ای همراه‌مکانیک در محل مورد نظر شما حاضر شده و پس از بررسی همه‌جانبه و دقیق فنی و بدنه گزارش کارشناسی خودروی شما را تنظیم خواهند کرد.
sell-work-flow-imageOne
2
مشاوره قیمت و انتشار آگهی در نمایشگاه
بر اساس آخرین معاملات بازار و نوسانات احتمالی، کارشناسان واحد قیمت همراه‌مکانیک، بعد از بررسی گزارش کارشناسی، بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهند کرد و آگهی خودروی شما پس از تایید قیمت توسط شما در نمایشگاه همراه‌مکانیک منتشر خواهد شد.
sell-work-flow-imageTwo
3
پاسخ به تماس‌ها و یافتن خریداران واقعی
پس از انتشار آگهی، کارشناسان واحد فروش همراه‌مکانیک، به تماس خریداران به جای شما پاسخ خواهند داد و پس از بررسی و اعتبارسنجی متقاضیان، خریداران واقعی را به شما معرفی خواهند کرد.
sell-work-flow-imageThree
4
هماهنگی بازدید و تضمین امنیت معامله
قرار بازدید از خودروی شما توسط کارشناسان همراه‌مکانیک هماهنگ خواهد شد و خریداران در محل مورد نظر شما برای بازدید حاضر می‌شوند. کارشناس عقد قرارداد مجموعه جهت تضمین امنیت معامله و تنظیم قرارداد در کنار شما حضور خواهد داشت تا خیالتان از هر جهت راحت باشد.
sell-work-flow-imageFour
نظرات فروشندگان
دمتون گرم جدا. سرعت فروشتون خیلی خوبه. من دوبار باهاتون ماشین فروختم و هر دوبار زود و بدون داستان و درگیری ماشینو دادم رفت. بار دوم ازتون ماشینم گرفتم که سر اون یکم اذیت شدم ولی حل شد.
star-imagestar-imagestar-imagestar-imagestar-image
ایمان کریم پور
خداییش قیمت گذاریشون خوبه. من پارسال می‌خواستم اپتیمام رو بفروشم، همه جا قیمت گرفتم از عباس آباد تا چیتگر و ... اینجا از همه به قیمت‌تر بود و نزدن تو سر مال. کارشناسشونم خیلی آدم با حالی بود و کلی وقت گذاشت. دمتون گرم
star-imagestar-imagestar-imagestar-imagestar-image
محمد رضا رضاصفت
همینکه تلفن جواب نمیدی و با دو سه تا بازدید ماشینتو می‌فروشی میارزه به همه چی. ماشین داداشمو توی سایتهای دیگه گذاشتیم، روزی 500 نفر زنگ میزدن، یکیشونم مشتری نبود همشون دلال بودن. روانیمون کردن. دیگه داداشم مجبور شد گوشیشو خاموش کنه.
star-imagestar-imagestar-imagestar-image
باسط شیر محمدی
سرعتشون توی فروش ماشین خیلی خوبه، ولی واسه من مشاوره‌هایی که بهم دادن خیلی خوب بود. اصلا نمی‌دونستم قیمت ماشینم دقیق چنده و باید چکار کنم؟ کارشناسشون خیلی خوب راهنماییم کرد.
star-imagestar-imagestar-imagestar-imagestar-image
سوسن برزگر
من تا حالا خرید و فروش باهاشون نداشتم. دوتا از رفیقام داشتن که در جریانش بودم. همینکه آدم خیالش بابت همه چیز علی الخصوص نقل و انتقال پول راحته خیلی خوبه. زیاد دیدم تو معامله خودرو پولو کشیدن بالا و مردم رو بیچاره کردن.
star-imagestar-imagestar-imagestar-image
سیدسیف‌الدین پور مخبر
من از مشاوره اشون راضی نبودم. نه وقت گذاشتن، نه خوب توضیح دادن
star-image
نرگس طالبی

سوالات متداول

شرایط فروش از طریق همراه مکانیک چیست؟
در ابتدا باید درخواست فروش خود را در سایت یا اپلیکیشن همراه‌مکانیک ثبت کنید. پس از پرداخت هزینه خدمات فروش خودرو، کارشناسان همراه‌مکانیک با شما تماس می گیرند و هماهنگی‌های لازم جهت ادامه فرآیند فروش را انجام می‌دهند؛ کارشناس فنی، وضعیت فنی و بدنه خودروی شما را به دقت بررسی و خودرو را تصویر برداری می‌کند.سپس کارشناس تامین براساس وضعیت دقیق فنی و بدنه، خودروی شما را قیمت‌گذاری نهایی می‌کند. کارشناس تامین به‌طور اختصاصی روی درخواست شما فعالیت می‌کند و خودروی شما را بر اساس شرایط فنی و بدنه آن، همراه با شماره تماس‌های همراه‌مکانیک در سایت و شبکه‌های اجتماعی تخصصی شرکت و سایر سایت‌های معتبر آگهی می‌کند.کارشناسان فروش ما با تجربه‌ای که دارند معتبرترین خریداران را برای شما پیدا خواهند کرد.در نهایت هنگام فروش خودرو، کارشناس فنی خودروی شما را از لحاظ فنی و بدنه بررسی نهایی می‌کند و کارشناس حقوقی برای آسایش و امنیت خاطر شما در زمان معامله خودرو، جهت عقد قولنامه معتبر، همراه شما خواهد بود.‌
آیا همراه مکانیک خودروی فروشنده را خریداری می‌کند؟
خیر، همراه‌مکانیک خودرو فروشنده را خریداری نمی‌کند.
آیا فروشنده باید هزینه‌ای پرداخت کند؟
بله. خدمت فروش خودرو در همراه‌مکانیک مشمول پرداخت هزینه خدمات خواهد بود.
قیمت‌گذاری خودرو به چه صورت است؟
همراه‌مکانیک با توجه به معاملات روز بازار و شرایط اختصاصی هر خودرو که توسط کارشناس فنی احراز شده، خودروها را قیمت‌گذاری کرده و به فروشنده خودرو مشاوره تخصصی می‌دهد. بدیهی است همراه مکانیک در فرایند قیمت‌گذاری خودروها ذینفع نبوده و قیمت‌گذاری خودروها به کمک ابزارهای دقیق و متناسب با وضعیت بازار صورت می‌پذیرد.
همراه مکانیک در کدام مراحل فروش همراه من است؟
کارشناسان همراه‌مکانیک در تمامی مراحل، از زمان ثبت درخواست تا انتشار آگهی و انجام معامله و عقد قرارداد همراه شما هستند. این همراهی به‌منظور ارائه مشاوره تخصصی، پاسخ به خریداران، معرفی خریداران باکیفیت، کارشناسی فنی و بدنه و عقد قولنامه معتبر است.
مدت زمان فروش توسط همراه‌مکانیک حدودا چقدر است؟
زمان فروش بسته به مدل خودرو، شرایط فنی و بدنه و قیمت آن، معمولا از ۱ تا ۲۰ روز خواهد بود.
چگونه می‌توانیم قیمت خودرو خود را تغییر دهیم؟
کارشناس و پشتیبان فروش شما در طول فرآیند فروش، در زمینه تماس و بازدید خریداران، تعداد معاملات بازار و همچنین تغییرات قیمت خودرو در بازار به شما مشاوره ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای تغییر قیمت خودرو با کارشناس فروش مشورت کنید.
آیا از طریق همراه مکانیک امکان معاوضه خودرو هم وجود دارد؟
خیر. اما همراه‌مکانیک با داشتن بزرگترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، ریسک‌های مالی خرید و فروش ماشین را تا جای ممکن کاهش می‌دهد.
در صورت منصرف شدن از فروش، باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟
خیر. درصورت انصراف از فروش یا فروختن خودرو توسط مالک، فقط لازم است که بلافاصله به کارشناس فروش مربوطه اطلاع دهید.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک