Image default
خانه » مقالات » تجارب همراه مکانیک » خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !!
تجارب همراه مکانیک

خودروی صفر با یک گلگیر تعویضی !!

متاسفانه بسیاری از خریداران خودرو بر این باور هستند که خرید خودروی صفر نیازمند انجام کارشناسی‌های پیش از خرید است .

تجربیات همراه مکانیک در کارشناسی تخصصی بیش از 10 هزار خودرو، نشان داده است که خریداران زیادی به دلیل همین باور متضرر شده‌اند. دلایل انجام کارشناسی‌های پیش از خرید حتی برای خرید خودروهای صفر را در اینجا  به طور کامل توضیح داده‌ایم. در این تجربه نیز به یک نمونه خودروی کاکرده اشاره خواهیم کرد که به عنوان خودروی صفر به خریدار فروخته شده است.

مالک یک دستگاه خودروی MVM315H با مراجعه به مرکز کارشناسی همراه مکانیک اظهار کرد که خودروی خود را در ماه گذشته از یک نمایشگاه‌ دار اتوموبیل باه عنوان خودروی صفر خریداری نموده است.

لیکن با گذشت چند هفته از معامله توسط عده‌ای از دوستان متوجه کم شدن کیلومتر در این خودرو و ایرادات فنی دیگری شده است که بیش از پیش به این خودرو شک نموده بود. در نتیجه مالک خودرو برای اطمینان از سلامت خودرو به همرها مکانیک مراجعه کرده بود.

با بررسی دقیق کارشناسی، علائم بسیار ریزی از آچارخوردگی در گلگیر سمت راست خودرو مشاهده شد که با دستگاه تست رنگ دیجیتال کاملا مشخص شد که این گلگیر به صورت کامل تعویض شده است. از ظاهر خودروی کارشناسی شده کیلومتری بیش از مقداری که اعلام شده بود (2700 کیلومتر) انتظار می‌رفت.

با اینحال ظاهرا خریدار توانسته بود با استناد به گزارش کارشناسی همراه مکانیک، فروشنده را مجاب به بازپس‌گیری خودروی خود بنماید توجه کنید که امکان بازگرداندن خودرو و بازپس گرفتن هزینه پرداخت شده برای خودروی معیوب همواره امکانپذیر نخواهد بود بنابراین پیشگیری همواره بر درمان اولویت دارد!

مطالب جدید

آغاز فروش نقدی محصولات ام وی ام برای اردیبهشت 98

محمد رحیمیان

طرح جدید فروش محصولات ام وی ام ویژه اردیبهشت‌ماه 98

محمد رحیمیان

افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو بررسی می‌شود

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید