چرا افراد باهوش از فروش سفارشی‌ خودرو استفاده می‌کنند؟

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

فروش خودرو یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان این وسیله نقلیه است. اگر از دور بررسی کنید، فروش خودرو امری آسان‌تر و در عین‌حال کم‌هزینه‌تر از خرید خودرو است. اما با بررسی مشکلاتی که ممکن است در فروش خودرو پیش بیاید، متوجه خواهید شد که این فرضیه کاملا غلط است.

بسیاری از افراد گمان می‎کنند که برای فروش خودرو خود کافیست وارد سایت‌های آگهی شوند و خودرو را ثبت کنند؛ اما حقیقت چیز دیگری است. در ادامه مقاله ” چرا افراد باهوش ازفروش سفارشی‌ خودرو استفاده می‌کنند؟ ” از مجله همراه مکانیک توضیح می‌دهیم که چرا افراد باهوش از روش‌های سنتی فروش خودرو استفاده نمی‌کنند.

 چرا افرادباهوش ازفروش سفارشی‌خودرو استفاده می‌کنند

تعیین قیمت دقیق خودرو برای افراد باهوش در اولویت است

افرادی که از روش‌های سنتی برای تعیین قیمت دقیق خودرو استفاده می‌کنند، در قیمت‌گذاری دچار مشکل می‌شوند. اغلب این افراد با بررسی آگهی‌های مشابه به یک قیمت می‌رسند که یا به‌قدری بالاست که مشتریان کمی برای خودرو تماس می‌گیرند و یا به‌قدری پایین است که پس از فروش متوجه ضرر مالی می‌شوند. اما افراد باهوش ترجیح می‌دهند کار تعیین قیمت را به یک مرجع متخصص بسپارند که به صورت روزانه در بازار خودرو فعال است و به تمامی جنبه‌های بازار خودرو مسلط است؛ در نتیجه مطمئن هستند که در فروش خودرو ضرر نخواهند کرد.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

افراد باهوش برای وقت خود ارزش قائل هستند

اتلاف وقت، گرانبهاترین خرج‌هاست. این سخن از بالزاک، نویسنده بزرگ فرانسوی در ابتدای عصر ماشینی است. اما ما در قرن 21ای زندگی می‌کنیم که هر ثانیه‌اش فرصتی برای کسب درآمد بیشتر است پس این موضوع بیش از پیش اهمیت دارد.

زمانبر بودن فرایند فروش خودرو همان چیزی است که برای افراد باهوش در اولویت قرار دارد. آگهی کردن در سایت‌های مختلف مثل دیوار، باما و شیپور و بررسی روزانه آگهی و یا استفاده از روش‌هایی که آگهی در هر یک از سایت‌ها بهتر دیده شود، زمان قابل توجهی را می‌گیرد.

پس از انتشار آگهی، فروشنده با ده‌ها تماس وقت و بی‌وقت روبه‌رو می‌شود. تماس‌هایی که بسیای از آنها از سوی دلالان خودرو است که قصد خرید خودرو به حداقل قیمت را دارند.

بخش زمانبر دیگر در فرایند فروش خودرو هماهنگی جهت بازدید از خودرو است. کاری که حداقل 2-3 ساعت از زمان فروشنده را خواهد گرفت. از طرفی دیگر طبق آمار بین 3 الی 5 بازدید از خودرو نیاز است تا خریدار نهایی پیدا شود. یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد که چرا افراد باهوش خود را درگیر فرایند زمانبر فروش خودرو نمی‌کنند.

افراد باهوش خود را متخصص در هرکاری نمی‌دانند

از قدیم گفته‌اند، هر کاری بسته به بزرگی یا کوچکی، ساده و معمولی یا پیچیده وفنی باید به اهلش سپرده شود. این همان وجه تمایز افراد باهوش با افرادی است که خود را متخصص هر کاری می‌دانند. این افراد به دلیل تسلط نداشتن به تمام وجوه عقد قولنامه، فرایند نگارش و نظارت بر مفاد قولنامه خودرو را به متخصص می‌سپارند تا خیالشان از بابت رعایت تمامی نکات حقوقی و پیگیری‌های احتمالی بعدی راحت باشد.

فروش سفارشی خودرو برای افرادی که وقت و تجربه کافی ندارند

همراه مکانیک، به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه فروش خودروهای کارشناسی شده چند سالی است که خدمت فروش سفارشی خودرو را راه‌اندازی کرده است.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

در این روش که در سراسر دنیا هم به عنوان بهترین روش فروش خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد نیازی به آگهی کردن خودرو در سایت‌های مختلف وجود ندارد، فروشنده به هیچ تماسی از سمت خریدار پاسخ نمی‌دهد، نگرانی بابت تعیین قیمت دقیق خودرو وجود ندارد، خبری از روبرو شدن با دلالان متعدد نیست و ریسک نوشتن قولنامه از بین رفته است. مهمتر اینکه همه این موارد به صورت رایگان انجام می‌شود!
برای دریافت این خدمت کافیست وارد سایت همراه مکانیک به آدرس hamrah-mechanic.com/car-sell  شوید و ثبت سفارش کنید.

کارشناسان همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرند و خودروی شما مورد کارشناسی قرار می‌گیرد. پس از انجام کارشناسی، تمام فرایند فروش خودرو اعم از آگهی کردن، پاسخ دادن به تماس‌ها و هماهنگی جهت بازدید و عقد قولنامه توسط همراه مکانیک انجام می‌شود.

 

مطالعه مقالات در خرید و فروش بی دغدغه خودرو به شما کمک خواهند کرد:

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها