به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، صبح شنبه دهم خرداد 99 ایران خودرو و سایپا با صدور اطلاعیه‌ای مشترک، جزئیات فرآیند قرعه کشی طرح فروش فوق العاده خودرو تشریح کردند. در بخش اول این اطلاعیه آمده است که جهت اطمینان‌بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه کشی ، نهاد‌های نظارتی و رسانه‌ها در تمامی مراحل قرعه‌کشی، حضور خواهند داشت. بلافاصله پس از اتمام فرآیند قرعه‌کشی، اطلاع‌رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو انجام خواهد شد.

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

پارکینگ خودرو
پارکینگ خودرو

پس از برداشته شدن محدودیت واریز پیش پرداخت برای این طرح، بسیاری از کارشناسان از بالا رفتن تعداد بیش از ظرفیت ثبت‌نام‌ها اظهار نگرانی کرده و هشدار داده بودند. حالا در بخشی از این اطلاعیه خودرو سازان دست به شفاف‌سازی زده و گفته‌اند: تقاضیان مکلفند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌شود. صرفاً سند فروش خودرو از سوی خودروساز، با درج عبارت «ترهین یکساله در فروش فوق‌العاده»، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از سوی پلیس راهور تحویل خودروساز گردیده که پس از اتمام دوران ترهین، از سوی خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد. همچنین با توجه به مفاد قرارداد فروش؛ امکان فروش وکالتی خودرو‌های ثبت‌نامی از سوی متقاضیان در دوران ترهین وجود نخواهد داشت. متقاضیانی که ظرف ۳۶ ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری کرده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه‌کشی حذف خواهند شد.

اگر قصد خرید خودرو داری ولی وقت کافی برای پیدا کردن خودرو مناسب اونم با گارانتی رو نداری کافیه اینجا کلیک کنید و یک تماس برای خرید سفارشی بگیرید

جلسه کمیته خودرو
جلسه کمیته خودرو

لازم به ذکر است که در جلسه نهم خرداد ماه ۹۹ کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و دستگاههای نظارتی از جمله دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، پلیس راهور ناجا و خودروسازان برگزار گردید، مقرر شد ۷۵ هزار خودرو توسط خودروسازان پیش فروش شود. بر اساس مصوبات کمیته خودرو، خودروسازان باید پیش‌فروش یکساله 75 هزار دستگاه خودرو را آغاز کنند. گفتنی است، از هفته آینده قرار است 22 هزار دستگاه خودرو نیز از سوی خودروسازان به مشتریان تحویل داده شود. علاوه بر این، در این جلسه برای تسهیل فرآیند پیش فروش خودروها نیز تدابیری اتخاذ شده که خودروسازان به طور رسمی جزییات آن را به اطلاع عموم خواهند رساند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

راهنمای خرید دنا دست دوم

مقایسه دنا پلاس و تندر پلاس

5 دلیل برای اینکه دنا توربو نخریم

مقایسه دنا و دانگ فنگ h30 کراس

چرا دنا پلاس بخریم

چرا دنا بخریم

مقایسه ساندرو و دنا پلاس

معایب دنا 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
3 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
عبدالرضا اکبرپور
۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۱۳:۰۰

باید کل مبلغ یجا بریزیم؟

مدیر
۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۱۳:۱۷

بعد از برنده شدن بله کل مبلغ رو یکجا باید واریزکنید

خوانساری
۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۱۵:۵۴

من ثبت نام کردم ولی هیج پیامکی دریافت نکردم .نمیدونم اصلا ثبت نامم انجام شده یا نه.خیلی نگرانم