به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، تاخیرهای طولانی در تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان یکی از چالش‌های اساسی خودروسازان در دو سال گذشته است که به دلایل مختلفی از جمله تحریم‌های ناشی از خروج آمریکا از برجام به صنعت خودرو وارد شده است. بدین ترتیب با توجه به درخواست مشتریانی که خودروهایشان را در موعد مقرر تحویل نگرفته‌اند، شرکت ایران خودرو طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به دیگر محصولات این شرکت را منتشر کرد. گروه خودروسازی ایران خودرو  پس از تاخیرهای طولانی به وجود آمده در تحویل خودروها، امکان تبدیل خودروهای ثبت نامی با خودروهای دیگر را فراهم کرده که مشتریان برای استفاده از آن تا پایان خرداد ماه زمان دارند. همچنین با توجه به محدودیت تعداد خودروهای جایگزین، توصیه می‌شود مشتریان قبل از تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت درخواست خود کنند. طرح تبدیل تعهدات ایران خودرو مطابق جدول زیر صورت می گیرد:
2
نظرات شما راجع به این طرح چیست؟x

 

برای خرید خودرو دلخواهت فقط با یک تماس اینجا کلیک کن

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه خرداد 99
طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه خرداد ۹۹

منبع: دنیای خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
3 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
مدیر
۱۳۹۹-۰۳-۱۳ ۱۶:۱۶
بازخورد روی دیدگاه به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، تاخیرهای طولانی در تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان یکی از چالش‌های اساسی…" بیشتر »

ماشالله دیگه یادگرفتن هی ماشین مدل بالا ثبت بگیرن پولشم بگیرن بعد پژو 405 تحویل بدن

علی
۱۳۹۹-۰۳-۱۵ ۱۱:۱۶
بازخورد روی دیدگاه به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، تاخیرهای طولانی در تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان یکی از چالش‌های اساسی…" بیشتر »

پژوپارس قیمت ۹۷

علی
۱۳۹۹-۰۳-۱۵ ۱۴:۰۰

بخوره تو سرتون که باید برای این آشغالا پول ی بنز بدیم….