بر اساس تصاویر جدید منتشر شده، نخستین نمونه پیکاپ  KMC T8 شرکت کرمان موتور از خط تولید خارج شده و به نظر می‌رسد این شرکت رنگ‌های متنوع و جذابی برایش در نظر گرفته است که رنگ زرد آن در تصاویر به چشم می‌خورد.

kmc

مشخصات فنی پیکاپ جدید T8 کرمان موتور

خودرو T8 جدیدترین محصول کرمان موتور است. برای این پیکاپ دو دیفرانسیل پیشرانه 2 لیتری توربو با حداکثر توان 174 اسب بخار در نظر گرفته شده است که می‌تواند حداکثر گشتاور 290 نیوتن متری از دور موتور 1800 تا 4000 را به ارمغان بیاورد.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

پیکاپ KMC T8، با طول 5325 و ارتفاع 1830 میلیمتر، در زمره خودروهای غول‌پیکر بازار قرار خواهد گرفت که با حداقل فاصله 197 میلیمتر از سطح زمین، توانایی پیمایش شیب 30% را دارد و زاویه ورود و فرود آن به ترتیب 30.9 و 23.3 درجه است.

انتقال قدرت به هر 4 چرخ در این پیکاپ توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی میسر می‌شود و قفل دیفرانسیل آن از نوع برقی است. این پیکاپ دو کابین در بخش تجهیزات ایمنی تکنولوژی‌های قابل‌توجهی نظیر سیستم کنترل کشش و سیستم کنترل الکترونیکی پایداری به همراه کنترل الکترونیکی ایستایی در سربالایی را دارد. در بخش امکانات رفاهی نیز موارد قابل‌توجهی نظیر استارت و ورود بدون کلید، اتولایت، کروز کنترل و صندلی‌های چرمی در کاتالوگ این پیکاپ جدید به چشم می‌خورد.

t8

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید
تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

پیش‌بینی قیمت

با توجه ‌به میزان پیش‌پرداخت این خودرو، به نظر می‌رسد قیمت حدود 700 میلیون تومانی برای این پیکاپ در نظر گرفته شده باشد.

منبع: عصر خودرو

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها