راهنمای طرح خرید اقساطی خودرو همراه مکانیک (شرایط، مدارک و مبلغ وام)

فهرست مطالب

سالهاست که شاهد رشد سرسام‌آور قیمت خودرو هستیم و انگار این روند قرار نیست متوقف شود. بسیاری از افرادی که قصد خرید خودرو داشتند، با این افزایش قیمت دیگر نتوانستند خودروی دلخواه خود را بخرند. بسیاری از افراد جوان که قصد خرید اولین خودروی خود را داشتند یا حتی رانندگان باتجربه که می‌خواستند خودروی خود را ارتقا دهند، با این افزایش قیمت ناگهانی ناامید شدند. این اتفاق، دلیل اصلی شروع طرح خرید خودروی اقساطی همراه مکانیک در سال 1399 بود.

در طرح خرید خودرو اقساطی، تلاش مجموعه همراه مکانیک این بوده تا شرایط خرید خودرو را برای مشتریان تا حد امکان تسهیل کند. در حال حاضر، همراه مکانیک با بزرگ‌ترین شرکت‌های لیزینگ خودرو کشور همکاری می‌کند و انواع خودروهای صفر و کارکرده را به صورت اقساطی ارائه می‌کند. در این مطلب، زیر و بم طرح اقساطی همراه مکانیک را به صورت کاملا شفاف بررسی کرده‌ایم تا تصمیم‌گیری را برای‌تان راحت‌تر کنیم.

 

چه خودروهایی را می‌توانیم قسطی بخریم؟

در طرح خرید خودرو اقساطی همراه مکانیک امکان خرید انواع خودروی صفر و کارکرده را به صورت قسطی دارید. خودروهای صفر در این طرح شامل تولیدات داخلی و ماشین‌های خارجی می‌شود. خودروهای کارکرده شامل انواع مدل‌های خودروی موجود در بازار شامل ایرانی و وارداتی است. اما دقت داشته باشید که خودروی کارکرده مورد نظر شما باید استاندادرهای فنی و بدنه مد نظر کارشناسان همراه مکانیک را داشته باشد تا مورد تایید قرار بگیرد.

 

مبلغ پیش پرداخت و وام همراه مکانیک چقدر است؟

در طرح اقساطی همراه مکانیک، حداقل 50 درصد قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می‌شود و بقیه مبلغ خودرو به عنوان تسهیلات خرید خودرو توسط همراه مکانیک تامین خواهد شد. مبلغ وام بستگی به قیمت خودروی مد نظرتان خواهد داشت و تا سقف 2 میلیارد تومان قابلیت پرداخت دارد. پس در این طرح، امکان خرید هر خودروی صفر یا کارکرده‌ای که بتوانید مبلغ پیش پرداخت آن را تامین کنید، خواهید داشت.

 

نحوه بازپرداخت اقساط خودرو چطور است؟

بازپرداخت اقساط کاملا بر اساس خواست شما و توان بازپرداخت‌تان برنامه‌ریزی می‌شود. بستگی به خودتان دارد که بخواهید بازپرداخت اقساط خود را شش ماه، یک ساله، دو ساله و یا سه ساله برنامه‌ریزی کنید. میزان اقساط ماهانه هم بر اساس دوره بازپرداخت انتخابی شما تعیین می‌شود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای شروع پرداخت اقساط می‌توانید روی تنفس 2 تا 3 ماهه حساب کنید.

 

شرایط تحویل و ثبت سند خودرو چگونه است؟

بعد از اینکه مدارک‌تان را تکمیل کردید و اعتبارسنجی انجام شد، بلافاصله فرآیند تامین سرمایه شما آغاز خواهد شد. البته در این مرحله شما معطل تامین وام نخواهید شد چون همراه مکانیک بلافاصله نسبت به تامین سرمایه مورد نیاز شما اقدام خواهد کرد و طی 24 ساعت خودرو تحویل شما داده می‌شود. سند خودرو هم در کمترین زمان ممکن و به صورت شش دانگ به نام شما زده می‌شود تا خیالتان از بابت مالکیت خودرو راحت باشد. البته سند تا زمان تسویه اقساط در رهن خواهد ماند.

 

شرایط و مدارک طرح اقساطی همراه مکانیک چیست؟

همراه مکانیک سعی کرده تا شرایط خرید خودروی اقساطی را به شکلی فراهم کند که متقاضیان بیشتری با شرایط مختلف بتوانند در این طرح صاحب خودرو شوند. به عنوان مثال در خرید خودروی اقساطی از همراه مکانیک نیازی به ضامن ندارید و حتی امکان اعطای وام روی ماشینی که خودتان پیدا کرده‌اید هم وجود دارد. به طور کلی، اگر بودجه کافی برای پیش پرداخت خودروی مورد نظرتان را داشته باشید، برای استفاده از تسهیلات خرید خودروی همراه مکانیک، مدارک زیر را لازم خواهید داشت:

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • چک صیادی
 • گردش حساب 6 ماهه
 • فیش حقوقی یا جواز کسب
 • سند یا اجاره نامه محل سکونت

ارائه فیش حقوقی و گردش حساب برای این است که میزان توان مالی ماهانه متقاضی برای پرداخت قسط مشخص شود.

 

طرح اقساطی همراه مکانیک چه مزیتی نسبت به سایر طرح‌ها دارد؟

اولین نکته در مورد طرح اقساطی همراه مکانیک این است که خودروهای کارکرده کارشناسی شده هم در کنار خودروهای صفر ارائه می‌شود. بنابراین، متقاضیانی که بودجه کافی برای خرید قسطی خودروی صفر ندارند و یا آن دسته از افرادی که خودروی دست دوم وارداتی را به خودروهای صفر داخلی ترجیح می‌دهند، امکان استفاده از تسهیلات همراه مکانیک را خواهند داشت.

علاوه بر این، در طرح اقساطی همراه مکانیک به هیچ وجه متقاضی درگیر و معطل اقدامات اداری مربوط به دریافت وام نخواهد شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند خودروی خود را تحویل بگیرد. همچنین همراه مکانیک برخلاف رویه معمول اکثر لیزینگ‌ها، سند ماشین را از همان ابتدا به صورت شش دانگ به نام شما خواهد زد تا هیچ نگرانی از بابت مالکیت خودرو نداشته باشید.

به طور کلی، مزایای طرح اقساطی همراه مکانیک شامل این‌هاست:

 • خودروهای کارشناسی شده را با ضمانت کامل خریداری می‌کنید
 • اعتبارسنجی شما با سرعت بالا و در عرض یک روز انجام می‌شود
 • طی 24 ساعت و همزمان با پیش‌پرداخت، خودروی خود را تحویل خواهید گرفت
 • از همان ابتدای کار، سند شش دانگ خودرو به نام شما خواهد خورد
 • برای شروع پرداخت قسط، تنفس پرداخت 2 تا 3 ماهه خواهید داشت
 • نیازی به ضامن ندارید
 • امکان دریافت وام تا سقف 2 میلیارد تومان را دارید.
 • قیمت تمام شده خودرو نسبت به سایر طرح‌ها برای‌تان بهتر تمام می‌شود
 • می‌توانید برای خرید خودروی کارکرده‌ای که خودتان پیدا کرده‌اید، از وام استفاده کنید
 • در تمام مراحل قانونی از ثبت سند تا تعویض پلاک، کارشناسان همراه مکانیک در کنارتان هستند

 

خرید اقساطی خودروی کارکرده گزینه مناسبی است؟

گفتیم که در طرح خرید خودروی اقساطی همراه مکانیک، علاوه بر خودروهای صفر می‌توانید خودروهای کاکرده را هم قسطی بخرید. مزیت گزینه خرید قسطی خودروی کارکرده این است که حق انتخاب مشتریان بیشتر می‌شود و می‌توانند با بودجه‌های پایین‌تر، خودروی مورد علاقه خود را بخرند. البته که تمام این خودروها از فیلتر کارشناسی فنی و بدنه همراه مکانیک عبور کرده‌اند و هیچ خودرویی بدون کارشناسی در همراه مکانیک به فروش نمی‌رسد.

خیالتان راحت؛ کارشناسی‌مان را تضمین می‌کنیم…

تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه آنلاین همراه‌مکانیک، به طور کامل از نظر فنی و ظاهری بررسی شده‌اند. ما از صحت فرآیند کارشناسی خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل به شما ضمانت می‌دهیم. اگر پس از خرید خودرو از همراه ‌مکانیک ایراد فنی یا ظاهری در خودرو مشخص شود که حاصل اشتباه کارشناسان باشد، این خسارت توسط همراه‌مکانیک جبران می‌شود.

خودتان پیدا کنید، ما بخریم…

یکی دیگر از جذابیت‌های گزینه خرید قسطی خودروی کارشناسی شده از همراه مکانیک، ارائه تسهیلات خرید روی خودرویی است که خود مشتری آن را پیدا کرده است. در واقع، اگر خودروی دست دومی را در بازار پیدا کرده‌اید اما بودجه کافی برای خریدش را ندارید، می‌توانید روی خدمات خرید اقساطی همراه مکانیک حساب کنید. ما خودروی مورد نظر شما را کارشناسی می‌کنیم و در صورت تایید فنی و تکمیل بودن مدارک‌تان، ماشین را برای شما لیزینگ می‌کنیم.

 

چطور درخواست خرید اقساطی ثبت کنیم؟

برای استفاده از طرح خرید اقساطی خودرو، باید اول درخواست خود را ثبت کنید. برای ثبت درخواست کافیست طبق مراحل زیر پیش بروید.

در صفحه اصلی سایت وارد بخش خرید اقساطی خودرو شوید. در این صفحه می‌توانید تمام خودروهای صفر و کارکرده موجود در نمایشگاه همراه مکانیک را ببینید. اگر خودرویی با شرایط خاص مد نظرتان است، می‌توانید از بخش فیلترها در سمت راست صفحه استفاده کنید تا تمام خودروهای منطبق با شرایط مورد نظر شما نمایش داده شوند.

 

نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک

 

حالا باید روی خودروی مورد نظرتان کلیک کنید تا اطلاعات مختلف ماشین از جمله گزارش کارشناسی آن را ببینید. در این صفحه روی گزینه خرید اقساطی کلیک کنید تا شرایط آن از جمله دوره بازپرداخت، میزان اقساط ماهانه و کل مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید.

 

شرایط خرید قسطی

 

اگر شرایط مورد نظر مناسب شماست روی گزینه ثبت درخواست خرید اقساطی کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات خودتان شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن‌تان را وارد کنید و روی دکمه ادامه و ارسال پیامک کلیک کنید. بعد از وارد کردن کد ارسالی، یک پیام مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن ثبت درخواست همراه با کد پیگیری برای شما ارسال می‌شود. در نهایت یک پرسش‌نامه را خواهید دید که برای نهایی شدن و تسریع فرآیند درخواست‌تان لازم است آن را تکمیل و ارسال کنید.

بعد از طی کردن این مراحل، کارشناسان بخش اقساطی همراه مکانیک خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات مربوط به طرح را برای‌تان توضیح دهند.

 

چطور به همراه مکانیک برای خرید اقساطی اعتماد کنیم؟

مجموعه همراه مکانیک یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های خودرویی ایران است که نزدیک به یک دهه در این حوزه فعالیت دارد. ضمن اینکه مجموعه همراه مکانیک به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان برتر ایران شناخته می‌شود و تمام مجوزهای قانونی در زمینه خرید و فروش خودروی صفر و کارکرده را کسب کرده است.

