همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
جستجو در همراه مکانیک
ورود
جستجو خودرو
hamrah-mechanic-logo
فیلترها
جدیدترین
تعیین مدل خودرو
تعیین قیمت خودرو
تعیین سال تولید
تعیین کارکرد

خرید و فروش پراید 131 کارشناسی شده

مرتب‌سازی :
جدیدترین
ارزان‌‌ترین
گران‌ترین
خوش قیمت‌ترین
hm
همه
کارکرده
صفر
انتخاب سازنده و مدل
تعیین قیمت

پراید 131
خرید پراید 131 در بازار خودروی کشور، از زمان تولید تا امروز از اقتصادی‌ترین گزینه‌های قشر گسترده‌ای از مردم بوده؛ خودرویی که با وجود کیفیت ساخت پائین، به‌دلیل قیمت مناسبش، یکی از معدود گزینه‌های خرید خودرو برای قشر ضعیف و حتی متوسط جامعه است. این خودرو در سال 1389 با نام صبا وارد بازار شد و بسیاری از مردم از همان موقع به خرید و فروش پراید 131 روی آوردند. سایپا این مدل از پراید را با حذف تعدادی از آپشن‌ها تولید کرد و باعث اعتراض رسانه‌ها و مردم در آن زمان شد. درواقع مشتریان انتظار داشتند که با وجود بهبود در ظاهر پراید 131، ارتقا آپشن‌ها و امکانات فنی و رفاهی را هم تجربه کنند اما این انتظار توسط سایپا براورده نشد و خرید 131، بدون بهره‌مندی از امکانات قابل‌ توجه، بین مشتریان ادامه پیدا کرد.
چالش‌های خرید پراید 131
تولید پراید 131 در سال 1399 متوقف شد. بنابراین قریب به اتفاق مدل‌های موجود از این خودرو در بازار کارکرده هستند و این موضوع ریسک خرید پراید 131 دست دوم را برای خریداران تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. اصولا به‌دلیل کیفیت پائین پراید در بخش‌های مختلف فنی و بدنه، خرید آن باید با آگاهی کامل از ایرادات فنی و بدنه صورت گیرد. حقیقت این است که خرید پراید 131 نیاز به کارشناسی دقیق فنی و بدنه دارد تا ریسک متحمل‌شدن ضررهای میلیونی را برای خریداری که سرمایه‌ی قابل توجه زندگی‌اش را صرف خرید این خودرو می‌کند، به حداقل کاهش دهد. این کارشناس باید به قدری در تخصص خود تجربه و مهارت داشته باشد که بتواند مو را از ماست بیرون بکشد و آنچه از دید افراد غیرمتخصص پنهان است، تشخیص دهد. بسیاری از افراد بدون توجه به این نکات به سراغ خرید پراید 131 کارکرده و یا فروش آن می‌روند و بعد از عقد قرارداد و شروع به استفاده از خودرو، متوجه ایراداتی در آن می‌شوند که تعمیر و جبرانش، هزینه‌های میلیونی را برای آن‌ها در بر دارد.
راه حل خرید و فروش امن و بدون‌دردسر چیست؟
با توجه به اهمیت بحث کارشناسی خودرو، یکی از راه‌های امن و بدون‌دردسر فروش پراید 131 و خرید آن، همراهی مجموعه‌ای باتجربه و متخصص در زمینه خرید و فروش خودرو است. همراه مکانیک سال‌ها در بازار خودرو حضور داشته و کاملا به چالش‌ها و دغدغه‌هایی که ممکن است برای خریداران و فروشندگان به وجود بیاید، آگاهی دارد. این مجموعه با ارائه خدمات جامع خرید، فروش و کارشناسی، همراه مطمئنی برای خرید پراید 131 صفر و یا فروش آن است. کسانی که قصد فروش خودرو خود را دارند، با ثبت مشخصات آن در سایت یا اپلیکیشن همراه مکانیک، آن را در معرض دید هزاران خریدار در نمایشگاه آنلاین این مجموعه قرار می‌دهند. تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه، قبل از ورود به آن توسط کارشناسان همراه مکانیک کارشناسی شده‌اند و دارای ضمانت 7 روزه کارشناسی هستند. با توجه به موارد ذکرشده، خرید و فروش پراید 131 در این شرایط می‌تواند تا حد قابل توجهی امن و بدون‌دردسر باشد. از طرف دیگر خریدار می‌تواند با خیال راحت و با دریافت ضمانت کارشناسی، خودروی خود را تحویل بگیرد و نگران خسارت‌های ناشی از ایرادات پنهان خودرو نباشد و از طرف دیگر فروشنده می‌تواند با بهترین قیمت و در کمترین زمان فروش پراید 131 را تجربه کند. همچنین این مجموعه سعی در ارائه خدمات خرید نقد و اقساط خودرو کارکرده، با شرایط مشابه خودروی سفر دارد. درواقع اگر قصد خرید پراید 131 دست دوم داشته باشید، همراه مکانیک برای شما شرایطی را فراهم می‌کند که با خیالی آسوده فرآیند خرید این خودرو را مشابه خرید یک خودروی صفر تجربه کنید. برای خرید پراید 131 کارکرده و یا صفر، کافی است که در بخش خرید خودرو سایت یا اپلیکیشن همراه مکانیک درخواست خرید خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، مشاوران همراه مکانیک با شما تماس گرفته و درباره‌ی بهترین گزینه‌های موجود در بازار به شما مشاوره می‌دهند. پس از پیداشدن بهترین گزینه‌ها و انتخاب نهایی، قرار بازدید حضوری تنظیم و تنها با یک بازدید فرآیند خرید پراید 131 تکمیل می‌شود. کارشناس همراه مکانیک در هنگام عقد قرارداد همراهتان است تا خیالتان بابت همه چیز راحت باشد. علاوه بر این پس از پایان فرآیند، ضمانت 7 روزه کارشناسی دریافت خواهید کرد تا اگر مشکلی در خودرو وجود داشته باشد که در گزارش کارشناسی به آن اشاره‌ای نشده باشد، برایتان جبران شود.
خانه
فروش خودرو
خرید خودرو
قیمت خودرو
حساب کاربری
همراه مکانیک
دانلود اپلیکیشن همراه مکانیک