به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، در روزهای گذشته صادق نیارکی، معاون وزیر صمت اعلام کرد که در جلسه ستاد تنظیم بازار مقرر شد که قیمت‌های نهایی خودروها توسط شورای رقابت انجام شود و به اطلاع خودروسازان و مردم برسد. به گفته نیارکی تعیین دستورالعمل ها و اعلام قیمت خودروها با نظر شورای رقابت است و خودروسازان نیز باید منتظر اعلام قیمت‌های خودروهایی که مشمول تعیین قیمت از سوی شورای رقابت هستند، بمانند تا اقدامات لازم را انجام دهند.

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

قیمت خودرو
قیمت خودرو

اگر قصد خرید خودرو داری ولی وقت کافی برای پیدا کردن خودرو مناسب اونم با گارانتی رو نداری کافیه اینجا کلیک کنید و فرم ثبت خرید سفارشی رو پر کنید

حال پس از گفته‌های معاون وزارت صمت، رئیس شورای رقابت با اشاره به ماده ۳ ابلاغیه سران سه قوه، اعلام کرده که این شورا فقط موظف به تعیین دستورالعمل‌های قیمت گذاری است و تعیین قیمت‌های خودرو باید توسط ستاد تنظیم بازار انجام شود. به گفته شیوا، دستورالعمل‌های قیمت گذاری خودرو توسط این شورا انجام گرفته و برای ستاد تنظیم بازار فرستاده شده است، اعلام قیمت خودروها در حیطه وظایف شورای رقابت نیست. با توجه به اظهارات اخیر رئیس شورای رقابت، این شورا فقط دستورالعمل‌ها را تعیین کرده و باید منتظر بمانیم تا در روزهای آتی، قیمت‌گذاری‌ها توسط ستاد تنظیم بازار اعلام شود.

منبع: دنیای خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

مقایسه پژو 405 و ساینا 

مقایسه کوییک و ساینا 

مزایای ساینا

ساینا بخریم

معایب تیبا 

تیبا بخریم یا ساینا 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از