نتایج قرعه‌کشی پیش‌فروش تارا، جدیدترین محصول ایران‌ خودرو صبح سه‌شنبه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر اعلام شد. اطلاعات برندگان پس از تأیید مراحل قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی در سایت فروش ایران خودرو قرار خواهد گرفت.

پیامک اطلاع‌رسانی نیز برای برندگان ارسال خواهد شد.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

موعد تحویل این محصول از تیر تا دی‌ماه 1400 پیش‌بینی شده است و این خودرو در رنگ‌های متنوع و در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه می‌شود.

تارا

به گزارش ایرنا، آمارهای منتشرشده سامانه کدال حاکی از تولید 346 هزار و 486 دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا پایان آذرماه است که به ‌این ‌ترتیب، بزرگ‌ترین خودروساز کشور لقب می‌گیرد.

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید
تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

با توجه‌ به این آمارها، تا پایان آذرماه 248 هزار و 751 دستگاه در گروه پژو، 40 هزار و 871 دستگاه در گروه سمند، هشت هزار و 576 دستگاه رانا و 40 هزار و 484 دستگاه دنا در ایران ‌خودرو تولید شد.

همچنین این گروه صنعتی موفق شد در مدت ‌زمان ذکر شده 94 دستگاه دانگ‌فنگ، سه هزار و 196 دستگاه هایما، چهار هزار و 311 دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و 170 دستگاه پژو 2008 تولید کند.

در این آمار تولید 33 دستگاه تارا به‌عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می‌شود که برای نخستین ‌بار به جداول آماری ایران ‌خودرو راه‌ یافته است.

منبع: ایرنا

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها