به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، اولین خودرو روسی بازار ایران یعنی یواز پاتریوت در آستانه عرضه به بازار قرار گرفته است. تصاویر منتشر شده از نمایندگی این خودرو نشان می‌دهد که اولین سری پاتریوت‎ها آماده تحویل شده‌اند.

تولید پاتریوت توسط شرکت روسی یواز از سال 2005 آغاز شده است و اکنون نسل دوم این خودرو در حال تولید است که همین نسل نیز در ایران تولید می‌شود. اولین زمزمه‌های تولید یوآز پاتریوت در ایران به سال 95 بازمی‌گردد. اما سرانجام سال 99 این خودرو به بازار خودرو کشور وارد شد.

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید
تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

بر اساس گزارش‌های رسیده از این خودرو، یواز پاتریوت خودرویی قابل‌قبول از نظر عملکرد آفرود است و بخش‌های اصلی یعنی موتور، دیفرانسیل و سیستم تعلیق آن از قدرت و کشش لازم برای پیمودن مسیرهای مختلف آفرود و شیب‌دار را دارا است. بااین‌حال از نظر طراحی داخلی به نسبت خودروهای هم‌کلاسش در بازار ایران مانند کوراندو، ساده‌تر است.

این خودرو به مرحله تحویل به مشتریان و پلاک شدن رسیده است و با قیمتی در حدود 700 میلیون تومان پیش‌فروش شده است. البته هنوز کشف قیمت یواز پاتریوت در بازار انجام نشده است. اما می‌توان پیش‌بینی کرد که باتوجه‌به نوبرانه بودن این خودرو و اشتیاقی که در بازار خودرو ایران برای خودروهای SUV آفرود وجود دارد، قیمت یواز پاتریوت در بازار وارد باشگاه میلیاردی‌ها شود.

منبع: خبر خودرو

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها