پس از پژو، رنو هم لوگو خود را تغییر داد. شرکت‌های بزرگی از جمله فولکس واگن، کیا، پژو، نیسان و BMW اقدام به تغییر لوگو خود کرده‌اند که همه این تغییرها، نشانگر ورود به عصر جدیدی در صنعت خودرو است.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

شرکت رنو که نخستین خودرو آن توسط «لوئیس رنو» در سال 1898 میلادی ساخته شده است، ابتدا به‌منظور ساخت وسایل نقلیه فردی به وجود آمد و تنها پس از گذشت سالیان اندک رو به ساخت و عرضه خودروهای خانوادگی نیز آورد.

لوگو

این شرکت در ابتدا با نام “رنو – فررس” شناخته می‌شد و لوگوی آن از دو حرف R درهم‌تنیده که درون یک بیضی قرار داشتند تشکیل شده بود. محصولات این شرکت در ابتدا با نام “رنو – فررس” شناخته می‌شد و تنها دو حرف LR که حروف ابتدایی کلمات (Louis Renault) بودند روی محصولات هک می‌شدند.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

رنو

در سال 1906 لوگوی قبلی با لوگوی جدیدی که نشان‌دهنده خودرویی از رنو بود که توانسته بود برنده گرند پریکس فرانسه شود، جایگزین شد. این یکی از اولین رخداد‌های نمادین در تاریخ صنعت خودروی فرانسه بود.

پس از همکاری رنو در جنگ جهانی اول از طریق ساخت تانک FT17 برای ارتش فرانسه و پیروزی در این جنگ رنو بار دیگر تصمیم گرفت این اتفاق را با قراردادن آن در لوگوی شرکت خود جشن بگیرد. این کمپانی با درج شمایل وسیله زرهی خود در لوگو شرکت این اتفاق را جاودانه کرد.

منبع: اقتصاد نیوز

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها