تجربه واقعی خرید کوییک با همراه مکانیک

فهرست مطالب

اگر سابقه خرید خودرو را داشته باشید، می‌دانید یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی خریداران خودروی دست‌دوم، بحث کارشناسی خودرو است. طبیعتاً تشخیص رنگ‌شدگی، بررسی وضعیت سلامت موتور و گیربکس و موارد مشابه، اصلاً کار آسانی نیست و نیاز به نیروی متخصص دارد.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

اینجا است که حضور یک کارشناس متخصص، می‌تواند گره مشکلات شما را باز کند و ماشین دست‌دوم بهتری را بر اساس بودجه‌ معین، در اختیارتان قرار دهد. داستان حضور همراه مکانیک در بازار خودرو نیز دقیقاً بر همین اساس شکل گرفته است. همراه مکانیک در تمامی مراحل خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودروی دست‌دوم، به‌عنوان یک مشاور متخصص همراه شما خواهد بود.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

تلاش تمامی پرسنل این شرکت، ارائه خدمات باکیفیتی است که در پایان، بتواند لبخندی از رضایت ناشی از تجربه یک خرید متفاوت را روی لبان خریدار بنشاند. در ادامه، تجربه یکی از مشتریان عزیزمان را که از خدمات همراه مکانیک استفاده کرده‌اند، با شما در میان می‌گذاریم:

اطلاعات خودروی خریداری‌شده

نام خودرو: کوییک دنده‌ای معمولی مدل 98 سفید

نام خریدار: آقای اتابک طیار

درصد رضایت (از یک تا ۱۰): ۱۰

بازه زمانی: 4 روز

تعداد بازدید: ۱ بار

کانال درخواست: وب‌سایت

قیمت خودرو نهایی: 133.5 میلیون

نام مشاور خرید: امیر کریم‌خانی

تاریخ: چهارشنبه 17 دی‌ماه

مشتری عزیز، جناب آقای طیار، برای خرید کوییک، هاچ‌بک‌ شهری جمع‌وجور شرکت سایپا، از خدمات همراه مکانیک استفاده کرده‌اند. ازلحاظ فنی، کوییک از موتور ارتقایافته پراید بهره می‌برد و متأسفانه گیربکس نسبتا ضعیفی دارد. از همین‌رو، ریسک خرید این خودرو بدون کارشناسی فنی تخصصی، می‌تواند موجب ضرر و زیان خریدار در معامله شود.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

همچنین به علت وجود رقبایی چون 206 و تیبا در این محدوده قیمتی بازار دست‌دوم آن نیز تعریف چندانی ندارد و برای خرید کوئیک باید کاملاً حساب‌شده عمل کرد. البته قصد ما بیان معایب کوئیک نیست و تنها با بیان ضعف‌های فنی، قصد داریم یاد‌آوری کنیم که برای خرید این خودرو خیلی بی‌گدار به آب نزنید تا لذت خرید خودرو به کامتان تلخ نشود.

تجربه مشتری

من، اتابک طیار، درخواست خرید وی‌آی‌پی کوئیک را در تاریخ 13 دی 99 در سایت همراه مکانیک ثبت کردم. از همان روز اول، یک مشاور اختصاصی برای پیگیری خرید من معرفی شدند. آقای کریم‌خانی، مشاور معرفی‌شده بودند که گزینه‌های خوبی را به من معرفی کردند. سرانجام در روز 17 دی، یک کوییک دنده‌ای سفیدرنگ مدل 98 را با قیمتی پایین‌تر از قیمت موجود در بازار به من پیشنهاد دادند که درنهایت، منتهی به خرید خودرو شد. پیگیری و طرز برخورد مشاور، بسیار حرفه‌ای و راضی‌کننده بود. ازآن‌جایی‌که من سرویس وی‌آی‌پی را انتخاب کرده بودم، تیم همراه مکانیک صفرتاصد فرایند خرید خودرو را از کارشناسی فنی و بدنه گرفته تا مذاکرات قیمتی و خرید خودرو  پایین‌تر از قیمت بازار را برای من انجام دادند.

هم‌چنین، کارشناس حقوقی همراه مکانیک، تمامی اسناد و مدارک و امور مربوط به معامله خودرو را انجام دادند و من فقط کلید خودرو را تحویل گرفتم. همراه مکانیک از نظر من، شرکت خوب و معتبری است که من حتماً به سایر دوستان و آشنایان نیز توصیه خواهم کرد که جهت خرید خودرو، از خدمات این شرکت استفاده کنند. یک‌بار دیگر از حسن خلق و پیگیری مسئولانه آقای کریم‌خانی تشکر می‌کنم و از خرید خود رضایت کامل دارم.

در ادامه، برخی از مزایای خرید خودرو از نمایشگاه همراه مکانیک و خدمات خرید سفارشی یا VIP را که مشتری عزیزمان از آن استفاده کرده بودند، مشاهده می‌کنید:

خدمات خرید خودرو از همراه مکانیک

خدمات خرید خودرو از شرکت همراه مکانیک، به شرح زیر است:

خدمت خرید از نمایشگاه

خودروی کارشناسی‌شده را از اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین خودرو بخرید که امتیازات زیر را برای شما در پی دارد:

  • کارشناسی تخصصی خودروها همراه با گزارش فنی و بدنه
  • ضمانت هفت‌روزه پرداخت خسارت
  • استفاده از مشاوره عقد قولنامه
  • خرید بدون واسطه

خدمت خرید سفارشی

با خدمت خرید سفارشی، خودروی مناسب با شرایط و بودجه خود را در کمترین زمان ممکن بخرید. این خدمت، دارای مزایای زیر است:

  • پیشنهاد خودروهای کارشناسی‌شده توسط مشاور تخصصی
  • 2 بار کارشناسی فنی و بدنه با ضمانت هفت‌روزه پرداخت خسارت
  • استفاده از مشاوره عقد قولنامه

بیشتر بخوانید

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها