همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود
جستجو خودرو
hamrah-mechanic-logo
فیلترها
جدیدترین
تعیین مدل خودرو
تعیین قیمت خودرو
تعیین سال تولید
تعیین کارکرد

خرید و فروش کوییک کارشناسی شده

مرتب‌سازی :
جدیدترین
ارزان‌‌ترین
گران‌ترین
خوش قیمت‌ترین
hm
همه
کارکرده
صفر
انتخاب سازنده و مدل
تعیین قیمت
مزایای خرید نقدی از همراه‌مکانیک
کارشناسی فنی و بدنه خودرو در 2 مرحله
کارشناسی فنی و بدنه خودرو در 2 مرحله
ضمانت فنی و بدنه تا سقف 800 میلیون
ضمانت فنی و بدنه تا سقف 800 میلیون
خرید خودرو با قیمت منصفانه
خرید خودرو با قیمت منصفانه
خرید خودرو با کمتر از 3 بازدید
خرید خودرو با کمتر از 3 بازدید

کوئیک؛ محصول اقتصادی سایپا
شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که یکی از محصولات سایپا روزی به یکی از گزینه‌های اصلی اقتصادی برای خریداران تبدیل شود و آن‌ها به خرید کوییک روی بیاورند. کوییک محصولی کاملا ایرانی از شرکت سایپاست که از سال 1395 در خیابان‌های کشورمان دیده می‌شود. در این سال‌ها مسیر و شرایط بازار خودرو طوری پیش رفت که خرید کوییک r تبدیل به یکی از گزینه‌های اصلی خریداران شد و آن‌ها حساب ویژه‌ای روی این ماشین باز کردند. البته که در ادامه با عرضه کوییک s، بسیاری از افراد به سمت خرید کوییک s هم رفتند و آن را به‌عنوان محصولی جذاب‌تر به نسبت مدل‌های قبلی درنظر گرفتند. علاوه بر این، فروش کوییک با توجه به نوسانات شدید قیمتی بازار، مورد استقبال کسانی واقع شد که به دنبال خرید خودرو ارزان هستند و حاضرند که از فروشندگان، کوییک کارکرده بخرند. بعد از تولد کوییک در ایران، مدل‌های مختلفی از آن وارد بازار شد و تنوع این مدل‌ها یکی دیگر از دلایل استقبال مردم از این خودروی اقتصادی بود. با توجه به موارد گفته‌شده، خرید کوییک آر و سایر مدل‌های این خودرو نیازمند درنظرگرفتن نکاتی است که از تهدید سرمایه و کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری کند. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.
خرید کوییک هم‌راه می‌خواهد!
مهمترین نکته در فرآیند خرید و فروش کوییک وجود یک همراه باتجربه و متخصص در صفر تا صد این فرآیند است. واجب است که این همراه مطمئن، خودروی شما را کارشناسی کرده و کارشناسی آن را تضمین کند. تضمین کارشناسی به این معناست که مثلا اگر به سمت خرید کوییک کارکرده رفته باشید، آن را کارشناسی کند و تا مدت زمان معینی، اگر عدم تطابقی با گزارش کارشناسی وجود داشته باشد، خسارت آن را برایتان جبران کند. این ضمانت در فرآیند فروش و قیمت‌گذاری نیز صدق می‌کند. به عنوان مثال اگر قرار باشد به سمت فروش کوییک r خود بروید، این همراه باید بهترین قیمت ممکن برای خودرویتان را به شما اطلاع دهد تا ریسک هرگونه تهدید احتمالی برای سرمایه‌تان به حداقل برسد. همچنین این همراه باید شما را از امنیت معامله‌تان مطمئن کند و حواسش به چیزهایی باشد که شما ممکن است در هنگام معامله به آن توجه نکنید. بنابراین اگر یک همراه باتجربه در کنارتان باشد، می‌توانید با خیال راحت به سمت خرید کوییک r و یا سایر مدل‌های این خودروی ملی حرکت کنید و نگران چیزی نباشید.
همراه مکانیک، همان همراه همیشگی!
همراه مکانیک با ارائه خدمات جامع خرید و فروش خودرو، تمامی نیازها و ملاحظات گفته‌شده را تامین می‌کند. این شرکت نقش همان همراه مطمئن را برایتان بازی می‌کند تا اگر قصد خرید کوییک داشته باشید، تمامی مسائل و مشکلات احتمالی را درنظر گرفته و شما را از هرگونه ضرر و ریسک دور کند. همراه مکانیک همچنین با ارائه خدمات فروش خودرو، فروش کوییک را نیز برایتان به آسان‌ترین شکل ممکن به سرانجام می‌رساند. اگر جزو کسانی باشید که قصد فروش کوییک اتومات را داشته باشید، کارشناسان همراه مکانیک بهترین قیمت را برای فروش آن درنظر گرفته و فرآیند را برایتان تکمیل خواهند کرد. این موضوع درباره فروش کوییک دنده‌ای و یا سایر مدل‌های کوییک نیز در جریان است. همچنین درباره فرآیند خرید، تمامی کسانی که قصد خرید کوییک r را دارند، این مدل و سایر مدل‌های کوییک را کارشناسی‌شده و با ضمانت 7 روزه کارشناسی از همراه مکانیک دریافت می‌کنند. ارائه این خدمات برای خرید تمامی مدل‌های کوییک از جمله خرید کوییک اتومات و دنده‌ای مشابه است و از نظر کارکرده یا صفر بودن نیز تفاوتی نخواهد داشت. همراه مکانیک شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا پس از خرید کوییک مدنظرتان، امکان بازگشت آن تا 2 روز در صورت عدم رضایت وجود داشته باشد. مثلا اگر خرید کوییک اس را انتخاب کرده باشید، پس از پایان فرآیند خرید، وقت دارید تا 48 ساعت با آن رانندگی کرده و در صورت عدم اطمینان و رضایت از خریداری آن، کوییکتان را بدون هیچ چون و چرایی به ما برگردانید و نگران هیچ چیز نباشید. لازم به ذکر است که مثلا اگر قصد فروش کوییک s را داشته باشید، همراه مکانیک خریدار دست‌به‌نقد شماست و با خرید خودروی شما در لحظه و با قیمتی منصفانه، به راحتی به پول خود خواهید رسید. استفاده از این خدمت برای کسانی که قصد نقدکردن هرچه سریع‌تر سرمایه‌شان را دارد، آسان‌ترین و بی‌دغدغه‌ترین راه ممکن است.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک