Image default
خانه » مقالات » نکات خرید و فروش خودرو » فروش خودرو به ارزش کارشناسی، بدون هزینه و بدون پاسخگویی به حتی 1 تماس تلفنی!
نکات خرید و فروش خودرو

فروش خودرو به ارزش کارشناسی، بدون هزینه و بدون پاسخگویی به حتی 1 تماس تلفنی!

بسیاری از افراد، هنگامی که قصد فروش خودروی خود را دارند،
 ناخودآگاه به یاد لحظات ناخوشایند مذاکره با خریداران و به خصوص دلالان خودرو، پاسخگویی پی در پی به تلفن و در نهایت صرف نمودن زمان زیاد جهت نشان دادن خودرو به خریداران می افتند.

جلب اعتماد خریدار از صحت و سلامت فنی و بدنه خودرو، توافق طرفین بر روی قیمت کارشناسی و هزینه ها و دردسرهای ثبت آگهی، مشکلات دیگری است که فروشندگان با آن روبرو هستند. علاوه بر این، حتی پس از توافق با خریداران،  فروشندگان خودرو می‌بایست زمانی را صرف عقد قولنامه و مراجعه به مراکز تعویض پلاک و دفاتر ثبت اسناد کشور کنند.

در جدیدترین روش فروش خودرو که به تازگی در ایران توسط شرکت همراه مکانیک، اولین و معتبرترین مرجع کارشناسی خودرو ارائه شده است، این شرکت تمامی این مسائل را در قالب خدمت فروش خودرو سفارشی و به صورت کاملاً رایگان برای فروشندگان خودرو حل می‌کند.

فروشندگان خودرو با مراجعه به صفحه فروش خودرو سفارشی در وب سایت همراه مکانیک، نسبت به ثبت سفارش اقدام می‌کنند، پس از ثبت سفارش، با فروشنده تماس گرفته شده و پس از استخراج قیمت کارشناسی خودرواز طریق اطلاعات دریافتی از فروشنده و بر مبنای آخرین معاملات روز، هماهنگی لازم جهت اعزام کارشناس خودرو به محل مورد نظر فروشنده انجام می شود.

کارشناس، در منزل یا محل کار فروشنده حاضر شده و پس از کارشناسی کامل بدنه و فنی خودرو، تعداد زیادی عکس باکیفیت از خودرو  تهیه می کند. این عکسها به همراه گزارش کارشناسی خودرو در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، در معرض بازدید قرار می‌گیرد و در ظرف مدت کمتر از 15 روز، خودرو به فروش می رسد.

مطالب جدید

بی ام خود را نو نوار کنید

محمد رحیمیان

با 90 میلیون چه چیز بخریم؟

admin

پنج رازی که دلالان خودرو علاقه ندارند فروشندگان خودرو بدانند!

admin

4
دیدگاه بگذارید

2 موضوع دیدگاه
2 موضوع پاسخ
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش نشان داد
پرطرفدارترین نظر
3 نویسنده دیدگاه
  اشتراک  
به من اطلاع بده
داریوش اسکندری

با سلام خودروی برلیانس ۲۳۰ دنده ای مدل ۹۷ دارم میخواستم بدونم مبلغ وجه الضمان که نوشتین برای خودروی من چقدر است و این امکان دارد که مبلغ وجه الضمان پس از فروش پرداخت شود ممنونم لطفاً جواب را به ایمیل ارسال کنید

بله وجه الضمان رو پس از فروش خودرو بر میگردونیم همچنین اطلاعات بیشتر رو به ایمیلتون ارسال کردیم

نادر

سلام پراید 94 دارم حدود مبلغ وجه الضمان چقدره؟

مبلغ اون در حال حاضر 100 هزار تومان هستش که بعد از فروش خودرو پول رو بهتون برمیگردونیم

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید! نصب اپلیکیشن
+
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید