فروش فوری خودرو ، پول نقد از آنچه که در آینه می بینید به شما نزدیک‌تر است

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

فروش نقدی خودرو آن هم در 30 دقیقه یکی از خدمات همراه مکانیک می‌باشد که قصد داریم در این مقاله در مورد ان با شما صحبت کنیم. فروش فوری خودرو  اولین راهکاری می‌باشد وقتی که به پول نیاز دارید به ذهن خطور می‌کند اما فروش فوری خودرو به چه قیمتی؟ با ما همراه باشید تا به این سوال در کنار یکدیگر پاسخ دهیم.

با یک کلیک استعلام خلافی خودرو را بدون دغدغه از اینجا بگیرید

فروش فوری خودرو آن هم به‌صورت نقد

برای همه‌ی مردم پیش می‌آید که به پول نقد خودرو خود نیاز فوری پیدا کنند. چه پول یکی از 10 خودروی میلیاردی موجود در پارکینگ شخصی و چه پول پراید 10 سال کارکرده‌‌ای که هرروز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نیاز فقیر و غنی نمی‌شناسد. ممکن است فردی پولش از پارو بالا برود، اما برای بیشتر کردن سرمایه‌ی خود بخواهد خودروی میلیارد تومانی خود را بفروشد تا خودرو و یا حتی ملک و سهامی‌بخرد تا پولدارتر شود. ممکن است فردی از اقشار ضعیف جامعه بخواهد برای تأمین مخارج عروسی فرزندش، ماشینش که ارزش چندانی هم ندارد بفروشد، هرچقدر هم ارزان‌قیمت، فروش فوری خودرو آخرین تیر ترکش او محسوب می‌شود.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

نیاز فوری به پول برای همه پیش می‌آید، فقط بسته به سطح درآمدی هر فرد پول موردنیاز متفاوت است؛ اما خوب می‌دانید که فروش  فوری خودرو کارکرده به این راحتی‌ها هم نیست. هرچقدر هم که خودروی شما در بازار طالب داشته باشد، حداقل چند روزی را باید صبر کنید تا خودروی‌تان را به فروش برسانید.

در ضمن برای اینکه بتوانید هرچه سریع‌تر به پول نقد مورد‌نظر خود دست پیدا کنید باید قید فروش به قیمت عادلانه را بزنید، مگر اینکه خیلی خوش‌شانس باشید تا خریدار منصفی از غیب برسد و خودروی شما را باقیمت مناسب خریداری کند. احتمال چنین موضوعی به‌قدری پایین است که به صفر میل می‌کند. خریدار فوری خودروی شما دلالانی هستند که هرچه باشند منصف نیستند.

آن‌ها برای اینکه بتوانند روی خریدوفروش خودرو سود کنند باید خودروی شما را پایین‌تر از قیمت حقیقی خریداری کنند تا اگر نتوانستند گران‌تر بفروشند، حداقل با فروش به قیمت روز مقداری سود کنند. بنا براین فروش فوری خودرو اولین گزینه در زمان اضطرار برای هر شخصی از هر قشری در جامعه می‌باشد.نکته مهمی‌که بسیار حائز اهیمیت می‌باشد این است که فروش فوری قیمت تحت چه شرایط و به چه قیمتی با همراه مکانیک همراه شوید تا با فروش فوری و بهترین شرایط برای آن اشنا  شویم.

حال سؤال پیش می‌آید که آیا راهی نیست که بتوان خودرو را در سریع‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به فروش رساند. کار نشد ندارد؛ اما برای اینکه همه‌ی جوانب موضوع را به‌خوبی درک کنید بیایید تا شیوه‌ی سنتی فروش سریع‌ خودرو را بررسی کنیم.

چهارگوشه‌ی تهران پر است از دلالانی که می‌گویند: این‌قدر ارزش ندارد

فروش نقد خودرو

نیاز به فروش نقد خودرو  مسئله‌ای نیست که در چند سال اخیر به وجود آمده باشد و خیلی قبل‌تر از زمانی که اینترنت به زندگی همه‌ی مردم کشورمان وارد شود، مردم ممکن بود به پول ماشینشان احتیاج فوری داشته باشند. درگذشته‌ی نه‌چندان دور، نه دیواری بود و نه باما. فردی که قصد فروش خودروی خود را داشت باید آن را در نیازمندی‌های همشهری آگهی می‌کرد و پای تلفن منتظر تماس خریداران احتمالی می‌نشست. این روش هم نیازمند صرف زمان و صبوری بود. پس کسی که قصد فروش فوری خودروی خود را داشت باید از راه دیگری اقدام می‌کرد. تنها راهی که در آن زمان وجود داشت و البته همچنآن‌هم وجود دارد مراجعه به مراکز خریدوفروش خودروهای دست‌دوم در سطح شهر بود که دیگر تنها راه نیست.

اگر قصد خرید خودرو بدون اتلاف وقت و به قیمت واقعی دارید اینجا را کلیک کنید. خرید سفارشی از همراه‌ مکانیک، برای شما لذت‌بخش خواهد بود.

در هر طرف تهران، این‌جور مکان‌ها که ‌می‌توان به آن‌ها نام بهشت دلالان را اطلاق کرد وجود دارد.

فروش فوری خودرو

پارکینگ بسیار بزرگی در غرب تهران وجود دارد بانام مرکز خریدوفروش خودروی چیتگر. در این پارکینگ همه نوع ماشینی یافت می‌شود. کافی است که 1 بار با قصد فروش خودروی خود به این پارکینگ مراجعه کنید. خریداران خودرو دلالانی هستند که فرقی نمی‌کند خودروی شما در چه وضعیتی باشد، درهرصورت چهره‌ی خود را در هم ‌می‌کشند، خودرو را بررسی می‌کنند و سپس با لحنی که گویا به شما لطف می‌کنند و امکان پیشنهاد قیمتی بالاتر از این وجود ندارد، مبلغی را به شما اعلام می‌کنند که برق از 3 فازتان می‌پرد. ممکن است پیش خود بگویید که این شخص فکر کرده من هالو هستم و به خریدار بعدی مراجعه کنید، اما اصل داستان این است که خریدار بعدی هم قیمت منصفانه‌ای به شما پیشنهاد نمی‌دهد. او هم دلال است و شاید قیمتی بهتر از همکار قبلی خود پیشنهاد دهد، اما قیمت موردنظر دلال همچنان در محدوده‌ی پرش برق از 3 فاز است.

البته گفتن این نکته هم ضروری است که به‌هرحال وقتی قصد داشته باشید که خودرویی را بلافاصله پس از اقدام بفروشید، باید قبول کنید که قیمت فروشتان کم‌تر از زمانی است که برای این روند وقت می‌گذارید؛ اما این ضرر هم باید حدی داشته باشد و به‌گونه‌ای نباشد که ثروتمندان قید افزایش سرمایه و اقشار ضعیف‌تر خدایی نکرده قید برگزاری عروسی فرزندشان را بزنند.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

علاوه بر پارکینگ چیتگر، مرکز خریدوفروش دوران، عبدل‌آباد، نعمت‌آباد و حتی در برخی از نقاط شهر بدون اینکه پارکینگی وجود داشته باشد، دلالان در کنار خیابان ایستاده و در مقابل عبور خودروها شست خود را به سبابه می‌مالند؛ نقد می‌خرم.

فروش نقد خودرو در نیم ساعت با مناسب‌ترین قیمت

فروش خودرو برای افراد پر مشغله
فروش خودرو برای افراد پر مشغله

برای هر مشکلی راه‌حلی وجود دارد و بشر صرفاً با حل مشکلات خود توانسته از عصر غارنشینی به جایگاه امروز برسد. زمانی مشکل فروش فوری خودرو بود که مراکزی مانند چیتگر و عبدل‌آباد به‌منظور حل این مشکل راه‌اندازی شدند. باگذشت زمان مشخص شد که راه‌حل قبلی خود به مشکل بدل شده و باید برای آن چاره‌ای پیدا کرد. همراه مکانیک چاره را اختراع کرد.

شاید باورش سخت باشد، اما با مراجعه به وب‌سایت همراه مکانیک می‌توانید خودروی خود را تنها در 30 دقیقه و باقیمتی که به‌مراتب‌ بالاتر از قیمت‌گذاری دلالان است به فروش برسانید. در ضمن با انجام این کار طرف حساب معامله‌ی شما مجموعه‌ی معتبر همراه مکانیک است و نه خریدار دلالی که هیچ اطلاعی از او ندارید. به زبان ساده‌تر نیازی نیست نگران مسائلی مانند پرداخت پول، تعویض پلاک و انتقال سند باشید. با فروش فوری خودروی خود به همراه مکانیکفرایند تعویض پلاک در همان روز انجام می‌شود و سند خودرو نیز منتقل می‌شود.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

فروش فوری خودرو در 30 دقیقه در 3 مرحله انجام می‌شود

  1. اطلاعات و مشخصات خودروی خود را ثبت می‌کنید.
  2. کارشناسان این مجموعه با شما تماس می‌گیرند و زمانی را برای کارشناسی با شما هماهنگ می‌کنند.
  3. پس از کارشناسی که به‌صورت رایگان انجام می‌شود، قیمت پیشنهادی توسط کارشناس ارائه می‌شود و در صورت رضایت شما قولنامه نوشته می‌شود.

ساده‌‌تر از سر کشیدن یک لیوان آب، خودروی شما در کم‌ترین زمان و به مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسد.

اگر همچنان مزایای چنین معامله‌ای برای شما ملموس نیست اجازه دهید بگوییم با این شکل فروش، خودروی خود را با بالاترین قیمت به فروش می‌رسانید، وجه نقد موردنیاز خود را به‌صورت آنی دریافت می‌کنید، بلافاصله پس از تائید شما با مراجعه به مراکز تعویض پلاک روند قانونی انتقال خودرو بدون هیچ ریسکی صورت می‌پذیرد و البته خودروی خود را با تنها 1 بار کارشناسی که آن‌هم به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد به فروش می‌رسانید.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

دیگر روزگاری که دلالان آخرین امید شما را مفت می‌خریدند به پایان رسیده است. با همراه مکانیک ‌تنها 30 دقیقه پس از اقدام، پول خود را نقد دریافت کنید.

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید:

روش‌های رایج کلاهبرداری خرید و فروش خودرو

داستان جالب کارشناسی خودرو در یک نمایندگی معتبر!!!

کلاه برداران خودرو هم به روز شده‌اند

دلالان خودرو نیز بروز شده‌اند

چرا افراد باهوش از فروش سفارشی‌ خودرو استفاده می‌کنند؟

امتیاز شما به این مقاله ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید

تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

خرید خودرو با بهترین شرایط

با تکمیل فرم زیر، مشاور خودرو جهت هماهنگی بازدید با شما تماس خواهد گرفت
انتخاب خودرو