در بحران کرونا چگونه خودروی خود را بفروشیم؟

فهرست مطالب

با توجه قیمت بالای خودروهای صفر، بازار خرید و فروش خودروی دست دوم گرم‌تر از همیشه شده‌است. اما اگر در بحران حال حاضر کشور یعنی بیماری کرونا، بخواهید خودروی خود را به‌فروش برسانید تکلیف چیست؟ از طرفی ممکن است که فروش خودرو برای‌تان امری ضروری باشد و از طرفی اگر بخواهید آن را در سایت‌های آگهی مانند دیوار قرار دهید، ریسک بازدید مشتری اصلا ارزش ندارد تا خود و خانواده‌تان را در کمین خطر کرونا قرار دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید با استفاده از مدرن‌ترین خدمات فروش خودرو، بدون‌دردسر و هیچ خطری، خودروی خود را به‌قیمت بفروشید.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

مشکلات فروش خودرو در دوران خطر کرونا

فروش خودرو در دوران کرونا

تعیین قیمت خودرو

با توجه به قدرت دلالان و افزایش قیمت توسط این افراد، پلیس فتا دستور به حذف قیمت از سایت‌های اعلام و تعیین قیمت خودرو داد. از همین رو مطلع شدن از قیمت واقعی و روز خودرو امری است که فروشنده و خریدار را به‌چالش خواهد کشید.

قیمت خودرو

البته که بیماری کرونا بر قیمت سرمایه‌های مختلف مانند نفت، طلا، بورس و … تاثیر مستقیم داشته و با توجه به اینکه در ایران، خودرو نیز یک سرمایه محسوب می‌شود، مطمعنا نیازمند یک کارشناس مجرب است تا بتواند قیمت روز خودروی شما را با توجه به پارامترهای مختلف اعلام کند تا در فروش خودرو متضرر نشوید.

بازدید از خودرو

درست است که تمامی مشاغل و مراکز باز شده‌اند ولی کرونا به‌قدری خطرناک است که تمامی کشورهای اروپایی، آمریکا و … به مردم خود توصیه در خانه ماندن و تجمع نکردن، داده‌اند. اما ممکن است شما به‌هر دلیلی نیاز به فروش خودروی خود داشته‌باشید؛ از طرفی نمایشگاه‌های خودرو که محل تجمع است.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

یک گزینه دیگر روی میز برای فروش خودرو، استفاده از سایت‌های آگهی مانند دیوار است. طبق آمار همراه مکانیک برای فروش هر خودرو، فروشنده باید خودروی خود را به حداقل 3 الی 5 مشتری نشان دهد تا خودرو، باب میل یکی از آن‌ها باشد. در این اوضاع بهتر است یا خودروی خود را نفروشید یا خودرو را نزد مرکز خرید و فروش آنلاین خودرو ببرید.

کلاهبرداری

در بازار آرام و شرایط عادی، هر روز گزارش هزاران کلاهبرداری خودرو می‌شد که افرادی سودجو با روش‌های مختلف، سر معامله‌گران خودرو را کلاه می‌گذاشتند. حال با توجه به شرایط استثنایی کشور، کلاهبرداران بیشتر از قبل آماده سوءاستفاده هستند.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

در بحران کرونا هم می‌توان فروش بی‌دردسر خودرو را تجربه کرد

فروش خودرو در دوران کرونا

همراه مکانیک، به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه فروش خودروهای کارشناسی شده چند سالی است که خدمت فروش خودرو را راه‌اندازی کرده است. در این روش که در سراسر دنیا هم به عنوان بهترین روش فروش خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و مورد استقبال سیل عظیمی از صاحبین مشاغل در ایران نیز قرارگرفته‌است، نیازی به آگهی کردن خودرو در سایت‌های مختلف وجود ندارد، فروشنده به هیچ تماسی از سمت خریدار پاسخ نمی‌دهد، نگرانی بابت تعیین قیمت دقیق خودرو وجود ندارد، خبری از روبرو شدن با دلالان متعدد نیست و ریسک نوشتن قولنامه از بین رفته است. مهم‌تر اینکه همه این موارد به صورت رایگان انجام می‌شود!

از طرفی قبل از آگهی شدن، خودروی شما کارشناسی می‌شود و گزارش کارشناسی در آگهی قرار می‌گیرد. یعنی مشتری خودروی شما مشتری نهایی است و خبری از بازدیدهای مکرر نخواهد بود. از همین رو با کمترین میزان بازدید و کم‌خطرتر بودن از لحاظ بیماری کرونا، می‌توانید خودروی خود را بفروشید.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

کارشناسان همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرند و خودروی شما مورد کارشناسی قرار می‌گیرد. پس از انجام کارشناسی، تمام فرایند فروش خودرو اعم از آگهی کردن، پاسخ دادن به تماس‌ها و هماهنگی جهت بازدید و عقد قولنامه توسط همراه مکانیک انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها