در مسیر سنتی خرید خودرو، خریدار از بین ده‌ها آگهی خودرویی منتشره، اقدام به جستجو و مذاکره می‌کند. ساعت‌ها وقت می‌گذارد و تلاش می‌کند از بین تنوع آپشن‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های مختلف و سرویس‌های جانبی خودرو به درکی از تاثیرگذاری بر روی قیمت خودرو برسد، از بین آگهی‌های انتخاب شده با برخی موارد که به نظر منطقی‌تر می‌آیند قرار می‌گذارد و تلاش می‌کند خودرو را ارزیابی کند، بدون آنکه بداند فروشنده کدام خودرو یک دلال حرفه‌ای است و فروشنده کدام خودرو یک استفاده کننده!!! برای بازدید قاعدتاً باید وقت دیگری اختصاص بدهد و چندین مرتبه از خدمات حرفه‌ای کارشناسی خودرو استفاده کند.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

آنچه مطالعه خواهید کرد

دردسرها ادامه دارد

 اگر کارشناسی نکند امکان و احتمال یک خرید نامناسب و خودروی معیوب بسیار زیاد است و البته هزینه آن را بپردازد، باید چانه زنی‌های بسیار زیادی بر روی ارزش کارشناسی خودرو داشته باشد که بدون یک مرجع کارشناسی، توافق بر روی آن بسیار سخت است و در نهایت، اگر بتواند از دام گفتگوهای اغواکننده دلالان بگریزد، یک قولنامه در محل تنظیم کند که ممکن است بسیاری از نکات حقوقی در آن لحاظ نشده باشد و ریسک‌های آینده آن ادامه داشته باشد.

خرید خودرو دست دوم
خرید خودرو

اما مسیر دیگری برای خرید خودرو وجود دارد که بسیاری از مشکلات مسیر فوق را ندارد و آن هم خرید از نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده است، در این مسیر افراد می‌توانند به نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده مراجعه کنند، اما این نمایشگاه چیست؟ این نمایشگاه مجموعه ای از خودروهای کارشناسی شده به همراه ارزش گذاری دقیق است که خریداران خودرو می‌توانند از بین آنها خودروی مورد علاقه خود را انتخاب کنند، این خودروها از بین خودروهای پیشنهادی فروشندگان که در محدوده قیمت کارشناسی باشند، پس از کارشناسی دقیق دست چین شده اند و شما می‌توانید گزارش ارزش گذاری قیمت و نیز گزارش کامل بازرسی فنی آن‌ها را در این نمایشگاه به صورت دقیق مشاهده کنید.

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

اگر علاقه داشته باشید می‌توانید با مراجعه به بخش مشخصات فنی، اطلاعات کاملتری درباره خودرو به دست آورید و از جزئیات مدل و آپشن‌های خودرو مطلع شوید، هزینه پرداختی بابت خرید از نمایشگاه، چیزی در حدود دوبرابر هزینه کارشناسی خودرو است که حداقل هزینه ای است که بابت کارشناسی خودرو پرداخت می‌شود، قولنامه رسمی‌توسط همراه مکانیک تنظیم می‌شود تا تبعات حقوقی بعد از آن، مدیریت گردد و در نهایت، خریدار می‌تواند با صرف کمترین وقت برای جستجو، چانه زنی و خرید و با کمترین دغدغه، خودروی مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کند.

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها