راهنمای جامع فروش خودرو در همراه‌مکانیک

فهرست مطالب

فروش خودرو مانند خرید آن نیازمند داشتن اطلاعات کافی از بازار خودرو و چگونگی انجام این‌کار است. گذشته از پیچیدگی‌های حقوقی؛ استرس ناشی از این‌که خودرو چه‌زمانی و به چه قیمتی فروخته شود تا ضرر نکنید یا اصلا طرف معامله کیست، فرآیند فروش را سخت‌تر می‌کند. اگر هم تجربه آگهی‌کردن در سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین را داشته باشید، احتمالا وقت و بی‌وقت با حجم بالایی از تماس‌های ورودی روبرو شده‌اید.

در راهنمای جامع خرید خودرو، با فرآیند خرید خودرو در همراه‌مکانیک به‌طور کامل آشنا شدید. در این مقاله قصد داریم بخش زیادی از مشکلات و مسائلی که هنگام فروش خودرو با آن‌ها روبرو هستید را با ارائه راه‌حل‌های مناسب برطرف کرده و شما را با فرآیند فروش خودرو در همراه‌مکانیک آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

فروش سنتی خودرو، فرآیندی کاملا فرسایشی!

در فرآیند فروش سنتی خودرو، پس از آگهی‌کردن آن، در هر ساعتی از شبانه‌روز با تعداد زیادی پیام و تماس تلفنی روبرو هستید که گاهی بسیار عصبی‌کننده هستند، زیرا بعضی از این تماس‌ها ممکن است از سمت مشتریان غیرواقعی یا واسطه‌ها صورت گیرد.

اصولا در این روش، عدم اطلاع دقیق از قیمت خودرو، باعث سردرگمی و نگرانی درباره قیمت‌گذاری منطقی آن می‌شود و فروشنده نمی‌داند که مسیر مطمئنی را برای فروش طی می‌کند یا نه.

فروش سفارشی خودرو، رهایی از تماس‌های پی‌در‌پی خریداران!

با استفاده از خدمت فروش سفارشی خودرو، دیگر دغدغه‌ی پاسخگویی به تماس‌های بی‌پایان مشتریان را نخواهید داشت. بسیاری از افرادی که قصد ارتباط‌گرفتن با شما را دارند، مشتریان غیرواقعی و واسطه‌ها هستند. مشاوران همراه‌مکانیک با سال‌ها تجربه خرید و فروش خودرو، به‌جای شما پاسخگوی تماس‌ها خواهند بود و مشتریان واقعی که بهترین قیمت‌ها را برای خرید خودرو پیشنهاد می‌دهند، به شما معرفی می‌کنند.

فروش فوری خودرو، بهترین راه برای نقدکردن لحظه‌ای سرمایه!

با استفاده از خدمت فروش فوری خودرو، همراه‌مکانیک خودرو را در لحظه از شما می‌خرد. قیمت پیشنهادی همراه مکانیک برای خرید خودروی شما، به‌صورت میانگین بالاتر از سایر خریداران بوده و منصفانه‌ترین قیمت برای آن در نظر گرفته می‌شود. در ضمن اگر در زمینه فروش فوری به هر دلیل توافق حاصل نشود، همچنان می‌توانید از خدمت فروش سفارشی همراه مکانیک استفاده کنید و خودروی خود را در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به فروش برسانید.

چگونه خودرو خود را با همراه‌ مکانیک بفروشیم؟

  1. در ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن همراه‌ مکانیک شوید و روی گزینه فروش خودرو کلیک کنید.
  2. با واردکردن اطلاعات خودرو، درخواست فروش خود را ثبت کنید.
  3. بعد از ثبت درخواست، مشاوران همراه‌مکانیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و درباره نوع فروش و قیمت پیشنهادی، با شما گفتگو می‌کنند.
  4. اگر فروش سفارشی را انتخاب کنید، خودروی شما کارشناسی و قیمت‌گذاری شده و در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک آگهی می‌شود. در صورتی که فروش فوری را انتخاب کنید، همراه مکانیک خودرو شما را در لحظه و با منصفانه‌ترین قیمت از شما می‌خرد.
  5. در صورت انتخاب مسیر فروش سفارشی، مشاوران همراه مکانیک به‌جای شما پاسخگوی مشتریان خواهند بود و پس از پیداشدن مشتری واقعی، قرار بازدید تنظیم شده و در صورت توافق، معامله نهایی می‌شود.

دلت میخواد ماشینت رو به ساده ترین روش بفروشی؟

با همراه‌مکانیک ماشینت رو به بهترین قیمت بفروش. تصمیمش با تو فروشش با ما!

ورود به صفحه فروش فوری خودرو

کارشناسی برای فروش خودرو هم لازم است!

تصور عموم بر این است که انجام کارشناسی مختص خرید خودرو دست دوم یا کارکرده است و کسی‌که قصدش فروش خودرو باشد، نیازی به کارشناسی خودرو ندارد. بسیاری از افراد هم هنگام فروش، برای تعیین قیمت خودرو خود از افرادی کمک می‌گیرند که تخصص کمی درباره خودرو دارند و با دادن اطلاعات اشتباه به فروشنده بیشتر باعث سردرگمی و ایجاد خسارت‌های جبران‌ناپذیر می‌شوند.

اما پیشنهاد همراه‌مکانیک به تمام کسانی‌که قصد فروش خودرو کارکرده یا حتی صفر را دارند، این است که حتما از یک کارشناس مجرب برای کارشناسی خودرو خود کمک بگیرند تا معامله‌شان مسیری سریع‌تر و امن‌تری را طی کند. استفاده از کارشناس متخصص در این‌کار باعث افزایش اعتماد مشتری می‌شود و اگر مشتری پس از خرید خودرو متوجه ایراداتی در خودرو شد و تصمیم به فسخ معامله گرفت، کارشناس متخصص مسئله را برطرف می‌کند.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
3 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
داريوش
1401-08-23 21:49
امتیاز دهی :
     

برنامه خوب و کاربردیه
ممنونم

مسعود نوری
1401-12-05 14:17
امتیاز دهی :
     

سالهاست برای بررسی قیمت کارشناسی خودرو خود به این سایت مراجعه می کنم و قیمتهای برآورد شده به نظرم خیلی مناسب است و به محض اینکه قصد فروش خودرو خود را داشته باشم حتما از طریق همین سایت اقدام خواهم کرد

سردبیر
1401-12-06 15:47
پاسخ به  مسعود نوری

سلام و ممنون بابت همراهی شما