تجربه واقعی خرید جنسیس کوپه با همراه مکانیک

فهرست مطالب

اگرچه افزایش قیمت خودروهای صفرکیلومتر، باعث افزایش تقاضا در بازار خودرو‌های دست‌دوم می‌شود، اما گاهی نیز به علت عدم ورود مدل صفرکیلومتر برخی خودروها، راهی جز مراجعه به بازار خودروهای دست‌دوم باقی نمی‌ماند. شرایط خرید خودرو در بازار دست‌دوم به‌مراتب سخت‌تر از انتخاب خودروی صفرکیلومتر است؛ چراکه پیداکردن خودرویی سالم و کم‌کارکرد، کار چندان ساده‌ای نیست. یکی از مهم‌ترین نکات برای انتخاب خودروی دست‌دوم، بررسی کارشناسانه موارد فنی و بدنه خودرو است که درنهایت، باعث می‌شود هیچ ایرادی از دید شما پنهان باقی نماند.

تلاش تمامی همکاران ما در مجموعه همراه مکانیک، ارائه خدمات باکیفیتی است که در پایان بتواند لبخندی از رضایت تجربه یک خرید متفاوت را روی لبان خریدار بنشاند. در ادامه، قصد داریم تجربه یکی از مشتریان عزیزمان را که از خدمات همراه مکانیک استفاده کرده‌اند، با شما در میان بگذاریم.

اطلاعات خودروی خریداری‌شده

  • نام خودرو: هیوندای جنسیس کوپه 2011
  • نام خریدار: آقای خرسند
  • درصد رضایت (از 1 تا 10): 10
  • مدت‌زمان خرید: یک‌روزه
  • تعداد بازدید: 1
  • تاریخ خرید: 1399/11/05
  • نام مشاور فروش: خانم پریسا جمالی

هیوندای جنسیس کوپه 2011

مشتری عزیز، جناب آقای خرسند برای خرید هیوندای جنسیس کوپه از خدمات همراه مکانیک استفاده کرده‌اند. نمای ظاهری و کابین جذاب و اسپرت جنسیس کوپه، عملکرد خوب و متناسب پیشرانه و گیربکس، هندلینگ و سواری بسیار لذت‌بخش، ازجمله مزایای این خودروی اسپرت کره‌ای است.

این خودرو از همان ابتدای ورود به ایران مورد استقبال فراوانی قرار گرفت و در زمان کوتاهی به خودرویی محبوب برای عاشقان سرعت و شتاب بدل شد. خرید هیوندای جنسیس کوپه سالم در بازار دست‌دوم کار چندان ساده‌ای نیست؛ چراکه به علت سرعت ‌بالا و به علت عدم کنترل صحیح خودرو، اغلب جنسیس کوپه‌ها سابقه تصادف را در کارنامه خود داشته‌اند که اهمیت بررسی مسئله رنگ‌شدگی و میزان آن را بسیار پررنگ‌تر می‌کند. از‌آن‌جایی‌که اغلب خودروهای کوپه و اسپرت نظیر جنسیس کوپه طی رانندگی‌های تهاجمی و هیجان‌انگیز فشارهای متعددی متحمل می‌شوند، در بخش فنی نیز بررسی گیربکس، موتور و دیفرانسیل این خودرو بسیار لازم و ضروری به ‌نظر می‌رسد. البته قصد ما بیان معایب هیوندای جنسیس کوپه نیست و بلکه تنها یادآوری مواردی است که هنگام خرید نسخه‌های کارکرد این خودرو باید مدنظر داشته باشید.

تجربه مشتری

ضمن عرض خسته نباشید خدمت گروه خوب همراه مکانیک، خرسند هستم که یک دستگاه جنسیس کوپه قرمزرنگ را از طریق همراه مکانیک خریداری کردم. حدود دو تا سه بار خودرو مورد کارشناسی قرار گرفت و تا مرحله آخر انتقال سند نیز همراه من بودید. بسیار ممنونم به‌خصوص از زحمات مشاور که خیلی پیگیرانه زحمت کشیدند. پیگیرترین قسمت قضیه، در بخش پشتیبانی بود که سرکار خانم جمالی لطف کردند و پیگیری‌های لازم را انجام دادند. مشکلی پیش نیامد و فردا برای تعویض پلاک مراجعه می‌کنیم و باز هم تشکر می‌کنم. 

بیشتر بخوانید

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها