به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، با پایان یافتن اولین دور از طرح فروش ویژه دو خودروساز بزرگ کشور که

قرعه‌کشی آن در روزهای 17 و 18 خرداد در حال اتجام است؛ طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا ویژه خرداد ماه ۹۹ رسما منتشر شد. بر این اساس مهلت ثبت نام در طرح شرکت ایران خودرو از روز یکشنبه ۱۸ خرداد تا ۲۰ام همین ماه به مدت سه روز خواهد بود که از طریق سایت این خودروساز انجام می‌شود. موعد تحویل خودروها از ۴ ماه تا یک سال در نظر گرفته شده و اگر تعداد ثبت نام‌ها بیش از ظرفیت باشد، باز هم ساز و کار قرعه‌کشی خریداران را مشخص می‌کند.
0
نظرتون در مورد این طرح چیه؟x

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

همچنین در صورتی که تعداد متقاضیان کمتر از ظرفیت باشد، تعیین موعد تحویل خودروها نیز با فرایند قرعه‌کشی مشخص خواهد شد. لازم به ذکر است قیمت نهایی خودرو مطابق با موعد تحویل آن محاسبه می‎شود و مشتریان بر اساس آن پیش‎پرداخت را می‎پردازند. اجرای طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو بدون سود مشارکت و سود انصراف انجام می‌شود و متقاضیان این طرح می‎توانند جزییات بیشتر را در بخشنامه زیر مطالعه کنند:
0
شما با این سبک تحویل خودرو موافق هستید یا خیرx
شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو
شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو

گروه خودروسازی سایپا نیز در اطلاعیه‌ای جداگانه از آغاز طرح پیش فروش جدید خود از یکشنبه ۱۸ خرداد ماه خبر داد. فرصت ثبت‌نام در این طرح از ساعت ۱۴ بعد از ظهر ۱۸ خرداد ماه آغاز می‌شود و تا ۳ روز معتبر خواهد بود. طرح پیش فروش یک ساله سایپا نیز همانند طرح فروش فوق العاده محدودیت‌هایی از جمله شرط داشتن گواهینامه و نداشتن پلاک فعال را در بردارد و در صورت عدم رعایت آن توسط متقاضیان، این افراد از ثبت‌نام در طرح‌های دیگر خودرویی تا ۳ سال منع خواهند شد. متقاضیان خرید محصولات سایپا می‌توانند جزییات ثبت‌نام در طرح پیش‌فروش این شرکت را در دو بخشنامه زیر مطالعه کنند:

شرایط پیش فروش محصولات سایپا
شرایط پیش فروش محصولات سایپا

منبع: دنیای خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

چرا پژو 405 نخریم

راهنمای خرید پژو 405 دست دوم 

چرا پژو 405 SLX بخریم

معایب پژو 405 SLX و 405 GLX

مقایسه پژو 405 SLX و پژو پارس

مقایسه سمند و پژو 405

 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها