hamrah-mechanic
hamrah-mechanic

خرید اقساطی خودرو

با همکاری شرکت‌های رسمی لیزینگ کشور

خرید اقساطی خودروی نو و دست دوم، خرید اقساطی خودروی ایرانی و خارجی

سوالات متداول

فروش اقساطی برای چه خودروهایی امکان‌پذیر است؟
پاسخ
فروش اقساطی خودرو برای همه خودروهای ایرانی با مدل بالای 1388، و برای همه خودروهای خارجی با مدل بالای 2009 امکان‌پذیر است.
آیا امکان خرید اقساطی خودرو بدون ضامن وجود دارد؟
پاسخ
بله برای دریافت تسهیلات خرید اقساطی خودرو نیازی به ضامن ندارید.
در طرح فروش ماشین قسطی حتما باید خودرو رو از نمایشگاه همراه مکانیک انتخاب کنیم؟
پاسخ
خیر. شما می‌توانید از هر جایی خودرو مورد نظر خود را پیشنهاد دهید. خودرو پیشنهادی شما توسط کارشناسان همراه مکانیک کارشناسی می‌شود و در انتها به شما ضمانت‌نامه فنی و بدنه 7 روزه و کارت خدمات پس از فروش یک ساله تحویل داده می‌شود؛ بدین صورت می‌توانید بااطمینان کامل و بدون دردسر، خرید خودرو مدنظر را تجربه کنید.
آیا قیمت خودروی قسطی تفاوتی با قیمت نقدی دارد؟
پاسخ
خیر؛ قیمت خودروها در هر دو شیوه پرداخت یکسان است. تنها جهت اخذ تسهیلات و ارائه خدمات خرید خودروی اقساطی مبلغی دریافت می‌شود. قیمت روز خودرو را نیز می‌توانید از طریق سایت همراه مکانیک ببینید.
اقساط چند ساله و با چه سودی محاسبه می‌شود؟
پاسخ
مدت بازپرداخت تسهیلات خودروهای داخلی و خارجی 12، 18 و 24 ماهه است. فاصله بین چک‌های وصولی، سه‌ماه یک‌بار و نرخ سود سالانه طبق مصوبات بانک مرکزی است.
آیا خریدارهای شهرستان‌ها هم می‌توانند از تسهیلات استفاده کنند؟
پاسخ
بله؛ همه خریداران ساکن در شهرستان‌ها می‌توانند از تسهیلات استفاده کنند؛ ولی برای خرید و انجام کارهای نهایی خودرو نیاز است که 3 روز کاری در تهران حضور داشته باشند.
مدارک مورد نیاز برای دریافت تسهیلات شامل چه مواردی است؟
پاسخ
  • 1 .ارسال تصویر کارت ملی
  • 2 .ارسال تصویر سند یا قولنامه محل سکونت
  • 3 .ارائه اطلاعات شغلی
  • 4 .ارائه اطلاعات حساب حقوق یا جاری
  • 5 .ارسال تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه
  • 6 .مالکیت تلفن همراه مطابق با کد ملی
  • 7 .ارسال تصویر چک صیادی جدید یا قدیم به نام متقاضی تسهیلات
  • 8 .ارسال تصویر گردش حساب 6 ماه اخیر
چه میزان موجودی نقدی برای خرید خودرو نیاز است؟
پاسخ
بعد از ثبت درخواست از طریق سایت یا تماس تلفنی، با توجه به قیمت روز خودروی انتخابی شما در بازار و طی مشاوره‌ای که از سمت کارشناسان لیزینگ به شما ارائه می‌شود، تمامی شرایط و مبالغ پرداختی خدمت شما اعلام خواهد شد.
چه میزان تسهیلات به شما تعلق می‎گیرد؟
پاسخ
پرداخت تسهیلات بدون درنظر گرفتن هزینه‌های نقدی، حداکثر تا سقف 60 میلیون تومان است.
شرایط اقساطی خرید خودروی کارکرده چیست؟
پاسخ
برای خرید خودرو داخلی و خارجی کارکرده و دست دوم می‎توانید تا سقف 60 میلیون تومان اعتبار از همراه مکانیک دریافت کنید. لازم است برای دریافت اعتبار دسته چک صیادی به‌نام خودتان داشته باشید.
آیا کارشناس همراه مکانیک در زمان ثبت قولنامه حضور خواهند داشت؟
پاسخ
بله. در زمان عقد قرارداد رسمی، کارشناس حقوقی همراه مکانیک به‌ محل اعزام خواهد شد و قرارداد با سربرگ همراه مکانیک تنظیم می‌شود.
پرداخت چه هزینه‌هایی برای دریافت تسهیلات ضروری است؟
پاسخ
در حین تشکیل پرونده، کارمزد تسهیلات دریافت می‌شود و بعد از کارشناسی خودرو و تنظیم مبایعه‌نامه هزینه خدمات همراه مکانیک دریافت خواهد شد.
آیا بعد از تحویل خودرو، امکان فروش آن را داریم؟
پاسخ
اگر تسهیلات شما تا سقف 30 میلیون تومان باشد، می‌توانید خودروی خود را بفروشید.اگر تسهیلات شما بین 30 تا 60 میلیون باشد، برای فروش خودرو می‌بایست ابتدا مبلغ تسهیلات را تسویه کنید؛ چراکه برگ سبز و سند کمپانی خودرو نزد شرکت لیزینگ به‌صورت امانی تا پایان تسهیلات باقی می‌ماند.
چگونه از خدمات دریافت تسهیلات برای خرید اقساطی خودرو استفاده کنیم؟
پاسخ
شما کافی است مبلغ تسهیلات و اطلاعات تماس خود را در فرم خرید اعتباری (اقساطی) پر کنید و درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه، منتظر باشید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
"فروش اقساطی خودرو، در شرایط نابسامان اقتصادی که روزانه شاهد گران‌تر شدن خودرو و کاهش قدرت خرید مردم هستیم می‌تواند به افرادی که قصد خرید قسطی خودرو را دارند امکان رسیدن به ماشین دلخواهشان را بدهد. همان‌طور که می‌دانید در فرایند لیزینگ خودرو، خریدار مبلغ به توافق رسیده شده را به صورت قسطی به شرکت لیزینگ مورد نظر پرداخت می‌کند. از جمله مزایای خرید اقساطی خودرو می‌توان به تنوع در طرح خودروها و کوتاه بودن زمان واگذاری اشاره کرد."

خانه

خرید خودرو

قیمت خودرو

فروش خودرو

خدمات دیگر