به گزارش مجله خودرو همراه مکانیک یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: به نظر می‌رسد دولت برنامه‌ای برای واردات خودروهای خارجی ندارد.احتمالا واردات خودروهای خارجی در سال 99 نیز امکان‌پذیر نیست و به نظر می‌رسد قیمت خودروهای خارجی سال آینده گران شود.

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

 یک کارشناس بازار خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا قیمت خودروهای خارجی ارزان شده است یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت خودروهای خارجی به دلیل محدودیت در واردات به یک باره روند صعودی به خود گرفت حالا با کاهش قیمت ارز قیمت خودروهای خارجی ارزان نشده بلکه حباب قیمت‌ها در حال کوچک شدن است. البته کوچک شدن حباب قیمت‌ها نیز به دلیل ممنوعیت واردات خودرو موقت و مقطعی است.

بابک صدرایی در بخش دیگر سخنانش درباره قیمت خودروهای چینی افزود: به دلیل یکسان‌سازی قیمت ارز نیمایی با بازار آزاد احتمالا قیمت خودروهای چینی نیز مجدد بین افزایش خواهد یافت.

تنها با یک کلیک میتونی تا 30 دقیقه بعد خودروت رو با طرح فروش فوری همراه مکانیک به پول نقد تبدیل کنی

او در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است محدودیت واردات خودروهای خارجی در سال ۹۹ برداشته شود؟ اظهار کرد: به نظر می‌رسد دولت برنامه‌ای برای واردات خودروهای خارجی ندارد.احتمالا واردات خودروهای خارجی در سال ۹۹ نیز امکان‌پذیر نیست و به نظر می‌رسد قیمت خودروهای خارجی سال آینده گران شود.

منبع:تجارت نیوز

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

با تویوتا لندکروز و نسل های آن آشنا شوید

شاسی بلند های چینی

تفاوت خودروی شاسی بلند و کراس اوور

ارزانترین خودروهای هیبریدی

مقایسه هیوندای سانتافه و تویوتا راو 4

مقایسه هیوندای سانتافه و هیوندا توسان

معایب تویوتا لندکروز

چرا بی ام و 730 بخریم

چرا مرسدس بنز سری e کروک بخریم

بی ام و x4 بخریم یا x6

بنز کوپه بخریم یا کروک

بنز CLA بخریم یا CLS

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از