همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود
جستجو خودرو
hamrah-mechanic-logo
فیلترها
جدیدترین
تعیین مدل خودرو
تعیین قیمت خودرو
تعیین سال تولید
تعیین کارکرد

خرید و فروش تیبا کارشناسی شده

مرتب‌سازی :
جدیدترین
ارزان‌‌ترین
گران‌ترین
خوش قیمت‌ترین
hm
همه
کارکرده
صفر
انتخاب سازنده و مدل
تعیین قیمت

تیبا، اولین محصول بومی سایپا
خرید تیبا در اواخر دهه 80 برای افرادی که توانایی اقتصادی قابل توجهی نداشتند، آنچنان سخت نبود. سایپا در در سال 1389 این خودرو را به عنوان اولین محصول اختصاصی خود وارد بازار کرد و باتوجه به قیمت نسبتا ارزان و اقتصادی‌ای که برایش درنظر گرفته بود، آن را وارد سبد خرید بسیاری از خانواده‌های ایرانی کرد و خرید و فروش تیبا را در بازار خودرو رواج داد. بعد از مدتی مدل دیگری از تیبا وارد بازار شد تا دست مشتریان برای انتخاب بازتر باشد. بسیاری خرید تیبا صندوقدار را به مدل هاچ‌بک آن ترجیح دادند. با وجود اینکه تیبا نیز در این سال‌ها همگام با سایر محصولات بازار افزایش قیمت چند صد درصدی را تجربه کرد، اما به نسبت سایر خودروها قیمت مناسب‌تری داشت و بازار فروش تیبا به دلیل قیمت اقتصادی‌اش بیشتر از قبل رونق پیدا کرد. مشتریان تیبا اصولا بودجه محدودی برای خرید خودرو دارند و ممکن است ماحصل سال‌ها تلاش و پس‌انداز خودشان را برای خرید تیبا صفر و یا کارکرده صرف کنند، بنابراین رعایت نکاتی که ریسک ضرر و از دست‌رفتن سرمایه‌شان را به حداقل برساند ضروریست. در ادامه به بررسی اجمالی این نکات خواهیم پرداخت.
خرید تیبا و فروش آن چگونه تضمین می‌شود؟
اولین نکته مهم در فرآیند خرید این خودرو، استفاده از یک کارشناس مجرب و متخصص، برای کارشناسی دقیق فنی و بدنه‌ آن است. اهمیت این موضوع را با ذکر یک مثال بیشتر شرح می‌دهیم. تصور کنید که قصد خرید تیبا دست دوم دارید و هیچ آشنایی قبلی‌ای با فروشنده ندارید. در این شرایط اهمیت کارشناسی کامل فنی و بدنه آن بیش از پیش حس می‌شود. همچنین کارشناس موردنظر باید تخصص و تجربه کافی را در زمینه خرید و فروش تیبا و کارشناسی آن داشته باشد و بتواند مشکلات احتمالی خودرو را تشخیص دهد تا از هرگونه خسارت احتمالی که ممکن است در آینده برایتان پیش بیاید جلوگیری کند. علاوه بر این لازم است فردی در کنارتان باشد تا در هنگام معامله و عقد قرارداد، بر مسائل حقوقی آن نظارت کند و جلوی هرگونه احتمال کلاهبرداری و از بین‌رفتن سرمایه را بگیرد. اگر مجموعه یا شرکتی وجود داشته باشد که علاوه بر موارد گفته‌شده، درهنگام خرید تیبا معمولی و یا هاچ‌بک، به کارشناسی آن تضمین هم بدهد، تقریبا هر آنچه که لازم است را برای خرید آن دارید. همراه مکانیک با ارائه خدمات جامع خرید خودرو و کارشناسی دقیق فنی و بدنه و ضمانت 7 روزه کارشناسی، تمامی این نیازها را تامین می‌کند. همچنین پس از خرید تیبا امکان بازگشت خودرو تا 2 روز در صورت عدم رضایت نیز فراهم است. همراه مکانیک شرایط مناسبی را برایتان ترتیب می‌دهد که فرآیند فروش تیبا را نیز به‌آسانی و با بهترین قیمت به سرانجام برسانید. درواقع کارشناسان این شرکت با توجه به تجربه‌ای که در زمینه خرید و فروش خودرو دارند، بهترین و به‌صرفه‌ترین قیمت ممکن را برای خودروی شما درنظر می‌گیرند تا خیالتان بابت همه چیز راحت باشد. خدمات فروش خودرو همراه مکانیک در این زمینه شامل فروش تیبا صفر و یا کارکرده می‌شود و هیچ محدودیتی برای برخورداری از این خدمات وجود ندارد.
خرید و فروش خودرو هم‌راه می‌خواهد!
با توجه به مسائل مطرح‌ شده در زمینه خرید و فروش خودرو، به نظر می‌رسد که وجود همراه مطمئن و متخصص در شرایط نوسانی بازار، بیش از هر چیز دیگر واجب است و کسانی که قصد خرید این خودرو را دارند، برای محافظت از سرمایه‌شان باید نکات مهم ذکرشده را مدنظر قرار دهند. همان طور که گفتیم فروش تیبا در وضعیت فعلی نیازمند قیمت‌گذاری مناسب برای جلوگیری از ضرر است. همراه مکانیک با توجه به همین نکته، نقش همراه را در فرآیند فروش خودرو ایفا کرده و در بحث خرید نیز با انجام دقیق و کامل فرآیند کارشناسی و ارائه ضمانت، همراهی را در واژه‌ی تضمین معنا می‌کند. بنابراین انتخاب این مجموعه برای خرید تیبا و یا فروش آن، می‌تواند راه مطمئن و به‌صرفه‌ای برای رسیدن به آنچه که می‌خواهید باشد؛ آن هم در شرایطی که شرایط فروش تیبا صندوقدار و یا هاچ‌بک به‌دلیل تغییرات دائمی قیمت‌ها و مشکلات احتمالی فنی خودرو ریسک بالاتری نسبت به قبل پیدا کرده و نیازمند ملاحظاتی است که از از دست رفتن سرمایه و افتادن به دام کلاهبرداران جلوگیری کند و تجربه‌ی خریدی امن و مطمئن را برای خریداران و فروشندگان بازار خودرو رقم بزند.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک