ثبت نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و فوری و پیش فروش

فهرست مطالب

ثبت نام سایپا از آنجایی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته که فاصله میان قیمت کارخانه و بازار محصولات این خودروساز به شکل عجیبی رشد کرده است. از این رو بسیاری از مردم در راستای حفظ ارزش سرمایه و پس‌انداز خود یا خرید خودرو جهت مصارف شخصی به قیمت کارخانه رو به شرکت در طرح‌های فروش فوق العاده شرکت سایپا و سایر خودروسازان آورده‌اند. برای درک بهتر این موضوع کافی است عبارت «سایپا فروش» را در گوگل جست‌وجو کنید تا با خیل پرسش‌هایی با این موضوع و عناوین دیگری چون پیش فروش سایپا و قرعه کشی سایپا روبه‌رو شوید. اما برای ثبت نام اینترنتی محصولات سایپا چه باید کرد؟ تا پایان همراه ما باشید. ضمنا شما می‌توانید از خدمت شرایط فروش اقساطی سایپا که توسط همراه مکانیک ارائه می‌شود بهره مند شوید.

در سال 1401 بعد از دستور وزارت صمت مبنی بر فروش محصولات تمامی خودروسازان در چارچوب سامانه مشترک تخصیص خودرو، شرکت سایپا نیز عرضه محصولات خود را در قالب این سامانه به آدرس saipa.iranecar.com انجام می‌دهد. به تازگی شرکت سایپا اعلام نموده که نهایت تلاش خود را برای از بین بردن قرعه کشی محصولات خود انجام داده تا بتواند بدون قرعه کشی و در قالب طرح های فروش و پیش فروش مختلف نیاز خریداران را پاسخ دهد. در ادامه مقاله به بررسی آخرین طرح های فروش فوری یا پیش فروش سایپا و همچنین شرایط فروش سایپا می پردازیم.

 

فروش ویژه سایپا دهه فجر

طرح پیش فروش ۴ محصول سایپا از روز پنج شنبه ۱۳ بهمن ماه آغاز می‌شود. در جدول زیر شرایط فروش فوق العاده سایپا دهه فجر و خودروهای عرضه شده را می‌بینید.

فروش ویژه دهه فجر سایپا

 

فروش فوری محصولات سایپا 

شرکت سایپا دور تازه فروش فوری محصولات خود را از ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 1401/11/04 آغاز خواهد کرد. در این طرح، دو خودروی کوییک R پلاس و شاهین G عرضه خواهد شد. جزئیات این طرح در جدول زیر ارائه شده است. 

 

فروش فوری سایپا بهمن 1401

 

پیش فروش سایپا 22 دی 1401

پیش فروش محصلات سایپا از تاریخ 22 دی 1401 آغاز خواهد شد و تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ادامه پیدا خواهد کرد. متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح برای ثبت نام به سایت فروش سایپا مراجعه کنند. شرایط پیش فروش یکساله عادی و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در جدول زیر می‌بینید:

 

پیش فروش سایپا دی 1401

 

فروش فوق العاده سایپا 3 دی 1401

شرکت سایپا شرایط فرش فوق العاده طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را طبق جدول زیر اعلام کرد. برای ثبت نام در این طرح می‌توانید از ساعت 11 صبح روز 3 دی ماه 1401 به سایت فروش سایپا مراجعه کنید. 

فروش فوق العاده سایپا دی 1401

 

فروش فوق العاده سایپا 19 آذر 1401

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا برای دو محصول این شرکت از روز 19 آذر 1401 ساعت 11 صبح آغاز می‌شود و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. برای ثبت نام کوییک پلاس اتوماتیک و سایپا 151 SE می‌توانید به سایت شرکت سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

شرایط فروش فوق العاده سایپا آذر 1401

پیش فروش سایپا 17 آذر 1401

جدیدترین پیش فروش محصولات سایپا در تاریخ 17 آذر 1401 در ساعت 10 صبح استارت خواهد خورد. شرایط فروش ساینا S اتوماتیک ، ساینا S دوگانه سوز ، شاهین دنده ای تیپ G و وانت ۱۵۱ را در جدول زیر می‌بینید:

پیش فروش سایپا 17 آذر 1401

فروش فوق العاده سایپا 12 آذر 1401

طرح شرایط فروش فوق العاده سایپا از روز شنبه تاریخ 1401/09/12 ساعت 11 شروع می شود. شرایط فروش فوق العاده کوئیک و کوئیک R به شرح جدول زیر اعلام شده است:

فروش فوق العاده سایپا 12 آذر 1401

فروش فوق العاده سایپا – آبان 1401

شرایط فروش گروه سایپا برای آبان سال 1401 اعلام شد. این طرح که از روز چهارشنبه 11 آبان 1401 قابل ثبت نام است شامل خودروهای شاهین، کوییک R اتوماتیک، کوییک پلاس اتوماتیک، پراید وانت 151، کوییک R و کوییک معمولی است. این طرح بدون قرعه کشی بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت هر طرح ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام این طرح: برای دو خودرو شاهین و پراید 151 بدون محدودیت بوده و صرفا داشتن گواهینامه الزامی است و برای سایر خودروها محدودیت خرید از خودروسازان طی 18 ماه گذشته و داشتن گواهینامه لازم است.

فروش فوق العاده سایپا – مهر 1401

گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش و فورش نقدی محصولات خود را برای مهر ۱۴۰۱ اعلام کرده است. در این شرایط فروش، فروش به صورت قرعه کشی حذف شده است. شرایط فروش مهر سایپا از ساعت ۱۱ صبح پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت هم ادامه خواهد داشت.

در شرایط فروش فوری سایپا خودروهای شاهین G، پراید وانت 151، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R اتوماتیک و کوییک R معمولی عرضه شده است. زمان تحویل این محصولات بین 30 الی 90 روز کاری است.

شرایط ثبت نام این طرح: برای دو خودرو شاهین و پراید 151 بدون محدودیت و صرفا داشتن گواهینامه و برای سایر خودروها محدودیت خرید از خودروسازان طی 18 ماه گذشته و داشتن گواهینامه لازم است.

پیش فروش سایپا – مهر 1401

در جدیدترین پیش فروش سایپا در مهر ماه خودروهای شاهین، سایناs، کوییکs، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک معمولی، کوییک R، کوییک r اتوماتیک و پراید وانت 151 عرضه شده است. زمان تحویل این محصولات از دی 1401 الی تیر ماه 1402 تعیین شده است. قیمت خودروها در این طرح قطعی نبوده و در زمان تحویل خودرو تعیین می‌شود.

شرایط ثبت نام در پیش فروش: کلیه طرح های پیش فروش بدون محدودیت بوده و صرفا داشتن گواهی‌نامه لازم است.

فروش فوق العاده شاهین – مهر 1401

شرکت سایپا در طرح جدید اقدام به عرضه شاهین به صورت فروش فوری کرده است. در این طرح فروش خودروی شاهین G با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و با قیمت ۳/۴۴۷/۱۵۰/۰۰۰ عرضه می‌شود . همچنین متقاضیان می توانند از روز شنبه 2 مهر 1401 با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و انتخاب طرح های بدون قرعه کشی و انتخاب خودرو شاهین اقدام به ثبت نام کنند.

فروش فوق العاده سایپا – شهریور 1401

شرکت سایپا سومین شرایط فروش فوری خود را با عرضه خودروهای: سایناs، کوییکs، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییکR و کوییک R با گیربکس اتوماتیک آغاز کرد. این طرح از روز چهارشنبه 16 شهریور 1401 آغاز شده و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. برای ثبت نام به سامانه تخصیص خودرو مراجعه نمایید.

نکته 1: تنها خودروی سایناs به صورت قرعه کشی انجام شده و مابقی محصولات بدون قرعه کشی تا زمان تکمیل ظرفیت قابل خریداری هستند.

نکته2: محدودیت پلاک انتظامی(داشتن پلاک فعال) برای ثبت نام تمامی خودروها به جز سایناs حذف شد.

نکته 3: محدودیت عدم ثبت نام و صدور فاکتور در طرح های قبلی، برای خودرو کوییک به 18 ماه و برای خودرو ساینا به 24 ماه کاهش یافت.

پیش فروش سایپا – شهریور 1401

محصولات عرضه شده در سومین ثبت نام سایپا به صورت جدول زیر بوده و خودرو‌های: شاهین، سایناs، کوییکs، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک معمولی و کوییکR را شامل خواهد شد. دقت داشته باشید تمامی این محصولات بدون قرعه کشی قابل خریداری خواهد بود.

 • شرایط داشتن پلاک فعال تنها برای ثبت نام سایناs لحاظ خواهد شد و برای سایر محصولات حتی با داشتن پلاک فعال امکان ثبت نام وجود دارد.

پیش فروش سایپا - شهریور 1401

فروش فوری شاهین – مرداد 1401 

شرکت سایپا پیرو اطلاعیه ای خبر از عرضه خودرو شاهین به صورت فروش فوری و در قالب عرضه در بورس کالا خبر داد. اولین عرضه خودرو شاهین در بورس کالا در هفته آخر مرداد ماه انجام خواهد شد. مشخصا عرضه خودرو به صورت فروش فوری باعث کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار شده و دسترسی مصرف کننده واقعی به خودرو را تسهیل خواهد کرد. اطلاعات تکمیلی پیرو این شرایط فروش در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط فروش فوری کوییک و کوییک r – مرداد 1401

 طرح فروش فوری و بدون قرعه کشی سایپا از روز یکشنبه مورخ 9 مرداد 1401 ساعت 10 صبح با عرضه دو محصول کوییک معمولی و کوییک r آغاز خواهد شد. زمان تحویل این خودروها حداکثر 90 روزه است. 

فروش فوری کوییک و کوییک r - مرداد 1401

شرایط پیش فروش سایپا – تیر 1401

طرح پیش فروش سایپا در تیر 1401 به عنوان چهارمین طرح پیش فروش شرکت سایپا در قالب سیستم یکپارچه تخصیص خودرو انجام خواهد شد. در این طرح دو شرایط شامل:1- شرایط پیش فروش یکساله با موعد تحویل سال جاری الی اردیبهشت سال 1402 و بدون سود مشارکت و 2- شرایط پیش فروش مشارکت در تولید با موعد تحویل سال 1402 و با سود مشارکت 6 درصد سالیانه وجود دارد. خودرو های موجود در طرح پیش فروش یکساله سایپا شامل: کوییکs، کوییکr،کوییک معمولی، ساینا Sو شاهین G است.

ثبت نام سایپا

شرایط فروش فوری سایپا – تیر 1401

 طرح فروش فوری سایپا که در قالب چهارمین طرح ثبت نام سایپا در سال جاری برگزار می‌شود. در این طرح که از روز شنبه مورخ 25 تیر 1401 آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دار خواهد بود محصولات: ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک s و کوییک R با گیربکس معمولی عرضه خواهدشد.

شرایط فروش فوری سایپا - تیر 1401

طرح پیش فروش سایپا – اردیبهشت 1401

در سومین شرایط پیش فروش سایپا در سال 1401، این شرکت اقدام به طرح پیش‌فروش محصولات خود در قالب تحویل در سال جاری و سال 1402 کرده است. در این طرح که در قالب سامانه یکپارچه خودرو برگزار می‌شود محصولات: کوییک s، کوییکR با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و سایناS عرضه می‌شود.

در طرح پیش فروش اردیبهشت 1401 سایپا، برای خودروهایی با موعد تحویل سال جاری تا اردیبهشت 1402 هیچ سود مشارکتی تعیین نشده است اما در طرح پیش فروش با موعد سال 1402 سود مشارکت 6 درصد سالیانه لحاظ شده است.

طرح پیش فروش سایپا - اردیبهشت 1401

طرح فروش فوری سایپا – اردیبهشت 1401

سومین طرح ثبت نام سایپا به صورت فروش فوری در سال 1401 در سامانه یکپارچه خودرویی آغاز می‌شود. این طرح در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ساعت 9 آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دار خواهد بود. قابل ذکر است ثبت نام محصولات سایپا در این طرح تنها از طریق سامانه یکپارچه خودرویی امکان پذیر بوده و برای ثبت نام محصولات سایپا در این مرحله مستقیما به وبسایت سایپا مراجعه نکنید. در این طرح محصولاتی شامل: تیبا SX با موتور M15، ساینا EX با گیربکس معمولی و رینگ فولادی، تیبا 2 EX با رینگ فولادی، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک s وکوییک R با گیربکس معمولی عرضه خواهد شد.

طرح فروش فوری سایپا - اردیبهشت 1401

طرح پیش فروش شاهین سایپا – اردیبهشت 1401

با اعلام شرکت سایپا، دومین طرح فروش شاهین بدون قرعه کشی، از تاریخ 8 اردیبهشت‌ماه 1401 برگزار می‌گردد. ثبت نام شاهین فاقد محدودیت زمانی بوده و به محض تکمیل ظرفیت فروش خودرو سایپا، متوقف می‌شود.

دومین طرح فروش شاهین در سال 1401 توسط شرکت سایپا آغاز شد. طرح پیش فروش شاهین در تاریخ پنجشبه 8 اردیبهشت ماه 1401 آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت خودرو ادامه‌دار خواهد بود. مبلغ پیش پرداخت شاهین صد و هفتاد و دو میلیون تومان بوده و در بازه زمانی مرداد تا شهریور سال جاری تحویل خواهد شد.

طرح پیش فروش شاهین سایپا - اردیبهشت 1401

ثبت نام سایپا – پیش فروش اردیبهشت 1401

دومین مرحله پیش فروش سایپا در سال 1401 آغاز شد. نام نویسی در این طرح پیش فروش سایپا در روز سه شنبه 6 اردیبهشت از ساعت 13 آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه ادامه دار خواهد بود. در این طرح امکان عرضه 5 محصول شامل: کوییک s، کوییک r با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا s و سایپا 151SE با موتور M13 وجود دارد.

شرایط پیش فروش سایپا - اردیبهشت 1401

طرح فروش نقدی سایپا – فروردین 1401

شرایط فروش نقدی سایپا از روز سه شنبه 30 فروردین ماه 1401 ساعت 10 صبح آغاز می‌شود.این مرحله از ثبت نام سایپا که بدون قرعه کشی بوده و تا پایان تکمیل ظرفیت خودرو ها ادامه دارد. خودروی ارائه شده در این طرح فروش نقدی سایپا؛ خودروی شاهین است که با قیمت 344 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد.

طرح فروش فوق العاده سایپا – فروردین 1401

اولین ثبت نام سایپا در سال 1401 با طرح فروش فوق العاده آغاز شد. ثبت نام متقاضیان از روز دوشنبه 29 فروردین‌ماه آغاز شده و سایت فروش فوق العاده سایپا نیز از ساعت 9 صبح، در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. ثبت نام اینترنتی سایپا به مدت 2 روز ادامه دار خواهد بود و در تاریخ سه شنبه 30 فروردین 1401 به اتمام می‌رسد. در این طرح امکان عرضه محصولات: ساینا s،کوییک با گیربکس معمولی، تیبا SX با موتور M15، سایپا 151se با موتور M13 وجود دارد

طرح فروش فوق العاده سایپا - فروردین 1401

شرایط ثبت نام سایپا چیست؟

برای ثبت نام در فروش فوق العاده سایپا شرایطی به شرح زیر در نظر گرفته شده است:

 • در طرح فروش سایپا هر کد ملی تنها مجاز بهثبت نام یک دستگاه خودرو خواهد بود.
 • متقاضی شرکت در طرح ثبت نام خودرو سایپا باید دست‌کم ۱۸ سال سن و گواهینامه رانندگی پایه سوم داشته باشد.
 • در کلیه مراحل ثبت نام سایپا امکان فروش حواله و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی به‌ هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.
 • متقاضی شرکت در طرح ثبت نام سایپا نباید در ۴۸ ماه گذشته سابقه ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد انواع شرکت‌های خودروساز داشته باشد.
 • ثبت نام سایپاجز خودرو شاهین جی، برای متقاضیان برخوردار از پلاک نصب‌شده روی خودرو امکانپذیر نیست.
 • شماره کارت، حساب بانکی و شبا که وج هخرید خودرو از طریق آن به حساب شرکت خودروساز واریز خواهد شد حتما باید ثبت‌شده به نام شخص متقاضی باشد.
 • شماره تلفن همراه مندرج در زمان ثبت نام در قرعه کشی سایپا باید به نام شخص درخواست‌دهنده باشد.
 • کد پستی ثبت نامکننده و کد نمایندگی انتخاب‌شده توسط متقاضی باید الزاما در یک استان کشور قرار داشته باشند.
 • در طرح ثبت نامسایپا، نام‌نویسی برای مشتریان حقوقی امکانپذیر نخواهد بود.
 • ثبت اطلاعات غلط در سامانه یکپارچه خودرو، ثبت نام سایپا برای شرکت در طرح‌های قرعه کشی یا بدون قرعه کشی را باطل می‌کند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام سایپا چیست؟

برای شرکت در طرح فروش سایپا علاوه بر شرایط عمومی، مواردی اختصاصی نیز به شرح زیر در نظر گرفته شده است:

 • در طرح‌های پیش فروش سایپا به‌صورت یک ساله و مشارکت در تولید، قیمت اعلام شده قطعی نیست و به‌روز خواهد بود.
 • در طرح‌های پیش فروش سایپا به‌صورت یک ساله و مشارکت در تولید، رنگ خودرو توسط متقاضی پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های موجود قابل انتخاب خواهد بود و رنگ انتخابی حین ثبت نام سایپا، ملاک عمل قرار نمی‌گیرد.
 • در طرح پیش فروشسایپا به‌صورت یک ساله، از تاریخ واریز وجه تا زمان تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف برابر با صفر در نظر گرفته می‌شود.
 • خسارت تاخیر تحویل در طرح پیش فروشیک ساله برابر با ۱۲ درصد سالیانه و در طرح مشارکت در تولید معادل ۱۸ درصد سالیانه، محاسبه می‌شود.

زمان ثبت نام سایپا

برای ثبت نام اینترنتی سایپا می‌توانید در زمان مشخص شده توسط شرکت سایپا وارد سایت این شرکت شوید و مراحل ثبت نام خودروهای سایپا را انجام دهید. زمان ثبت نام جدید سایپا به طور معمول، چند روز قبل از شروع ثبت نام توسط این شرکت خودروساز اعلام می‌شود. برای اطلاع سریع از زمان ثبت نام و قرعه کشی سایپا می‌توانید عضو کانال تلگرام همراه مکانیک شوید.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
64 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
حسن سلیمی
1401-05-10 00:59
امتیاز دهی :
     

میخوام ماشین ثبت نام کنم .چیکارکنم

❤❤❤❤
1401-05-13 21:37
پاسخ به  حسن سلیمی

خب ثبت نام کن

مرتضی
1401-07-13 03:25
پاسخ به  حسن سلیمی

آخه اگه امسال شماها حداقل سه ماه دست میگذاشتین رو دلتان و ماشین ثبت نام نمی‌کردیم همه چیز درست میشد

محمد
1401-11-16 14:00
پاسخ به  حسن سلیمی

برو شهر فرش!

کامران بهمنی
1401-05-11 17:29

با سلام واحترام من میخوام ثبت نام برای سواری سایناS کنم

محمد
1401-11-16 13:59

چه خبر مسرت بخشی

علیرضا
1401-05-13 00:47

تو قرعه کشی ثبت نام کردم و پیام اومد. پول رو واریز کردیم و خدایی کمتر از دو هفته خودرو رو تحویل دادن و سند و کارت ماشین هم اومد.

raha
1401-05-13 18:59
پاسخ به  علیرضا

سلام چند ماه طول کشید تا ماشین و بهتون تحویل دادن؟

سروش
1401-07-06 16:03
پاسخ به  علیرضا

چ ماشینی برنده شدید

امیر
1401-05-13 14:25

متاسفانه تیبا که قیمتش پایینتر بود و مشتری داشت و از لحاظ قطعات با ساینا و کوییک یکی است برداشته شد چون مردم ازش راضی بود دولت برداشتش
شرم باد

رضا صالح
1401-05-27 01:54

با سلام. اگه در پیش فروش سایپا شرکت کنیم، امکان ثبت نام در فروش فوق العاده و قرعه کشی رو از دست میدیم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

علی سالمی
1401-06-06 13:34

ثبت نام

صباصدیق
1401-06-08 16:09

میخام قرعه کشی شرکت کنم بایدچکارکنم

حسن
1401-10-24 00:48
پاسخ به  صباصدیق

سلام عزیزان من میخوام ماشین ثبت نام کنم کسی راهنمایم میکنه چکار باید کنم ممنون میشم

محمد
1401-11-16 14:01
پاسخ به  حسن

نه

Ali
1401-06-11 17:00

خواهش میکنم ثبت نام ماشین رو بردارید تا مردم بتونن به دلخواه خود ماشین انتخاب کنن

محمد
1401-11-16 14:01
پاسخ به  Ali

منتظر فرمایش شما بودن!
ممنون که بهشون دستور دادید.
خیلی وقت بود منتظر شما بودیم

حسن
1401-06-12 23:26

سلام میخوام ثبت نام کنم چکار باید کرد

محمد
1401-11-16 14:03
پاسخ به  حسن

بفرمایید بغالی سر کوچه

صالحی
1401-06-15 15:07

خودروهای ثبت نامی 90 روزه تیبا 2 از 90 روز هم گذشته. کی تحویل می دهند.

میلاد
1401-06-21 18:08

سلام ۸شهریور ۱۴۰۱ کوییک معمولی ثبت نام کردم بدون قرعه کشی کسی خبر داره زودتر میدن یا هنوزم سایپا بدقوله؟

سمیه
1401-06-24 13:56
پاسخ به  میلاد

سلام وقتی ثبت نام کردید کل مبلغ رو همون لحظه واریز کردید؟

امیر
1401-06-28 11:41
پاسخ به  میلاد

سلام من 25مرداد ثبت نام کردم و هنوز تحویل نگرفتم ، ولی شنیدم یکسری ها 20روزه تحویل گرفتن

Sina
1401-07-08 13:16
پاسخ به  میلاد

ولله منم ۱۰ مرداد ثبت نام کردم کوییک r هنوز نیومده
لطفا اگه کسی خبر داره وضعیتشون چطوری هست خبر بده

علی
1401-07-07 11:59

سلام.ساینا معمولی رو چطور میشه ثبت نام کرد. اصلا هست؟

عباس
1401-09-27 05:04

سلام چه زمانی ساینا معمولی عرضه میشه؟؟

Ftme_
1401-07-08 01:11

من ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ کوییک s تحویل فوری سه ماهه ثبت نام کردم اولش میگفتن زود میدن بعد الان خبردار شدم که s هارو دیر تحویل میدن بنظرتون چقدر میکشه تحویلش همون سه ماه درنظر بگیرم یا دیرتر زودتر؟

هما
1401-07-13 02:46

سلام. کوییک r هایی که ۱۶ شهریور ثبت نام ۳ ماهه شدن رو کی میدن؟

وحید
1401-07-10 17:06

سلام ممنون میشم تاریخ ثبت نام مهرماه و بگید

وحید
1401-07-11 12:04

سلام میخواستم بدونم بعد از ثبت نام ماشین برای کوییک معمولی دیگه نیازی به قرعه کشی نداره؟ یعنی ملاک فقط ثبت نام هست یا شرایط دیگه ای هم داره؟

پروین زمانی
1401-07-20 00:06

من کوئیک Rمیخوام.کجا ثبت نام کنم

محمد
1401-11-16 14:04
پاسخ به  پروین زمانی

مدرسه ابتدایی سر کوچه

صالح
1401-07-22 14:58

عرض سلام و ادب
بنده ساینا اس در قرعه کشی فوری سایپا برنده شدم و تمام کار هاش هم انجام دادم. میخواستم بدونم که زود تر از موعد ماشین رو تحویل میدن؟

وحید
1401-08-28 11:24

سلام وقتتون بخیر من میخاستم توی پیش فروش کوییک ار ثبت نام کنم ک تمام شده و برداشتنش میخاستم بدونم دوباره کی پیش فروش انجام میدن چن ماه یه بار هستش یا هر ماه

وحید
1401-08-30 13:57

سلام میخواستم بدونم زمان ثبت نام کوئیک r. بدون قرعه کشی تحویل 3ماهه کیه؟

امیر
1401-09-26 09:26

سلام.سری بعدی فروش فوری بجز این اذر ماه که خیلی ظرفیت ها پر شد کی هستش؟ چون تو این اذر‌ماه نرسیدم کوییکو بگیرم

حسین
1401-09-26 15:19

سلام دوستان من میخواستم در قرعه کشی کوییک شرکت کنم ولی سایت سایپا مشکل داشت کسی میدونه ثبت نام بعدی سایپا چه تاریخی هست ؟

سجاد
1401-09-27 23:31

سلام من فروش فوری(۳۰روزه) شاهین ثبت نام کردم ولی تو قرار داد برام زدن 90روزه مگه فوری با فوق العاده فرق نداره؟

صفیه امیری
1401-09-29 07:21
امتیاز دهی :
     

عالی ثایت

صفیه امیری
1401-09-29 07:22

خبر بده بر ای – ثبت نام ماشین

رضا چنانی
1401-10-09 12:30

سلام با سلام اگه کسی تو قرعه کشی سایپا برنده بشه وپول واریز نکنه تا چقدر محروم میشه

رضا چنانی
1401-10-09 12:32

با سلام اگه کسی تو قرعه کشی سایپا برنده بشه وپول واریز نکنه تا چقدر محروم میشه

رضا چنانی
1401-10-09 12:45

لطفاً جواب بدید

رضا چنانی
1401-10-09 13:13

سلام

مهدی
1401-10-10 00:50
امتیاز دهی :
     

ثبت نام ساینا در دی ماه کی میشه حدودا؟؟؟

بهنام
1401-10-10 17:43

سلام سایپا کی کوییک سه ماهه میزاره؟

Ensi
1401-10-20 18:31

دوستان سایت ثبت نام کوییک چیه همون ک میگن یکماهه میاد میخوام ثبت نام کنم اصن ثبت نامش کی هست؟؟

فاطمه
1401-10-30 18:19

سلام
قرعه کشی 27 دی انجام شده؟؟ چون برا من پیام اومده که حسابتونو وکالتی کنین و پول رو واریز کنین وگرنه مشمول قرعه کشی نخواهید شد….. این یعنی هنوز قرعه کشی انجام نشده؟؟

حسین
1401-11-01 16:08

سلام من می‌خوام از همراه مکانیک ماشین شرایطی بخرم چطوری باید با همراه مکانیک تماس بگیرم

موسوی
1401-11-14 11:46

سر مافيای خودرو ودلالان سلامت سالانه۲۲۰۰۰کشته؟؟؟!!! سياست هاي جمعیتی حکم می‌کند مونتاژ کاران تعطیل شوند
خاک برسراحمق هايي صف میکشن برای خرید.همه ما گروگان مافيای خودروییم، فقط یکسال نخرید.تحریم خرید.لیاقت ملت ایران خودرو دست دوم نیست. نخرید تا درست بشه.

مسعودمرادی
1401-11-16 00:29

ساینا

مجید
1401-11-30 19:57

پیش فروش جدید سایپا کوییک اتومات ۱۴۹ تومن میخواد یعنی ۵۰ درصد قیمت کارخونه، اگه یکسال دیگه موقع تحویل بر فرض قیمت کارخونه به جای ۳۰۰ بشه ۵۰۰ منی که الان ۵۰ درصد قیمت امروز میدم باید نصف قیمت روز ماشین تکمیل وجه کنم؟ یعنی ۲۵۰ بدم بابت تکمیل وجه یا کلا میگن کارخونه ۵۰۰ شده ۱۴۹ دادی باید ۳۵۱ اضافه بدی؟

عزیزی
1401-12-05 13:33

لطفا برا جلوگیری از حق خوری سایپا تو بحث امکان تعویق در خودرو ثبت نامی به بهانه مدل ۴۰۲ که پلیس راهرو گفته هر ماشین تحویلی از بعد ۲۲ بهمن باید ۴۰۲ باشه و اینکه سایپا میخواد خودرو رو به موقع نده و حتی سود مشارکت رو بیاید از مطالبه گری این موضوع حمایت کنید تا به گوش مسئولان برسه
من و تو باید مطالبه گر باشیم

امیر
1401-12-09 14:07

سلام پلاک فعال دارم آیا ثبت‌نام سایپا میشه انجام داد