متاسفانه بسیاری از خریداران خودرو بر این باور هستند که خرید خودروی صفر نیازمند انجام کارشناسی‌های پیش از خرید است. تجربیات همراه مکانیک در کارشناسی تخصصی بیش از 70 هزار خودرو، نشان داده است که خریداران زیادی به دلیل همین باور متضرر شده‌اند. در این تجربه به یک نمونه خودروی کاکرده اشاره خواهیم کرد که به عنوان خودروی صفر به خریدار فروخته شده است.

مالک یک دستگاه خودروی MVM315H با مراجعه به مرکز کارشناسی همراه مکانیک اظهار کرد که خودروی خود را در ماه گذشته از یک نمایشگاه‌ دار اتوموبیل باه عنوان خودروی صفر خریداری نموده است.

با کلیک روی این دکمه و نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

ایرادات خودرو، فاش می‌شود

لیکن با گذشت چند هفته از معامله توسط عده‌ای از دوستان متوجه کم شدن کیلومتر در این خودرو و ایرادات فنی دیگری شده است که بیش از پیش به این خودرو شک نموده بود. در نتیجه مالک خودرو برای اطمینان از سلامت خودرو به همرها مکانیک مراجعه کرده بود.

با بررسی دقیق کارشناسی، علائم بسیار ریزی از آچارخوردگی در گلگیر سمت راست خودرو مشاهده شد که با دستگاه تست رنگ دیجیتال کاملا مشخص شد که این گلگیر به صورت کامل تعویض شده است. از ظاهر خودروی کارشناسی شده کیلومتری بیش از مقداری که اعلام شده بود (2700 کیلومتر) انتظار می‌رفت.

کلیک کن تا بدون اتلاف وقت و پاسخ گویی به تلفن ماشینت رو بصورت سفارشی بفروشی

با اینحال ظاهرا خریدار توانسته بود با استناد به گزارش کارشناسی همراه مکانیک، فروشنده را مجاب به بازپس‌گیری خودروی خود بنماید توجه کنید که امکان بازگرداندن خودرو و بازپس گرفتن هزینه پرداخت شده برای خودروی معیوب همواره امکانپذیر نخواهد بود بنابراین پیشگیری همواره بر درمان اولویت دارد!

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

مطالعه مقالات در خرید و فروش بی دغدغه خودرو به شما کمک خواهند کرد:

چرا افراد باهوش از فروش سفارشی‌ خودرو استفاده می‌کنند؟

تعویض پلاک خودرو

خلافی خودرو

راهنمای حقوقی خرید خودرو دست دوم 

بهترین زمان فروش خودرو ، چه وقتی است؟

روش‌های رایج کلاهبرداری خرید و فروش خودرو

داستان جالب کارشناسی خودرو در یک نمایندگی معتبر!!!

کلاه برداران خودرو هم به روز شده‌اند

دلالان خودرو نیز بروز شده اند

پیشنهاد همراه مکانیک، 10 روش پیشگیری از سرقت خودرو

خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !!

مصاحبه خواندنی با اولین کارشناس خودرو همراه مکانیک

داستان جالب دو خودرو در یک خودرو

شرایط معاینه فنی خودرو

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
4 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها

[…] خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !! […]

[…] خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !! […]

[…] خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !! […]

yas
۱۳۹۸-۱۱-۲۸ ۰۶:۴۷

متاسفانه منم مشابه همین مشکل رو با 315 ام وی ام دارم با این تفاوت که خودروی صفر بصورت ثبت نام لیزینگی از نمایندگی مجاز مدیران خودرو تحویل گرفتم و بلافاصله متوجه زنگ زدگی شدید خودرو در ناحیه زیر کاپوت اطراف موتور و زیر شاسی و داخل گلکیر ها و … شدم تقریبا کل ماشین زنگ زدست حتی نقاط زنگ زدگی خیلی ریز روی سقف و کاپوت و … داره !!!! فعلا به واحد crm مدیران خودرو شکایت کردم ببینیم چکار میکنند در غیر اینصورت باید به دادگاه شکایت کنم لطفا اگر کسی تجربه مشابه یا اطلاعاتی راجع به این… بیشتر »