با این وجود برای اینکه خیال مشتریان همراه مکانیک راحت‌تر باشد، از همان ابتدای کار سند شش دانگ خودرو به اسم خریدار خواهد خورد و ماشین در کمتر از 24 ساعت تحویل داده می‌شود.

شرکت‌های لیزینگی که در حال حاضر با مجموعه همراه مکانیک همکاری می‌کنند، جزو معتبرترین شرکت‌های لیزینگ خودرو در ایران محسوب می‌شوند و دارای مجوز رسمی قابل استعلام از بانک مرکزی هستند.

 

آیا خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک به صرفه است؟

جواب این سوال کاملا بستگی به شرایط خودتان دارد؛ اگر امکان خرید نقدی ماشین را حتی با قرض گرفتن دارید و یا اگر می‌توانید وام کم‌بهره از بانک بگیرید، طبیعتا پیشنهاد ما این است که خرید نقدی را در اولویت قرار دهید. اما خب معمولا افرادی سراغ گزینه خرید اقساطی یا لیزینگی خودرو می‌روند که در حال حاضر امکان تامین کل پول مورد نیاز برای خرید خودروی مورد نظرشان را ندارند. بنابراین بیایید با همین فرض، یک حساب‌و‌کتاب دقیق در مورد به صرفه بودن طرح خرید اقساطی همراه مکانیک داشته باشیم.

به عنوان مثال، خودروی دنا پلاس توربو دنده‌ای مدل 1400 را در نظر بگیریم:

این خودرو در تیر ماه 1401 با قیمت حدودی 435 میلیون تومان در بازار معامله شده است. همین خودرو شش ماه بعد و در اواخر آذر 1401 به قیمت حدودی 570 میلیون تومان در بازار رسیده است. اگر در همان تیر ماه اقدام به خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده‌ای از طریق همراه مکانیک می‌کردیم، با پیش‌پرداخت 261 میلیون تومان و دوره بازپرداخت شش ماهه، قیمت تمام شده این خودرو برای‌مان 489 میلیون تومان درمی‌آمد. تقریبا 100 میلیون کمتر از قیمت روز آن در بازار!

حالا بیایید این حساب و کتاب را برای خودروی پژو 207 دنده‌ای مدل 1398 انجام دهیم:

این خودرو در فروردین سال 99 با قیمت 147 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شده است. قیمت این خودرو در آذر سال 1401 به رقم 435 میلیون تومان در بازار رسیده است؛ این یعنی رشد حدودا 300 درصدی! اگر همین خودرو را در فروردین 99 به صورت اقساطی از طریق لیزینگ و با بازپرداخت 3 ساله و اقساط ماهانه 2.5 میلیون تومان خریداری می‌کردیم، قیمت نهایی خودرو در فروردین 1402 برای‌مان 195 میلیون تومان تمام می‌شد. یعنی کمتر از نصف قیمت این خودرو در بازار!

در این محاسبه می‌توانیم به خوبی نرخ تورم وحشتناک موجود در کشور را ببینیم. اگرچه این موضوع باعث تاسف است اما نشان می‌دهد که خرید اقساطی خودرو به عنوان یک کالای سرمایه‌ای تا چه اندازه می‌تواند در حفظ ارزش پول ما موثر باشد.

 

سوالات متداول طرح خرید اقساطی همراه مکانیک

 

 1. آیا امکان دادن سفته به جای چک وجود دارد؟

  با توجه به شرایط و قوانین، در حال حاضر فقط می‌توانیم چک صیادی را به عنوان تضمین بازپرداخت اقساطی از مشتریان بپذیریم.

 2. امکان ارائه چک متعلق به شخص دیگری وجود دارد؟

  چک صیادی حتی اگر متعلق به خودتان نباشد، قابل قبول است اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که خودرو به نام شخص دارنده چک سند خواهد خورد.

 3. دریافت وام همراه مکانیک چقدر طول می‌کشد؟

  برای اینکه مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن، خودروی مورد نظرشان را بخرند و گرفتار نوسانات قیمت بازار نشوند، همراه مکانیک مبلغ وام را از اعتبارات خود تامین می‌کند که معمولا بین 1 تا 3 روز زمان می‌برد.

 4.  آیا معرفی ضامن برای دریافت وام لازم است؟

  به طور معمول برای دریافت وام نیازی به ضامن ندارید اما اگر مبلغ خودرو و وام از یک میزان مشخص بالاتر باشد ممکن است نیاز به معرفی ضامن داشته باشید.

 5. برای دریافت وام حتما باید شاغل باشم؟

  در حال حاضر فقط امکان پرداخت وام به افراد شاغل دارای فیش حقوقی و یا افراد دارای جواز کسب را داریم.

 6. طرح اقساطی همراه مکانیک شامل شهرستان‌ها هم می‌شود؟

  مشتریان ساکن شهرستان‌ها هم امکان خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک را دارند و فقط لازم است که تعویض پلاک را در تهران انجام دهند.

 7. امکان استفاده از تسهیلات همراه مکانیک در طرح‌های فروش و ثبت نام خودروسازان هم وجود دارد؟

   با توجه به اینکه خودرو باید به اسم شخص حقیقی باشد، امکان ارائه تسهیلات در این طرح‌ها وجود ندارد

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
66 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
محمد حسن احمدی
1403-03-05 12:00

با سلام واحترام اینجانب با مبلغ ۷۰ میلیون نقدي واقساط ماهانه حداکثر ۱۰ میلیون توانایی دارم خودرو مدل ۹۶ قیمت ۳۰۰ میلیون اقساط ۲۴ ماهه خریداری کنم‌ آز نمایشگاه همراه مکانیک

محمد حسن احمدی
1403-03-04 00:55

بنده کارمندم خريد اقساطی تیبادو با پول پيش ۷۰میلیون ماهانه ۸ میلیون قسط بدم خودروی با شرایط هس

سردبیر
1403-03-05 16:06

سلام همراه عزیز
از لینک زیر میتونید درخواست رو روی خودروی مورد نظرتون ثبت کنید
https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/?credit=true

خاکباز
1402-12-22 19:03

خوب

جلال صادقی پور
1402-11-23 21:46

سلام وقت بخیر،بنده 180میلیون دارم و می‌خوام اگه امکان داره، ساینا s یا کوئیک sصفر بگیرم ،اونم با کمک شما ؛امکانش هست؟

مقدم
1402-09-28 17:53

سلام خدا قوت خواستم بدونم من در حال حاضر بیکارم میخواستم یه نیسان تهیه کنم واسه کار دست چک هم دارم فقط پیش پرداخت ندارم میشه راهنمایی کنید که آیا میتونم از شما ماشین خریداری کنم

حسام
1402-08-13 09:14

سلام،ممنون از توضیحات، ولی شما میفرمایید بدون ضامن،بعد جلوتر ذکر میکنید،حتما چک صیادی که گردش حساب هم داشته باشد،معمولا همان ابتدا بفرمایید ضامن لازمه،و اینکه کسیکه جواز کسب در این تورم رو داشته باشه نیازی به خرید شرایطی نداره،در پایان اگر بازنشسته باشد،شرایطش رو لطفا بفرمایید

دربانی
1402-08-03 16:04

سلام . ما دنا پلاس توربو اتوماتیک میخوایم صفر باشه بدون کارکرد . ولی اول ۳۰۰ میلیون میتونیم پرداخت کنیم با اقساط ماهانه ۱۰ میلیون . میتونیم از این شرکت خریداری کنیم ؟

سردبیر
1402-08-06 16:28
پاسخ به  دربانی

سلام همراه عزیز
از لینک زیر وارد نمایشگاه بشین و خودروی مورد نظرتون رو انتخاب کنید، شرایط به طور کامل توضیح داده شده
https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/?credit=true

شجاع
1402-07-07 17:57

سلام وقت بخیر من تو یه شرکت خصوصی شاغلم و چک صیادی دارم ولی فیش حقوقی یا جواز کسب ندارم.ولی میتونم گواهی اشتغال به کار بگیرم.لطفا راهنماییم کنید ممنون

سردبیر
1402-07-08 16:10
پاسخ به  شجاع

سلام همراه عزیز
شما درخواستتون رو برای ماشین مورد نظرتون ثبت کنید، همکاران ما راهنماییتون میکنن

حسن
1402-03-23 01:44

با توجه به اعدادی که در مورد خرید قسطی این ماشین محاسبه کردم سود سالیانه حدود 80 درصد هست
https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/hyundai/accent/1589917/

کجای دنیا چنین نرخ سودی رو برای یک وام در نظر می گیرند؟

سردبیر
1402-03-24 15:44
پاسخ به  حسن

سلام همراه عزیز
البته سود تسهیلات لیزینگ به مراتب کمتر از این هاست و چیزی بین 30 تا 40 درصد هست که بستگی به خودرو هم داره
با توجه به تامین مالی از طریق سرمایه در گردش مجموعه همراه مکانیک بخشی از مبلغ پرداختی مشتری صرف هزینه ها میشه و بقیه هم سود شرکت لیزینگ خودرو هست
و اینکه شرایط اقساطی همراه مکانیک در حال حاضر بهترین شرایط خرید قسطی خودرو در کشور هست
با سپاس از همراهی شما

hasan
1402-03-09 22:35
امتیاز دهی :
     

خیلی عالیه من در شهر رشت ساکنم و بازنشسته ارتش هستم نمیدانم با کارت اعتباری بانک ملی میتوانم صاحب خودرو شوم

فروش بلبرینگ
1402-02-04 13:24

مرسی بابت مطلب مفیدتون

عبدالمجیدمسعودی نژاد
1402-01-28 10:13

سلام حداقل پیش پرداخت برای خودروی شاهین چقدرمیباشد؟

عبدالمجیدمسعودی نژاد
1402-01-28 10:10
امتیاز دهی :
     

خیلی خوب

حسن خلیلی
1401-12-02 03:37

سلام و خسته نباشید
استاد شما نفرمودید کسانی که خودروی کارکرده که خودشون توی بازار پیدا کرده و قصد خرید با کمک شما رو دارند ، باید چجوری در همراه مکانیک ثبت نام کنند ؟؟؟؟ تا شما متوجه و پیگیر کارشون باشید!!!؟
و سوال دوم اینکه من فروشگاه لوازم خانگی دارم ولی شریک هستم با همکارم
جواز کسب فروشگاه هم به نام همکار گرفتیم که دیگه دوتا هزینه نشه برامون
الان با توضیحات شما ، آیا من نمیتونم از همراه مکانیک خرید اقساطی کنم؟؟!( به دلیل نداشتن جواز کسب)
منتظر پاسخ شما هستم تا همکاری کنیم جهت خرید
ممنون

Last edited 1 year ago by حسن خلیلی
سردبیر
1401-12-06 16:03
پاسخ به  حسن خلیلی

سلام همراه عزیز
شما میتونید برای یک ماشین درخواست خرید قسطی ثبت کنید تا همکاران ما باهاتون تماس بگیرن و تمام اطلااتی که لازم دارید رو دریافت کنید

کامران
1401-10-03 18:32

امکان شرایط کامل اقساط هست

سردبیر
1401-10-05 16:15
پاسخ به  کامران

سلام همراه گرامی
در حال حاضر حداقل باید حداقل نصف مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته بشه

قهرمانی
1401-09-19 14:15
امتیاز دهی :
     

سلام این طرح هم مثل بقیه طرحهابرای پولدارهاهست آخه من 200میلیون پول داشته باشم میرم یک پارس 94یا95میخرم سوارمیشم دیگه

علی حیدری یکتا
1401-09-07 00:02

سلام، در طرح اقساط امکان تسویه زودتر از موعد با کسر سود فراهم هست یا خیر؟
ممنونم

مصطفی بازنمود
1401-07-24 16:46

سلام خسته نباشید من توی تهران کار میکنم همه گزینه های خرید اقساطی رو خودم دارم به جز چک صیادی ولی برادرم چک داره میشه از چک برادرم استفاده کنم ؟
ممنون

سردبیر
1401-07-30 14:05

سلام. چک باید فقط به نام متقاضی باشد

سعید
1401-07-08 15:11

سلام .براید خرید یا فروش چند درصد بابت کمیسیون باید پرداخت کرد

سردبیر
1401-07-09 10:33
پاسخ به  سعید

سلام. فروش خودرو در همراه مکانیک رایگان است و کمیسیون خرید خودرو در صفحه همان خودرو در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک قابل رویت است.

مجتبی یاهو
1401-06-29 12:21

سلام کمترین پیش پرداخت چقدر است

سردبیر
1401-07-04 09:43
پاسخ به  مجتبی یاهو

سلام. بستگی به خودروی انتخابی شما دارد. تقریبا 80 میلیون تومان

حکیمه ملکی
1401-05-13 17:57

سلام خرید کوییک به صورت قسطی یک ساله چند درمیاد می خوام تفاوت قیمت روباکارخانه حساب کنم

ولی علیپور
1401-04-18 09:47
امتیاز دهی :
     

با سلام خدمت دست اندرکاران همراه مکانیک بنده ساکن تهران هستم اجاره نامه ام کد رهگیری ندارد و محل کارم یک شرکت ذوب فلزات در یک شهرک صنعتی در شمال و دسته چک صیادی هم مربوط به شمال است آیا امکان خرید اقساطی برای من مقدور هست یا خیر ممنونم از همه همکاران همراه مکانیک

سردبیر
1401-04-18 10:09
پاسخ به  ولی علیپور

با عرض سلام و وقت بخیر. لطفا یا با شماره تماس شرکت تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند یا درخواستتون رو ثبت کنید تا با شما تماس بگیرند.

مهرداد
1401-04-08 23:56

من شهرستان هستم میتونم از طرح اقساطی خودرو استفاده کنم؟

سردبیر
1401-04-11 15:17
پاسخ به  مهرداد

سلام. بله ولی نیاز هست برای پیگیری کارهای اداری حدود 2 روز در تهران باشید

بینام بینامی
1401-02-21 09:55

سلام برای خودرهای اقساطیتون میخواستم بپرسم میشه جامع جواب بدید

H. Saeidi
1401-02-15 08:09

میزآن بهره تسهیلات؟

سردبیر
1401-03-16 12:42
پاسخ به  H. Saeidi

لطفا در سایت درخواست ثبت کنید. کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و راهنمایی میکنند.

علی
1401-02-07 18:45

سلام طریقه گرفتن وام برای خرید خودرو به چه صورت است؟

سردبیر
1401-03-16 12:43
پاسخ به  علی

لطفا در سایت درخواست ثبت کنید. کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.

Ahad
1400-07-19 10:27
امتیاز دهی :
     

اگرهمه چیز طبق نوشته هایتان باشد بی نظیره

امیر دار
1400-07-19 08:58
امتیاز دهی :
     

نرخ سود این تسهیلات چقدر است؟

سردبیر
1400-07-20 17:05
پاسخ به  امیر دار

سلام امیر عزیز
برای داشتن اطلاعات کافی در این زمینه با ما تماس بگیرید در اینستاگرام دایرکت بفرستید.
تماس با شرکت:
021-45612000

حمیدرضارحمتی
1400-07-19 00:19
امتیاز دهی :
     

بازم مانداریم بخریم ولی خوبه برای دیگران

کوروش
1400-07-18 23:11
امتیاز دهی :
     

شرایط خرید اقساطی برای خودروهایی نظیر پراید ممکن نیست چونکه شما پول رو در لحظه خرید با مالک تسویه نمی کنید و پس از تعویض پلاک تسویه می کنید. این کار برا ماشین های خارجی و مدل بالا جواب میده نه برا پراید که مشتری براش همیشه و همه جا هست. مالک با کسی که پول نقد داشته باشه و فوراً تسویه کنه معامله می کنه, لذا شما مشتریای زیادی رو از دست خواهید داد زیرا که اکثر مردم خریدار پرایدن نه ماشینای خارجی, تامام.

علاء نجفی
1400-07-18 22:08
امتیاز دهی :
     

خیلی جالب است با بهره یا بدون بهره چند %

سردبیر
1400-07-20 17:10
پاسخ به  علاء نجفی

سلام آقای نجفی عزیز
در مورد اطلاع از میزان بهره می‌‌تونید تماس بگیرید یا در اینستاگرام دایرکت کنید.

شماره تماس شرکت:
021-45612000

محمد
1400-07-18 21:47
امتیاز دهی :
     

بسیار هم خوب

محمدی
1400-07-18 21:08
امتیاز دهی :
     

سلام.سود تسهیلات چقدر است؟ممنون

سردبیر
1400-08-17 20:11
پاسخ به  محمدی

سلام دوست عزیز
لطفا در این زمینه با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

هاشم جهانبانی
1400-07-18 20:54
امتیاز دهی :
     

درصد وامش رو هم اگه بگید ممنون میشم

سردبیر
1400-08-17 20:12

سلام جناب جهانبانی
لطفا در این زمینه با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

مهدی بودش
1400-07-18 20:29
امتیاز دهی :
     

در این طرح سود میالغ به چه صورت می باشد؟

سردبیر
1400-07-20 17:13
پاسخ به  مهدی بودش

مهدی عزیز سلام
در این مورد تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنن.
شماره تماس:
021-45612000

حسین معروفی
1400-07-18 20:18
امتیاز دهی :
     

با سلام خسته نباشید
اگه این طرح شما به شهرهای کوچیک هم برسه عالی میشه و همه میتونن از این طرح استفاده کنندر ضمن اگه همزمان طرح خرید و تعویض هم داشته باشین فوق العاده میشه

سردبیر
1400-07-20 17:14
پاسخ به  حسین معروفی

حسین عزیز سلام
امیدواریم به زودی این اتفاق بیفته و در خدمتتون باشیم. باتشکر

رضایزدان پناه
1400-07-18 20:10
امتیاز دهی :
     

بسیار حرکت جالبی هست در ای اوضاعی که مردم به سختی میتونن خودرو تهیه کنن و به خاطر بودجه کم مجبور هستن خودرو مناسبی پیدا نکنن ، ممنون از همراه مکانیک

سیدابوطالب تقوی
1400-07-18 19:39
امتیاز دهی :
     

این روش بسیار خوب است اما بنده چک ندارم

سردبیر
1400-07-20 17:16

سلام آقای تقوی عزیز
در این مورد تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنن.
شماره تماس شرکت:
021-45612000

وفا
1400-07-18 19:32
امتیاز دهی :
     

صفر تا صد کمسیون همراه مکانیک در حالت کلی از این معامله چقدر خواهد بود؟ یعنی چند درصد معامله؟

سردبیر
1400-07-20 17:17
پاسخ به  وفا

وفا عزیز سلام
لطفا در این مورد تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون بذارن
021-45612000

حسین
1400-07-18 19:31
امتیاز دهی :
     

خیلی طرح جالبیه. فقط یک سوال: سود و کارمزد تسهیلات مورد اشاره در متن چقدره؟

سردبیر
1400-07-20 17:18
پاسخ به  حسین

سلام حسین عزیز
تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدن.
021-45612000

مجیدقدیمی
1400-07-18 19:22
امتیاز دهی :
     

ممنون ازهمراه مکانیک

امیر
1400-07-18 19:21
امتیاز دهی :
     

سلام. نرخ کارمزد چقدر هست؟

سردبیر
1400-07-20 17:19
پاسخ به  امیر

امیر عزیز سلام
برای اطلاع از نرخ کارمزد تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدن.
021-45612000