تجربه واقعی خرید پژو پارس با همراه مکانیک

فهرست مطالب

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که قصد خرید خودروی دست‌دومی را داشته باشید؛ اما در مورد سلامت فنی یا بدنه آن شک کرده باشید. در اغلب مواقع، خرید خودروی دست‌دوم، ممکن است کار بسیار پرریسکی باشد؛ چراکه معمولاً ما از وضعیت نگه‌داری خودرو توسط مالک قبلی اطلاعاتی در دست نداریم. از سوی دیگر، کاملاً بدیهی است که تمامی افراد از مسائل فنی و مکانیکی خودرو سر درنیاورند یا توانایی تشخیص رنگ‌شدگی خودرو یا تصادفی‌بودن آن را نداشته باشند. متأسفانه در چنین حالتی، راه برای افراد سودجو باز می‌شود و به همین دلیل، ممکن است خرید خودروی دست‌دوم خسارات زیادی را به همراه داشته باشد و کلا خریدار را از انجام معامله پشیمان کند.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

در این میان، نقش کارشناسان خبره در امر کارشناسی خودرو پررنگ‌تر می‌شود و توانایی آن‌ها در بررسی سلامت فنی خودرو یا تشخیص قطعات رنگ‌شده و تعویض‌شده می‌تواند تا حد زیادی از نگرانی‌های خریداران بکاهد و لذت شیرین معامله‌ای دل‌چسب را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. تلاش تمامی مشاوران و کارشناسان مجموعه همراه مکانیک نیز ارائه خدماتی باکیفیت است که در پایان، بتواند لبخند رضایت ناشی از تجربه‌ای خوشایند را روی لبان خریدار بنشاند. در ادامه، تجربه یکی از مشتریان عزیزی را که از خدمات همراه مکانیک استفاده کرده‌اند، با شما در میان می‌گذاریم.

اطلاعات خودروی خریداری‌شده

نام خودرو: پارس اتوماتیک 89

نام خریدار: آقای فراهانی

درصد رضایت (از یک تا ۱۰): ۱۰

مدت‌زمان خرید: 15 روز

تعداد بازدید: 4 بار

کانال درخواست: سایت همراه مکانیک

نام مشاور فروش: امیر کریم‌خانی

تاریخ: چهارشنبه 24 دی‌ماه

پارس اتوماتیک مدل 89

پژو پارس TU5

پژو پارس با شکل و شمایل جذاب خود، هم‌چنان یکی از بهترین بازار‌های دست‌دوم را در میان خودرو‌های هم‌رده خود دارد. این خودرو، علیرغم کیفیت ساخت نسبتاً پایین، استهلاک بالا، مصرف سوخت بالا و امکانات رفاهی تقریباً محدود، یکی از موفق‌ترین محصولات داخلی به شمار می‌رود که از بازار دست‌دوم پررونقی برخوردار است و در رده قیمتی خود، خودرویی محبوب به‌حساب می‌آید. اگرچه این سدان تولیدی ایران‌خودرو در میان خریداران ایرانی خودرویی محبوب محسوب می‌شود، اما نسخه‌های کارکرده این خودرو، اغلب با مشکلاتی در زمینه فنی روبه‌رو هستند که ممکن است در مدت کوتاهی، خریداران را راهی تعمیرگاه کند. ازاین‌رو، به شما توصیه می‌کنیم بدون کارشناسی دقیق، برای خرید نمونه‌های کارکرده و دست‌دوم پژو پارس تصمیم‌گیری نکنید.

تجربه مشتری

با سلام خدمت تیم مجرب همراه مکانیک. خرید خودروی دست‌دوم، همیشه با دغدغه‌هایی همراه بوده است و برای ما مصرف‌کنندگان، نگرانی بابت مشکلات خودرو از لحاظ تصادف و فنی همیشه وجود داشته است؛ اما امروز با وجود دوستان خوب در تیم همراه مکانیک این دغدغه حل شده است. بنده اخیراً تجربه خریدی توسط دوستان این مجموعه را داشته‌ام و بدون حضور فیزیکی و تنها با چند تلفن ساده، زحمت کشیدند و در قبال هزینه بسیار کم، خودروی مطلوبی را با شرایط بودجه اینجانب پیدا کردند. تمام نقاط خودرو بررسی شد؛ حتی نقاطی که به ذهن خود ما نرسیده بود، توسط دوستان کارشناس بررسی شد و با خیال راحت خرید انجام شد. بنده در گذشته سابقه خرید چندین خودرو را داشته‌ام که اغلب با مشکل مواجه شده‌اند. بازهم تشکر می‌کنم و امیدوارم دیگران نیز از همکاری با این تیم مجرب استفاده کنند.

مزایای خرید خودرو از نمایشگاه همراه مکانیک

در ادامه، برخی از مزایای خرید خودرو از همراه مکانیک را مشاهده می‌کنید:

  • همراه مکانیک اولین و بزرگ‌ترین مرکز ‌ارائه‌دهنده‌ خدمات کارشناسی حرفه‌ای خودرو و محاسبه قیمت‌ آن در کشور است که با بررسی 209 نقطه از خودرو، نه‌تنها بخش فنی و بدنه، بلکه آپشن‌های خودرو را نیز بررسی می‌کند.
  • تاکنون بیش از 100 هزار کارشناسی خودرو در ۳ هزار سال مدل مختلف توسط همراه مکانیک انجام شده است که سوابق کارشناسی‌ها در سایت قابل‌مشاهده است.
  •  شما می‌توانید خودروی موردعلاقه خود را پیدا کنید و فقط جهت کارشناسی با همراه مکانیک تماس بگیرید.
  • کارشناسان همراه مکانیک، در کم‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهند بود.
  • کارشناسی خودرو را تا ده برابر هزینه خدمات برای شما ضمانت می‌کنیم.
  • همراه مکانیک به‌غیراز تهران در 17 شهر دیگر نمایندگی فعال دارد.
  • همراه مکانیک تنها شرکتی است که علاوه بر کارشناسی خودرو، قیمت کارشناسی آن را نیز به شما اعلام می‌کند.

بیشتر بخوانید

 

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها