به گزارش مجله خودرو همراه مکانیک قائم مقام مدیرعامل سایپایدک در امور بازرگانی با اشاره به تغییرات انجام شده در حوزه بازرگانی سایپایدک، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کسب و کار شبکه نمایندگی ها در حوزه بازرگانی قطعات به زودی متحول خواهد شد.

تنها با یک کلیک میتونی تا 30 دقیقه بعد خودروت رو با طرح فروش فوری همراه مکانیک به پول نقد تبدیل کنی

بابک منصوری در جمع مدیران نمایندگی‌های استان زنجان، برخورداری گروه سایپا از شبکه بزرگ نمایندگی ها را یک مزیت رقابتی در خدمات پس از فروش دانست و گفت: جدا از بحث خدمات، شبکه نمایندگی ها از قابلیت های فراوانی برای گسترش سهم بازار قطعات یدکی برخوردارند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده، مشکل کمبود قطعات یدکی در شبکه نمایندگی‌ها در آینده نزدیک رفع خواهد شد و خرید قطعات نیز بر مبنای نیاز مشتریان شبکه نمایندگی ها خواهد بود.

منصوری ادامه داد: به منظور حل مشکلات نمایندگی ها در زمینه تامین قطعه، در هر دفتر منطقه ای یک کارشناس بازرگانی مستقر خواهد شد تا نیاز نمایندگی ها به قطعات یدکی در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: با استخراج ضریب مصرف قطعات و تدوین برنامه و اختصاص بودجه، مشکل تامین به موقع قطعات مرتفع خواهد شد که رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: قطعات مورد تایید سایپا، با برند انحصاری در بازار توزیع خواهد شد و با توجه به شرایط، شاهد تثبیت قیمت ها در بازار خواهیم بود.

منصوری با اشاره به اهمیت بسته بندی مناسب قطعات در افزایش سهم بازار، گفت: در نیمه دوم سال بسته بندی قطعات سایپایدک با تغییر مواجه می شود.

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک گفت: همچنین در رویکردهای جدید حوزه بازرگانی، قیمت قطعات یدکی سایپا کاملا رقابتی خواهد شد ضمن اینکه کیفیت قطعات سایپا قابل مقایسه با قطعات متفرقه نیست و تمام استانداردهای خودروساز در قطعات یدکی سایپا لحاظ می شود.

وی گفت: حوزه بازرگانی به سمت تخصصی شدن پیش رفته است و ارتباط با نمایندگی ها در زمینه بازرگانی قطعات یدکی تقویت می شود.

منصوری با بیان اینکه ارتباط سایپایدک و نمایندگی ها مستمر و دوسویه است، ادامه داد: به منظور تقویت این رابطه صمیمانه، فضایی اختصاصی برای نماینده ها به منظور پیگیری امور بازرگانی قطعات یدکی در دفتر مرکزی ایجاد می شود.

کلیک کن تا بدون اتلاف وقت و پاسخ گویی به تلفن ماشینت رو بصورت سفارشی بفروشی

پیش از سخنان منصوری، مدیران نمایندگی های مجاز سایپا در زنجان ضمن استقبال از برگزاری چنین نشست هایی، پیشنهادها و نظرات خود را در زمینه بازرگانی قطعات یدکی مطرح کردند و با پیگیری های قائم مقام مدیرعامل سایپایدک مشکلات مطرح شده رفع شد.

منبع:دنیای خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

کوییک بخریم یا نه 

معایب تیبا

مزایا و معای تیبا صندوق دار

4 دلیل برای اینکه تیبا نخریم

معایب رنو ساندرو

چرا تندر 90 بخریم

 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها