بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار

فهرست مطالب

بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید با بودجه 600 میلیون تومان چه خودرویی بخرید؟ در این مقاله از مجله خودرو همراه مکانیک قصد داریم به بررسی بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار بپردازیم تا بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

خرید خودرو در بازار ایران همواره کار دشواری بوده است، چرا که بازار خودرو ایران معمولا روند طبیعی را طی نمی‌کند و به همین دلیل مصرف‌کنندگان ناچار هستند تا ملاحظات بسیاری را پیش از خرید نهایی در تصمیم خود اعمال کنند. با توجه به شرایط امروزه بازار و دشواری مصرف‌کنندگان در تامین بودجه مورد نیاز برای خرید خودرو، بدیهی است که مشتریان به دنبال خرید بهترین خودروها در هر بازه قیمتی خواهند بود.

بهترین خودروهای بازه 600 میلیون در بازار داخلی کدامند؟

در ادامه مقاله به بررسی بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار خواهیم پرداخت. این بازه نسبتا پرتراکم است و خودروهای مختلفی را در آن می‌توان یافت. منظور از بهترین خودروها نیز در این بررسی، اتومبیل‌های محبوب و پرفروش بازار هستند که از نظر مشخصات فنی و امکانات در سطح قابل قبولی قرار دارند. لازم به ذکر است که خودروهای خوب بسیاری در این بازه حضور دارند اما تلاش ما تنها به معرفی جدیدترین خودروها معطوف شده است.


برای خرید راحت و امن خودرو در بازه 600 میلیون تومان و مشاوره در این زمینه به لینک خرید تضمینی خودرو در همراه مکانیک مراجعه کنید.


  • جک S5
بررسی جک s5
جک s5

جک S5 برای مدتی طولانی یکی از کراس‌اوورهای محبوب و پرفروش بازار در محدوده قیمتی 100 میلیون تومان بود اما تورم قیمت‌ها طی دو سال اخیر سبب شده تا قیمت جک s5 به محدوده قیمت 600 میلیون تومان صعود کند. مزایا جک S5 برای مشتریان ایرانی بسیار هستند، این خودرو مشخصات فنی رضایت‌بخشی دارد، از نظر امکانات رفاهی و ایمنی قادر به جلب رضایت مالک است و در نهایت بازار خرید و فروش پررونق آن موجب می‌شود تا برای خرید و فروش جک S5 هیچ مشکلی را پیش روی خود مشاهده نکنید.


برای خرید جک s5 اینجا کلیک کنید.


  • هایما S7 توربو
بررسی هایما S7 توربو
هایما S7 توربو

هایما S7 توربو، رقیب نزدیک جک S5 محسوب شده و با توجه به قیمت هایما s7 توربو باید گفت که یکی از بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار قلمداد می‌شود. این کراس‌اوور که از میانه دهه 1390 توسط ایران خودرو مونتاژ می‌شود، موفق شده است تا با ارائه ترکیبی از مشخصات فنی رضایت‌بخش و امکانات مناسب بخشی از مشتریان را به سمت خود بکشاند. هایما S7 توربو از نظر امکانات رفاهی و ایمنی یا راندمان پیشرانه در سطح بالاتری نسبت به جک S5 قرار دارد، اما بازار خرید و فروش آن به اندازه کراس‌اوور جک پررونق نیست.


برای خرید هایما s7 توربو اینجا کلیک کنید.


  • کیا سراتو YD مدل 2016
بررسی کیا سراتو YD مدل 2016
کیا سراتو YD مدل 2016

درست در زمانی که سایپا مونتاژ نسل دوم کیا سراتو را در ایران آغاز کرد، نسل سوم این خودرو با کد اتاق YD و به صورت وارداتی در بازار حضور یافت. امروزه نسخه‌های مختلفی از این خودرو در بازار به چشم می‌خورند که خرید هرکدام از آن‌ها ارزش افزوده قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

کیا سراتو همواره نسبت به برادر خود یعنی هیوندای الانترا نزد ایرانیان محترم‌تر بوده است. طراحی اسپرت و خلاقانه نمای داخلی و خارجی موجب شده تا مصرف‌کنندگان ایرانی کیا سراتو را همانند یک خودرو آمریکایی تلقی کنند. مشخصات فنی رضایت بخش، امکانات مطلوب و نمرات ایمنی بالا از موسسات معتبر دیگر مزایا کیا سراتو YD برای مصرف کننده ایرانی هستند.

ما تسهیلگر فرآیند خرید خودروی موردعلاقه‌تان هستیم!

[hm_buy_form_inline]

  • چری آریزو 5 توربوشارژر
بررسی چری آریزو 5 توربوشارژر
چری آریزو 5 توربوشارژر

سدان‌های توربوشارژر و اتوماتیک چینی طی سال‌های اخیر حضور پررنگی در بازار ایران داشته‌اند. یکی از موفق‌ترین سدان‌های اتوماتیک و توربو بازار ایران در حال حاضر، چری آریزو 5 توربوشارژر است که طی چندسال اخیر حضور موفقی را در بازار تجربه کرده است. پیشرانه سرحال و قدرتمند، امکانات رفاهی و ایمنی متعدد و شرایط فروش منعطف از جمله مزایا چری آریزو 5 توربوشارژر هستند. از سوی دیگر اکثر رقبای این خودرو در طول چند سال اخیر از بازار حذف شده‌اند و اکنون چری آریزو 5 توربوشارژر به خودرویی بی‌هماورد در ایران تبدیل شده است.


برای خرید چری آریزو 5 توربوشارژ اینجا کلیک کنید.


  • کیا سراتو مونتاژی 2 لیتری
کیا سراتو مونتاژی 2 لیتری
کیا سراتو مونتاژی 2 لیتری

اگر به خرید خودروهای چینی علاقه ندارید و از سوی دیگر خودروهای وارداتی کارکرده نیز نظر شما را جلب نمی‌کنند، می‌توانید برای خرید سراتو مونتاژی سایپا اقدام کنید. این خودرو طی سال‌های 1393 تا 1398 روی خط تولید سایپا قرار داشت و اکنون یکی از بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار محسوب می‌شود.

رقیب نزدیک این خودرو یعنی مزدا 3 با قیمتی بیش از کیا سراتو مونتاژی مبادله می‌شود، از این رو خرید سراتو مونتاژی ارزش افزوده بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. با این وجود باید توجه داشته باشید که سایپا تجهیزاتی همچون سیستم کنترل پایداری را از نسخه مونتاژی حذف کرده است و حتی ترمزهای عقب نیز با نوع ضعیف‌تر کاسه‌ای جایگزین شده‌اند.


برای خرید کیا سراتو مونتاژی اینجا کلیک کنید.


  • هایما S5
بررسی هایما S5
هایما S5

برادر کوچکتر هایما S7 توربوشارژر یعنی هایما S5‌ نیز در لیست بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار قرار دارد. هایما S5 یک کراس‌اوور جمع‌وجور است که در رده محصولاتی همچون ام وی ام X22‌ یا چانگان CS35‌ قرار می‌گیرد اما بهره‌مندی از پیشرانه توربوشارژر به همراه امکانات رفاهی و ایمنی متعدد سبب شده تا این خودرو را در لیست بهترین‌ها ذکر کنیم.


برای خرید هایما s5 اینجا کلیک کنید.


سیستم تعلیق نرم در کنار چالاکی مناسب باعث خواهد شد تا مالکان حس خوبی را از سواری هایما S5 تجربه کنند. به بیان دیگر این خودرو یک کراس‌اوور چندمنظوره است که به طور همزمان می‌تواند به عنوان خودرویی خانوادگی ایفای نقش کند یا اتومبیلی محبوب برای جوانان تلقی شود.

  • چری تیگو 5
بررسی چری تیگو 5
چری تیگو 5

پس از جک S5‌ و هایما S7‌ توربوشارژر، نوبت به سومین کراس‌اوور محبوب بازار یعنی چری تیگو 5 می‌رسد تا آن را در لیست بهترین خودروهای 600 میلیونی بازار ذکر کنیم. چری تیگو 5 از چند سال پیش در بازار ایران حضور دارد و به واسطه چهره زیبا، امکانات رفاهی و ایمنی بسیار و شرایط فروش منعطف مدیران خودرو به کراس‌اووری محبوب تبدیل شده است.


برای خرید چری تیگو 5 اینجا کلیک کنید.


چری تیگو 5 از نظر عملکرد فنی در رده پایین‌تری نسبت به جک S5 و هایما S7 توربوشارژر قرار می‌گیرد، اما به علت بهره‌مندی از موتور تنفس طبیعی، استهلاک کمتری را نیز نسبت به دو رقیب خود تجربه می‌کند. چری تیگو 5 یک کراس‌اوور خانوادگی به معنای واقعی است که قابلیت استفاده همزمان برای سفرهای جاده‌ای و گشت‌های درون‌شهری را خواهد داشت.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

جمع‌بندی، خودروهایی که از مشتریان سبقت گرفته‌اند!

به نظر می‌رسد مشتریان ایرانی اکنون وارد مرحله پذیرش شده‌اند و این حقیقت را پذیرفته‌اند که خودروهای میان‌قیمت سابق، به محصولات گران‌قیمت امروز تبدیل شده‌اند. به طور کلی می‌توان گفت که خودروهای ذکر شده در این لیست طی چند سال گذشته با بودجه‌ای بین 100 الی 200 میلیون تومان قابل خریداری بوده‌اند، اما به علت تلاطم بازار و دیگر مشکلات اقتصادی، اکنون به بازه قیمتی بیش از نیم میلیارد تومان صعود کرده‌اند.

تردیدی نیست که با ادامه وضع کنونی بازار و صنعت خودرو این شرایط وخیم‌تر نیز خواهد شد و در آینده نه چندان دور شاهد صعود بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود. این مساله در حالی رخ می‌دهد که توان مالی خریداران نسبت به گذشته تغییر چندانی را تجربه نکرده است و بنابراین مشتریان بیشتری از خرید اتومبیل‌های محبوب خود دور خواهند ماند.

برای خرید انواع خودروهای تیگو 5،کیا سراتو، هایما s5 و… به لینک خرید تضمینی خودرو در همراه مکانیک مراجعه کنید.

عضویت در خبرنامه

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
6 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
سلطان
۱۴۰۰-۰۸-۱۶ ۲۲:۲۴

آخه وقتی ماکسیما هست اینا هم شدن ماشین

مالک
۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۱۶:۲۶
پاسخ به  سلطان

ماکسیما عالیه،اما همه جوانب باید سنجیده شود ،مصرف سوخت،هزینه نگهداری،عمرماشین،و…

محمود
۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۱۰:۱۷

ماکسیما دیگه منسوخ و قدیمی شده و اینکه مصرف و استهلاک بالاش مشتری پسند نیست ضمن اینکه بازار خرید و فروش خوبی نداره

احسان
۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۱۶:۵۱
پاسخ به  محمود

ماکسیما و استهلاک بالا، کم استهلاک تر از ژاپنی خودشه…

مهران
۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۱۷:۵۷

هیچ ماشینی توی ایران ب تویوتا نمیرسه کیفیت دوام عدم خرابی ماشینی ساده ولی مطمئن با توجه هزینه های بالا بقیه ماشین‌ها تویوتا اگر 2006هم باشد ولی ارزش خریدش خیلی بالاتره از این اسباب بازی‌ها است

رشید
۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۲۱:۱۴

خواهشن بیاین منطقی صحبتی کنیم آخه ماکسیما و تویوتا ۲۰۰۶ تنها آپشن ماکسیما شیشه بالابر برقی تویوتا ۲۰۰۶ کمری هم باشه یعنی ۱۶ سال کار کرد اگه یک جاش به خصوص موتوری خراب بشه باید ۳ ماه بگردی با قیمت خدا تومان پیدا کنی با ۷۰۰ میلیون آریزو ۵ نیو فیس میخری با امکانات وآپشنهای به روز تریم داخلی باور نکردنی از بس زیباست ۰ تا ۱۰۰ ۸ ثانیه ای ماکسیما را هم خفه می‌کنه مشکلش گیربکس ۷ دندش بود که با نمونه ی ۹ سرعته ی سی وی تی نسل ۳ عوضش کردند که قبلآ رو آریزو ۶ امتحانش… بیشتر »