مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

پژو ۲۰۷ و ام وی ام ۳۱۵ ( mvm315 ) دو مدل از هاچ‌بک‌های میان‌رده مونتاژ داخل هستند که طی دوران حضور خود در ایران، توجه شمار نسبتا زیادی از مشتریان را به ‌سوی خود جلب کرده‌اند. به‌ویژه peugeot 207i با ارائه ظاهری نسبتا اسپرت‌تر در مقایسه با محصولات هم‌رده، موفق شده است ضمن تأمین نیازهای خانوادگی، برخی از مشتریان جوان‌تر با روحیات اسپرت‌پسند را نیز با خود همگام سازد. mvm315 نیز در سال ۹۹ با فیس‌لیفت سوم خود تحت عنوان mvm 315 پلاس، به دست مشتریان ایرانی رسید و مرحله‌ای تازه از دوران حیات خود در ایران را کلید زد. در مطلب پیش رو از سری مقالات مقایسه‌ای جذاب همراه مکانیک، قصد داریم تا این دو هاچ‌بک خانوادگی مونتاژ داخل را مقابل یکدیگر قرار داده و متنی جامع پیرامون مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i به محضر شما مخاطبان گرامی ارائه دهیم.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

معرفی پژو 207i

پژو ۲۰۶ یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های کمپانی peugeot در سطح جامعه بین‌المللی بود که با طراحی بسیار زیبا و انقلابی خود، بنیان زبان‌های طراحی محصولات جدیدتر کمپانی peugeot را نیز شکل داد. ۲۰۶ از اوایل دهه هشتاد شمسی مهمان بازار ایران شد و پس از حدود دو دهه، هم‌چنان به تاخت‌وتاز خود در کشور ادامه می‌دهد. بااین‌وجود، در سال 1389، شرکت ایران‌ خودرو تصمیم گرفت تا هم‌زمان با ۲۰۶، نمونه فیس‌لیفت آن را در قالب ۲۰۷ و البته با قیمت خودرو گران‌تر به بازار عرضه کند.

ظاهر پژو 207i

بدین‌ترتیب، پژو 207 از سال ۸۹ عرضه شد؛ اما پس از مدتی، به دلیل شروع تحریم‌ها با توقف تولید مواجه شد؛ پس از لغو تحریم‌ها، شرکت ایران خودرو عرضه نسخه جدید peugeot 207i را در سال ۹۵ از سر گرفت که تغییراتی هم‌چون اضافه‌شدن دی‌لایت به چراغ‌های جلو و برخی تحولات درون کابین بر این خودرو اعمال شده بود.

معرفی mvm315 پلاس

ام وی ام 315 پلاس

در سوی دیگر، mvm315 از سال ۱۳۹۱ توسط شرکت مدیران خودرو روانه بازار داخل شده و تاکنون سه نسخه فیس‌لیفت از آن به پارکینگ منازل مشتریان ایرانی راه پیدا کرده است. mvm 315 پلاس در تابستان ۱۳۹۹ به‌عنوان جدیدترین نسخه این هاچ‌بک چینی به سبد محصولات شرکت مدیران خودرو اضافه شد که به‌روزرسانی نمای چهره به‌ویژه استفاده از سپر جلوی جدید و هم‌چنین تغییر کامل طراحی داخلی به سبک مدل کراس‌اوور ام وی ام x22، در آن مشهود است.

هم‌چنین گرچه مدیران خودرو در بخش فنی دست به ترکیب پیشرانه نزده است، اما با ارائه جعبه‌دنده چهارسرعته اتوماتیک و اضافه‌کردن برخی آپشن‌های رفاهی کاملا جدید به لیست امکانات 315 پلاس، به ارتقای این هاچ‌بک محبوب پرداخته است.

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر طراحی ظاهری

پس از عرضه پژو ۲۰۷ به بازار ایران، برخی مشتریان نسبت به حالت اغراق‌آمیز و نسبتا بزرگ چراغ‌های جلویی این خودرو ابراز نارضایتی کردند و آن را ناهماهنگ با ظاهر سایر بخش‌های بدنه دانستند. بااین‌وجود، رفته‎‌رفته توجهات از ناهماهنگی چراغ جلو برداشته و به سمت سایر زیبایی‌های ظاهری این خودرو جلب شد؛ به نحوی که در حال حاضر، کمتر کسی را می‌توان یافت که در بازار کم‌تنوع ایران، اقدام به عیب‌جویی از شکل و شمایل peugeot 207i کند؛ به‌ویژه وقتی این محصول نسبتا با اصالت اروپایی را در برابر حریفان چینی ارزان‌قیمتی هم‌چون mvm315 قرار می‌دهیم، تعصب عمده مشتریان در جهت حمایت از شمایل ۲۰۷ برانگیخته می‌شود.

نمای ظاهری پژو 207

البته شرکت مدیران خودرو نیز بیکار ننشسته و دست به بازطراحی نمای ظاهری و داخلی mvm315 زده است تا نمایی نسبتا مدرن و مطابق با اصول طراحی خودروهای جدید را برای این محصول قدیمی رقم بزند. بدین ترتیب، چهره mvm315 پلاس به‌واسطه ایجاد تغییر در سپر عقب، چراغ‌های جلو، جلو‌پنجره و سپر جلو، بسیار اسپرت‌تر و هماهنگ‌تر از مدل پیشین به‌نظر می‌رسد.

سایر بخش‌های بدنه این خودرو چندان دستخوش تغییر نشده‌اند و همان حالت نه‌چندان هیجان‌انگیز گذشته را در برابر دیدگان تماشاچیان ارائه می‌دهند. در مجموع، می‌توان اظهار داشت که با وجود چهره مدرن‌تر ام وی ام ۳۱۵ پلاس، peugeot 207i به‌واسطه بهره‌مندی از میراث ظاهری ۲۰۶، اندکی عامه‌پسندتر به‌نظر می‌رسد و جلوه تقریبا خوشایندتری در بخش طراحی بیرونی از خود بروز می‌دهد.

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر طراحی داخلی

پژو ۲۰۷ جدید نسبت به مدل قبلی خود تحولات چندانی را در بخش طراحی داخلی تجربه نکرده و مواردی هم‌چون غربیلک فرمان جدید و نمایش‌گر داشبورد به آن اضافه شده است. طرح داشبورد ۲۰۷ در مقایسه با محصولات روز، چندان زیبا و خوش‌فرم به‌نظر نمی‌رسد؛ اما وقتی آن را با تولیدات هم‌رده داخلی مقایسه می‌کنیم، می‌فهمیم که نباید زیاد نسبت به‌ ظاهر قدیمی داشبورد peugeot 207i عیب‌جویی کرد.

غربیلک فرمان نسبت به گذشته حالتی جذاب‌تر دارد و به همراه کلیدهای کنترل، تا حدودی مجلل‌تر جلوه می‌کند. رودری‌ها نیز تفاوت چندانی با ۲۰۶ ندارند و تقریبا همان فرم قدیمی را در معرض دید قرار می‌دهند.

کابین  پژو 207 | مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i

در سوی دیگر میدان، mvm315 پلاس دست به یک خانه‌تکانی اساسی زده و کل مجموعه داشبورد و غربیلک فرمان را به‌ طور کامل تغییر داده است. سبک طراحی داخلی 315 پلاس زیباتر است و المان‌های جوان‌پسندانه و نوین بیشتری در آن مشاهده می‌شود. سطح کیفی متریال کابین هر دو خودرو، چندان دل‌چسب به‌نظر نمی‌رسد و حتی باید گفت پژو ۲۰۷های جدید نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر، شاهد افت کیفیت نیز بوده‌اند.

یکی دیگر از بخش‌هایی که رقیب چینی بر حریف فرانسوی چیره می‌شود، ظرفیت فضای داخلی به‌ویژه صندلی‌های عقب آن است که به دلیل بهره‌مندی از فاصله محوری بزرگتر، محیطی جادارتر به سرنشینان خود اهدا می‌کند. درمجموع، باید عنوان داشت که کابین ام وی ام ۳۱۵ پلاس به دلیل بهره‌مندی از طراحی نسبتا مدرن و فضای بیشتر، برنده مقایسه peugeot 207i با mvm 315 پلاس در بخش طراحی داخلی خواهد بود.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر فنی

mvm315 از روبه‌رو

این دو هاچ‌بک در بخش فنی، مشابهت زیادی با یکدیگر دارند و نمی‌توان تفاوت فاحشی بین قوای محرکه ام وی ام ۳۱۵ پلاس و پژو ۲۰۷ مشاهده کرد. هر دو مدل، قوای محرکه خود را از پیشرانه‌های چهارسیلندر تنفس طبیعی با حجم‌های تقریبا مشابه دریافت می‌کنند؛ به‌نحوی‌که ۲۰۷ مجهز به موتور TU5 قادر به تولید 105 اسب‌بخار قدرت و 142 نیوتن‌متر گشتاور خواهد بود. این میزان نیرو، توسط گیربکس چهارسرعته اتوماتیک به محور جلو ارسال خواهد شد و در نمونه دستی peugeot 207i نیز، وظیفه انتقال نیرو به یک گیربکس ۵سرعته سپرده شده است.

از طرف دیگر، mvm315 به‌واسطه برخورداری از پیشرانه ۱.۵ لیتری، توان تولید ۱۰۷ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۰ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. این خودرو نیز مشابه ۲۰۷ از یک گیربکس چهارسرعته اتوماتیک به‌منظور انتقال نیرو به چرخ‌های جلو بهره می‌برد؛ با این تفاوت که اثری از گیربکس دستی ۵ سرعته در ام وی ام ۳۱۵ جدید مشاهده نمی‌شود.

مدل خودرو

پژو 207i

ام وی ام 315 پلاس

پیشرانه

۴ سیلندر

۴ سیلندر

حجم موتور

1587 سی‌سی

1497 سی‌سی

حداکثر قدرت

105 اسب‌بخار

107 اسب‌بخار

حداکثر گشتاور

142 نیوتن‌متر

140 نیوتن‌متر

گیربکس

4 سرعته اتوماتیک– 5 سرعته دستی

۴ دنده اتوماتیک

مصرف سوخت (ترکیبی)

6.6 (دستی) / 7.1 (اتوماتیک) لیتر در 100 کیلومتر

7.3 لیتر

شتاب صفرتاصد

11.6 (دستی)– 12.6(اتوماتیک) ثانیه

12.5 ثانیه

حداکثر سرعت

190 کیلومتر بر ساعت

170 کیلومتر بر ساعت

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر امکانات رفاهی

فضای کابین mvm315 | مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i

از لحاظ تجهیزات رفاهی، باید گفت که این دو هاچ‌بک مونتاژ داخل، تقریبا سطح مشابهی از امکانات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند؛ البته وجود سانروف در mvm315 به همراه سقف شیشه‌ای پانوراما در برخی از مدل‌های پژو ۲۰۷، می‌تواند کفه ترازو را بسته به نیاز مشتری به سمت هر یک از این دو خودرو متمایل سازد. پس از مطالعه جدول زیر، می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری نسبت به تجهیزات موجود در ام وی ام ۳۱۵ پلاس و peugeot 207i به دست آورید:

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

مدل خودرو 

پژو 207i

ام وی ام 315 پلاس

چراغ

چراغ مه‌شكن جلو و عقب، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، چراغ جديد عقب، چراغ جلو مجهز به چراغ روز (Daylight)

چراغ مه‌شکن جلو و عقب، چراغ هالوژنی در جلو، دی‌لایت، اتولایت، چراغ بدرقه و خوش‌آمدگویی

سیستم‌های مالتی‌مدیا 

GPS ،DVD، پورت USB، بلندگو درهاي جلو و عقب، تيوتر صوتي جلو، بلوتوث

سیستم صوتی با چهار اسپیکر، هندزفری، نویگیشن، Bluetooth -USB -MP3 -MirrorLink

صفحه‌نمایش 

7 اينچي لمسي

8 اینچی لمسی

رینگ

185/65R14- رینگ آلومینیومی یا فولادی

185/60R15- رینگ آلومینیومی

آینه

آینه‌های جانبي برقي راهنمادار هم‌رنگ بدنه

آینه‌های جانبی برقی همراه با گرم‌کن

تهویه مطبوع

تنظيم اتوماتيك

سیستم تهویه دستی

صندلی 

صندلي راننده و سرنشين با قابليت تنظيم 4 جهت به‌صورت دستي، پشت‌سری جلو و عقب قابل تنظيم

صندلی راننده و سرنشین با تنظیم دستی 6 و 4 حالته، صندلی عقب تاشو، روکش چرمی با دوخت دورنگ

شیشه 

شیشه‌بالابرهای برقی، سقف شیشه‌ای پانوراما (سفارشی)

شیشه‌بالابرهای برقی، سانروف

سیستم هشداردهنده

سنسور هشدار مانع در عقب– دوربین دنده‌عقب، دزدگیر فابریک (سفارشی)

سنسور پارک عقب، دوربین عقب، سنسور فشار باد تایر

سایر امکانات

فرمان هیدرولیک یا برقی مجهز به كليدهاي كنترل، کروزکنترل (برخی مدل‌ها)

فرمان برقی حساس به سرعت با دکمه‌های کنترل، کروزکنترل، کنترل پایداری، 2 حالت رانندگی اکو و اسپرت، کامپیوتر سفری

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر ایمنی

پژو 207i در تست ایمنی موسسه اروپایی یوروانکپ حاضر نشده است؛ اما 206 (مدل 2000) که تفاوت ساختاری چندانی با 207 ندارد، موفق به کسب چهار ستاره ایمنی در بخش امنیت سرنشینان بزرگسال از موسسه مذکور شده است. در طرف دیگر، mvm315 نیز ۴ ستاره ایمنی در تست تصادف موسسه c-ncap چین اخذ کرده است که البته استانداردهای آن در مقایسه با موسسه اروپایی یوروانکپ، بسیار سطح پایین‌تر ارزیابی می‌شود.

نمای پشتی  پژو 207 | مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i

درمجموع، باید اظهار داشت که گرچه هر دوی این خودروها در کشور ما با حداقل سطوح امکانات ایمنی به دست مشتریان می‌رسند، اما با توجه به ساختار مستحکم‌تر پژو ۲۰۷، می‌توان امنیت بیشتری را برای این هاچ‌بک فرانسوی متصور بود. با مطالعه جدول زیر، به جزئیات امکانات ایمنی موجود در هر دو خودرو پی خواهید برد:

مدل خودرو 

پژو 207i

ام وی ام 315 پلاس

تجهیزات ایمنی و حفاظت

ايموبيلايزر، قفل مركزی با ريموت، كمربندهای ايمني سرنشينان جلو 3نقطه‌ای با قابليت تنظيم ارتفاع، كمربند سرنشينان عقب 3نقطه‌ای، صندلي عقب مجهز به ايزوفيكس

سیستم ایموبیلایزر، قفل مرکزی، کمربند ایمنی  3نقطه‌ای برای همه سرنشینان

کیسه‌هوا 

دو کیسه‌هوا (راننده و سرنشين جلو)

دو کیسه‌هوا SRS (راننده و سرنشين جلو)

سیستم ترمز 

سيستم ترمز ضدقفل ABS و EBD ‌و EBA، ترمز جلو ديسكي با سيستم خنك‌شونده، ترمز عقب ديسكي توپر، كد كلاس 60109: ترمز عقب كاسه‌اي

ترمز EBD ،ABS، ترمز جلو دیسکی خنک‌شونده، ترمز عقب کاسه‌ای

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر تجربه رانندگی

همان‌طور که در بخش فنی اشاره شد، قوای محرکه پژو ۲۰۷ و ۳۱۵ مشابهت فراوانی نسبت به یکدیگر دارد و نمی‌توان برتری محسوسی میان عملکرد این دو خودرو در بحث شتاب و چالاکی مشاهده کرد. با این وجود، سفت‌تربودن سیستم تعلیق peugeot 207i سبب شده است تا تجربه رانندگی با آن اندکی اسپرت‌تر به‌نظر برسد و هندلینگی قابل‌قبول‌تر به‌همراه پایداری بیشتر حین عبور از پیچ‌ها، برای هاچ‌بک فرانسوی فراهم باشد.

در سوی دیگر، mvm315 به یک فرمان نرم برقی مجهز شده است و به‌دلیل بهره‌مندی از سیستم تعلیق ملایم‌تر، کیفیت سواری آسایش‌بخش‌تری را به راننده و سرنشینان خود ارائه می‌دهد. دسترسی به ادوات مختلف برای رانندگان و هم‌چنین رعایت اصول ارگونومی طراحی کابین در هر دو خودرو نیز، قابل‌قبول برآورد می‌شود. البته میزان دید به بیرون ام وی ام ۳۱۵ پلاس اندکی نسبت به ۲۰۷ برتری دارد و سطح تسلط بیشتری نسبت به پیرامون خودرو را برای راننده 315 فراهم می‌آورد. قدرت ترمزگیری هر دو خودرو نیز در مصارف عادی رضایت‌بخش خواهد بود؛ اما وجود ترمز کاسه‌ای در رقیب چینی، 207 مجهز به ترمز عقب دیسکی را در رده بالاتری از این منظر قرار خواهد داد.

ظاهر mvm315

در پایان این بحث، می‌توان نتیجه گرفت که اگر سواری نسبتا اسپرت با هندلیگ برتر را مدنظر دارید، پژو ۲۰۷ تجربه رانندگی بهتری برای شما رقم خواهد زد؛ اما درصورتی‌که سواری نرم و آسایش‌بخش‌تر را در اولویت خود قرار داده‌اید، ظاهرا نوع سواری هاچ‌بک چینی بیشتر مناسب‌ شما خواهد بود.

مقایسه ام وی ام 315 پلاس با پژو 207i از نظر شرایط بازار

ام وی ام ۳۱۵ پلاس، به‌تازگی وارد بازار شده است و هنوز نمی‌توان به‌طور دقیق پیرامون نحوه استقبال مشتریان از این محصول نسبتا جدید مدیران خودرو اظهار نظر کرد؛ البته با توجه به سطح استقبال مشتریان از مدل mvm 315 اسپرت اکسلنت، می‌شود تا حدودی میزان استقبال بازار از نسخه پلاس را حدس زد؛ به‌ویژه که ام وی ام ۳۱۵ جدید به گیربکس اتوماتیک مجهز شده است و از طراحی داخلی مشابه کراس‌اوور x22 سود می‌برد.

بنابراین، باید گفت احتمالا محصول جدید مدیران خودرو در بازار ایران، آینده‌ای نسبتا روشن خواهد داشت. همچنین پژو ۲۰۷ در نمونه اتوماتیک، تفاوت قیمت قابل‌توجهی با mvm315 دارد و همین گزینه می‌تواند برخی از مشتریان را به سمت حریف چینی سوق دهد. البته این سخن به معنای فروش ضعیف‌تر ۲۰۷ اتوماتیک نسبت به ۳۱۵ پلاس نخواهد بود؛ بلکه ۲۰۷ به‌عنوان یک هاچ‌بک پرفروش در بازار ایران تلقی می‌شود و به‌ نظر می‌رسد در هر شرایطی، از رونق معاملاتی بیشتری نسبت به mvm315 برخوردار باشد.

جمع‌بندی

هر دو خودروی peugeot 207i و mvm315 پلاس، بسته به سلیقه شما، می‌توانند خودرویی مناسب و برنده این رقابت نزدیک تلقی شوند. پژو ۲۰۷ آی به‌عنوان یک محصول پرفروش، از طراحی ظاهری نسبتا اسپرت و جذابی سود می‌برد که ضمن ارائه هیجان سواری بالاتر، پرستیژ قابل قبولی را نیز برای دارندگان خود به همراه می‌آورد. از سوی دیگر، ام وی ام ۳۱۵ پلاس با ظاهر جدید و طراحی داخلی نسبتا مدرن به‌همراه سواری نرم و کابین جادارتر، می‌تواند گزینه بهتری برای خانواده‌ها باشد.

بیشتر بخوانید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
5 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین امتیاز
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
علی
۱۳۹۹-۱۰-۲۲ ۱۴:۲۴

سلام
ام وی ام ۳۱۵ ماشینی جدیدی هست و تازه ۲۰۶ پلاس یا ۲۰۷ از سازمان cncapبیش از یک دهه پیش ۴ستاره گرفته ولی ام وی ام ۳۱۵ به تازگی ۴ ستاره داره هر چقدر هم سختگیری میکردن ۲۰ سال پیش با حال قابل مقایسه نیست در ۱۰ سال خیلی چیز ها تغییر میکنه پس به نظر من ام وی ام ۳۱۵ ایمنی بیشتری داره تا پژو ۲۰۷
ممنون

حامد
۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۱۲:۱۴
پاسخ به  علی

داداشم تست های اروپا و چین رو با هم مقایسه نکن اونا از نظر علم و فناوری همینجوری 50 سال از چین جلوترن

محمد امین
۱۴۰۰-۰۲-۱۷ ۰۸:۲۳
پاسخ به  حامد

اشتباه میکنید چین هر یک سال به اندازه ۱۰ سال اروپا پیشرفت میکنه و اصلا این حرف شما معنی نمیده الان چین رقیب بزرگ امریکا هستش از نظر علم و فناوری

علی
۱۴۰۰-۰۲-۱۷ ۰۹:۲۶
پاسخ به  حامد

سلام ، به فرض میگیم که اینطور ، چطور وقتی تو گوگل بنویسیم تصادفات mvm۳۱۵ معمولا نسبت به اون چیزی که زده اندکی آسیب دیده و صدمه ای به صاحبش نرسیده و ماشین مقابل مخصوصا تولید داخلاش خیلی بیشتر خراب شدن به نظر من الکی وزن یه چیز زیاد نمیشه اگه به در یا کاپوت mvm 315 رو باز و بسته کنیم خیلی سنگین تر از ۲۰۷ یا ۲۰۶ هست و اگه با دست خودمون هم بخوایم استحکام بدنه دو ماشین رو تست کنیم mvm315تقریبا میشه گفت هیچ نقطه از ماشین در اثر ضربه و فشار ما تو نمیره ولی… بیشتر »

Mohammadb
۱۴۰۰-۰۶-۰۱ ۱۴:۱۳

من چند ماه است که این ماشین را دارم قبل از آن پژو ۲۰۷ رانا بسترن داشتم و تجربه رانندگی با چند ماشین چینی دیگر رونیز دارم. این ماشین نسبت به خودرو های هم رده خودش از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است. سواری این ماشین قابل قبول اما سیستم تعلیق ضعیف است بخصوص فنر بندی های عقب بسیار ضعیف است برای سواری بهتر حتماً باید لاستیک کره‌ای استفاده کنید. کیفیت سواری به مراتب بهتر از ۲۰۷ ت اما ضعیف تر از بسترن است. شتاب و کشش خوبی دارد و فرمان پذیری آن با توجه به فرمان برقی و esp قابل… بیشتر »

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید

تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

خرید خودرو با بهترین شرایط

با تکمیل فرم زیر، مشاور خودرو جهت هماهنگی بازدید با شما تماس خواهد گرفت
انتخاب خودرو