چندی پیش تصاویر خودروی آزمایشی کیا اسپورتیج مدل 2022 منتشر شده بود و حال رندر جدیدی منتشر شده است که جزئیات بیشتری از این خودرو را نشان می‌دهد.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

تصاویر کیا اسپورتیج 2022 هنگام آزمایش در پیست رانندگی «نوربورگ‌رینگ» (Nurburgring) در پوشش استتاری قوی دیده شده بود که رندرهای آن هم منتشر شد اما اکنون جزئیات لو رفتهٔ جدید، هیجان انتظار برای رانندگی با این کراس‌اوور جدید را بیشتر می‌کند.

sportage

در این تصاویر که با پوشش استتاری منتشر شده بود جزئیات خودرو به‌خوبی قابل تشخیص نبود اما یک طراح خودروهای مفهومی که سابقهٔ خوبی در نمایش جزئیات پیش از عرضهٔ رسمی دارد، بر پایهٔ عکس‌های جاسوسی، رندر تازه‌ای از این خودرو منتشر کرده است.

در این تصاویر شاهد طراحی چراغ‌های جلوی بسیار منحصربه‌فرد خودرو هستیم و فقط زمان نشان می‌دهد آیا کیا در طراحی نهایی خود تا این اندازه جسورانه عمل خواهد کرد یا خیر؟

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید
تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

اسپورتیج 2022 پلتفرم و سیستم انتقال قدرت مشترک با هیوندای توسان دارد و انتظار می‌رود گزینه‌های مختلف موتور برای طیف گستردهٔ مشتریان ارائه شود و بدین ترتیب شاهد موتورهای بنزینی معمول، گزینه‌های هیبریدی و شاید حتی یک اسپورتیج الکتریکی باشیم. این پلتفرم مشترک و انعطاف‌پذیر به کیا امکان می‌دهد تا دقیقاً چیزی را که مشتریان به دنبال آن هستند، ارائه دهد و از سویی از هزینه‌های توسعه‌ی مدل‌های گوناگون بکاهد.

sportage

برند کیا متعلق به گروه هیوندای و در حال تلاش برای توسعهٔ سهم خود در بازار است و گزینه‌ای قوی برای تولید خودروی اپل محسوب می‌شود. ارائهٔ به‌روزرسانی‌های گسترده برای اسپورتیج و شاسی‌بلند لوکس تلوراید (Telluride) نشانه پیشرفت چشمگیر آن در این حوزه است. 

منبع: دیجیاتو

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها