دریافت وام خرید خودرو 1402؛ مبلغ و شرایط انواع وام خودرو فوری

فهرست مطالب


در‌حال‌حاضر همه به‌دنبال وام خودرو فوری هستند؛ درصورتی‌که تا ده سال گذشته خیلی از افراد تلاش می‌کردند تا با افزایش میزان پس‌انداز خود خودروی موردعلاقه‌شان را تهیه کنند؛ اما با افزایش چشمگیر قیمت خودرو در سال‌های اخیر، برای بسیاری از افراد خرید ماشین بدون دریافت وام خرید خودرو تقریباً محال شده است. از طرف دیگر، افزایش قیمت خودرو، آن را به سرمایه تبدیل‌ کرده و برخی از افراد با استفاده از تسهیلات بانکی خرید خودرو و خرید خودرو با وام، توانسته‌اند علاوه بر حفظ یا افزایش سرمایه خود، خودروی مورد نظرشان را بخرند.

اکثر بانک‌های کشور تسهیلاتی را به‌عنوان وام خرید ماشین فراهم کرده‌اند که شما می‌توانید با توجه به سرمایه خود و قیمت خودروی مدنظرتان، وام خودرو فوری را دریافت ‌کرده و بعد از مدتی صاحب خودرو شوید. در این مقاله به بررسی مبلغ و شرایط انواع وام ماشین بانک‌های مختلف، سقف وام خرید خودرو 1402 و شرایط دریافت وام خودرو فوری پرداخته‌ایم.

مهم‌ترین شرایط وام خرید خودرو 1402 چیست؟

مهم‌ترین نکته‌ای که برای خرید خودرو با وام باید به آن توجه داشته باشید این است که خودرو باید ساخت داخل باشد و نمی‌توانید برای خرید خودروهای وارداتی از وام ماشین استفاده کنید. بانک‌های مختلف شروط متفاوتی برای گرفتن وام خودرو فوری در نظر می‌گیرند اما به‌صورت کلی سه شرط زیر، میان تمامی بانک‌ها برای استفاده از انواع تسهیلات خودرو یکسان است:

 • حداقل سن 18 سال
 • عدم وجود سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه متقاضی وام
 • اثبات توانایی متقاضی وام برای پرداخت اقساط با توجه به فیش حقوقی او یا ضامن

 

شرایط وام خرید خودرو چیست

 

چه بانک‌هایی وام خرید خودرو می‌دهند؟

با توجه به آخرین اخبار منتشرشده، برای دریافت وام خرید خودرو در اکثر بانک‌ها باید بعد از ثبت درخواست، دو ضامن رسمی یا سند ملک نیز به بانک ارائه دهید. در اغلب موارد میزان سودی که این بانک‌ها برای وام ماشین در نظر گرفته‌اند، سالانه 24 درصد است و مدت بازپرداخت وام نیز حداکثر سه سال یا 36 ماه است.

به نظر می‌آید با توجه به قیمت خودرو در کشور ما و شرایط دریافت تسهیلات بانکی خرید خودرو، خرید اقساطی ماشین توجیه اقتصادی بیشتری داشته باشد.

در ادامه با شرایط تسهیلات خودرو در بانک‌های مختلف آشنا می‌شوید. این نکته را به خاطر داشته باشید که اکثر این وام‌ها لزوما وام خرید خودرو نیستند و با عناوین مختلف به صورت وام نقدی ارائه می‌شوند. اما شما می‌توانید از آن‌ها برای خرید خودرو نیز استفاده کنید.

 

وام خرید خودرو بانک سامان

سقف مبلغ وام خودرو بانک سامان، به‌تازگی به 100 میلیون تومان رسیده و یکی از پرداخت‌کنندگان وام صد میلیونی خرید خودرو محسوب می‌شود. مهلت بازپرداخت وام خودرو بانک سامان، 36 ماه بوده و سود آن 18 درصد است. این بانک برای ضمانت از متقاضی وام خرید اتومبیل، سند ملک می‌خواهد و 15% از مبلغ وام خرید خودرو تا زمان تسویه کامل مسدود باقی می‌ماند. حساب سپرده کوتاه‌مدت به همراه سه تا 6 ماه گردش حساب نیز از دیگر مدارکی است که بانک سامان از متقاضی وام می‌خواهد.

لازم به ذکر است که مبلغ تسهیلات نباید از 80 درصد قیمت خودرو بیشتر باشد.

 

وام خرید خودرو بانک تجارت

بانک تجارت در سال 1400 تا سقف مبلغ 140 میلیون تومان را تحت عنوان طرح پیشرو بانک برای خرید خودرو با وام اعلام کرد. در طرح وام خودرو بانک تجارت، متقاضی وام با داشتن یک حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی و معرفی یک ضامن رسمی، می‌توانست این مبلغ را از بانک دریافت کند؛ اما در حال حاضر این طرح ارائه نمی‌شود. مبلغ هر قسط این وام با بازپرداخت 36 ماهه، سه میلیون و شش‌صد هزار تومان بود.

البته این بانک 2 طرح دیگر را برای اعطای وام نقدی دارد که یکی از آن‌ها به حساب‌های قرض‌الحسنه و تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می‌شود و دیگری مربوط به حساب‌های کوتاه‌مدت است و سقف 200 میلیون‌تومانی دارد. سود وام قرض‌الحسنه این بانک 4 و وام حساب‌های کوتاه‌مدت آن 7 درصد است.

 

وام خرید خودرو بانک شهر

تسهیلات بانکی خرید خودرو که بانک شهر برای متقاضیان وام اتومبیل در نظر گرفته، برای خودرو سواری، 60% ارزش خودرو تا سقف 15 میلیون تومان و برای جایگزین کردن خودروهای فرسوده از محل تولید، 80% ارزش خودرو تا حداکثر 20 میلیون تومان است.

این بانک هم یک وام قرض‌الحسنه 200 میلیون‌تومانی دارد که حداکثر تعداد اقساط آن 60 ماه و سود آن 23 درصد است.

 

وام خرید خودرو بانک ملت

سقف مبلغ وام خرید خودرو بانک ملت 70 میلیون تومان است و در مقایسه با بانک‌های دیگر، شرایط دشوارتری دارد. سود این وام خرید ماشین نیز 18 درصد است. برای دریافت سقف وام خودرو بانک ملت، باید سپرده خود را تا 12 ماه در بانک بخوابانید.

حداکثر مدت بازپرداخت این وام 60 ماه است و به ازای هر 4 ماه خواب سپرده، می‌توانید به اندازه یک برابر مبلغ آن وام بگیرید. نکته جالب این وام، این است که برای دریافت مبلغ کمتر از 50 میلیون تومان، تنها به یک ضامن رسمی نیاز دارید. درصورتی‌که بخواهید سقف مبلغ وام ماشین بانک ملت را دریافت کنید و مدت بازپرداخت آن نیز حداکثر  حالت ممکن باشد، مبلغ قسط ماهانه شما به 2.937.500 تومان می‌رسد.

بانک ملت در سال 1402 یک وام بدون ضامن هم پرداخت می‌کند که سقف آن 100 میلیون تومان است. برای دریافت این وام، باید حقوق شما به حسابتان در بانک ملت واریز شود و رتبه اعتبارسنجی بانک مرکزی شما A، B یا C باشد. سود وام فوری بانک ملت 18 درصد است.

 

وام خرید خودرو بانک رفاه

دریافت وام خرید خودرو بانک رفاه از طریق شرکت در طرح کرامت این بانک امکان‌پذیر است. آن دسته از مستمری‌بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می‌توانند با استفاده از طرح کرامت این بانک، وامی را تا سقف 100 میلیون تومان دریافت کرده و از آن به عنوان وام خرید خودرو استفاده کنند. سود این وام 18 درصد و بازپرداخت آن 48 ماهه است.

در سال 1402 بانک رفاه یک طرح دیگر را برای پرداخت تسهیلات نقدی تا سقف 300 میلیون تومان معرفی کرده است. این طرح حرکت نام دارد و سود آن بر حسب مدت خواب سپرده، بین 1 تا 22 درصد است. دریافت این وام به ضامن رسمی و حداقل خواب سپرده 6 ماهه نیاز دارد. همچنین متقاضیان این وام می‌توانند از آن برای خرید خودرو در طرح یکپارچه استفاده کنند.

 

وام خرید خودرو بانک سپه

این بانک نیز تسهیلاتی را با عنوان وام خرید خودرو ارائه نمی‌دهد اما برای استفاده از وام‌های پرداختی این بانک در قالب وام خرید خودرو بانک سپه، می‌توانید از طرح‌های مختلف وام بانک سپه مثل طرح باران و نگین اعتماد استفاده کنید. حداکثر مبلغ وام در طرح باران 50 میلیون تومان و در طرح نگین اعتماد، 90 درصد مبلغ سپرده است.

برای دریافت وام در طرح باران باید سپرده خود را بین 2 تا 6 ماه بخوابانید و در طرح نگین اعتماد نیز باید یک سپرده کوتاه‌مدت عادی یا 6 ماهه داشته باشید که پس از دریافت وام مبلغی از آن تا پایان بازپرداخت تسهیلات مسدود می‌شود. حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات در هر دو طرح 36 ماه و سود وام‌ها نیز به ترتیب 18 و 17 درصد است. امکان وکالتی کردن سپرده‌های تسهیلاتی نگین مهر و نگین اعتماد بانک سپه برای شرکت در طرح یکپارچه خرید خودرو نیز وجود دارد. 

 

وام خرید خودرو بانک صادرات

وام خرید خودرو بانک صادرات در قالب وام کارت اعتباری پرداخت می‌شود و سقف مبلغ آن 200 میلیون تومان است. حداکثر تعداد اقساط این وام نیز 60 ماهه است و در صورت استفاده از حداکثر سقف و اقساط، مبلغ هر قسط به حدود 5.100.000 تومان می‌رسد. سود وام خرید خودرو بانک صادرات نیز 18 درصد است و از شرایط خاص دریافت آن می‌توان به روشن بودن وضعیت نظام‌وظیفه برای وام‌گیرندگان مرد زیر 50 سال سن و عدم امکان دریافت وام مشابه از سایر بانک‌ها اشاره کرد. این وام در قالب یک کارت اعتباری به شما ارائه می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید از تمامی فروشگاه‌های دارای دستگاه پوز در کشور استفاده کنید.

این بانک یک وام خرید خودرو 20 میلیون‌تومانی هم دارد که مستقیماً به حساب خودروساز واریز می‌شود و سود آن 18 درصد است. حداکثر مدت بازپرداخت وام خرید خودرو بانک صادرات 36 ماهه است و برای دریافت آن به 2 ضامن رسمی نیاز دارید.

 

وام خرید خودرو بانک ملی

وام خرید خودرو بانک ملی تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می‌شود و سود آن 18 درصد است. حداکثر مدت بازپرداخت این وام 36 ماه در نظر گرفته شده و برای دریافت آن باید 2 ضامن معتبر معرفی کنید.

امکان دریافت وام خرید خودرو بانک ملی، با استفاده از طرح کارگشای این بانک تا سقف 50 میلیون تومان هم وجود دارد. برای دریافت این وام، باید طلا و سکه نزد بانک به امانت بگذارید و بانک بر اساس ارزش کلی آن‌ها، سقف وام شما را تعیین می‌کند. حداکثر مدت پرداخت اقساط در این طرح 60 ماه و سود آن نیز 18 درصد است. در صورت انتخاب سقف تعداد اقساط، باید هر ماه حدود یک میلیون و دویست هزار تومان قسط پرداخت کنید.

بانک ملی وام قرض‌الحسنه 200 میلیون‌تومانی هم پرداخت می‌کند که سود آن 23 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت آن 60 ماه است و دریافت آن به معرفی 3 ضامن رسمی نیاز دارد.

 

وام خرید خودرو بانک پارسیان

وام خرید خودرو بانک پارسیان تا سال 1400 با سقف 30 میلیون تومان و با سود 18 درصد پرداخت می‌شد که از سال گذشته پرداخت آن متوقف شده است. با این حال همانند بانک سپه، می‌توانید انواع وام نقدی را با استفاده از طرح‌های مختلف این بانک دریافت کنید. در طرح پژواک پارسیان، حداکثر مبلغ وام معادل 97 درصد مبلغ سپرده شما است  و می‌توانید تعداد اقساط آن را تا حداکثر 60 ماه تعیین کنید. در طرح نوید نیز می‌توانید با داشتن میانگین حساب مناسب یا دستگاه پوز، اقدام به دریافت وام نقدی کنید که سود آن بسته به تعداد اقساط و مدت‌زمان خواب سپرده متفاوت است.

این بانک هم یک وام قرض‌الحسنه 200 میلیونی دارد که شرایط آن مشابه سایر وام‌های قرض‌الحسنه بانک‌های دیگر است.

 

وام خرید خودرو بانک رسالت

وامی با نام وام خرید خودرو بانک رسالت وجود ندارد. اما بانک رسالت نیز از جمله بانک‌هایی است که وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند و بر خلاف بانک‌های دیگر، وام آن سقف 300 میلیون‌تومانی دارد. سود این وام 2 درصد است؛ اما برای دریافت آن باید حداقل مدت‌زمان خواب سپرده شما سه ماه باشد.

مدت‌زمان بازپرداخت اقساط این وام به مدت‌زمان خواب سپرده و نسبت وام به میزان سپرده بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر بخواهید معادل 100 درصد مبلغ سپرده‌تان وام بگیرید، تعداد اقساط آن 12 ماه تعیین خواهد شد و در صورتی که نسبت مبلغ وام به سپرده به 20 درصد برسد، تعداد اقساط به 60 ماه می‌رسد. به ازای هر ماه خواب سپرده بیشتر هم می‌توانید 2 قسط به مدت بازپرداخت وام‌تان اضافه کنید. 

 

وام خرید خودرو بانک مهر ایران

وام خرید خودرو بانک مهر ایران هم در حقیقت وام خرید خودرو نیست و می‌توانید از آن به عنوان کمک هزینه خرید خودرو استفاده کنید. ازآنجایی‌که بانک مهر ایران بانک تخصصی حساب‌های قرض‌الحسنه است، وام خرید خودرو بانک مهر ایران هم یک وام قرض‌الحسنه محسوب می‌شود. بر اساس اعلام این بانک، وام قرض‌الحسنه جدید این بانک تا سقف 200 میلیون تومان و بهره 4 درصدی پرداخت می‌شود. برای دریافت این وام، متقاضیان باید نسبت به افتتاح حساب قرض‌الحسنه در شعب بانک مهر ایران اقدام کنند. مهم‌ترین شرایط وام جدید بانک مهر ایران را در ادامه می‌خوانید:

 • معرفی ضامن رسمی الزامی است.
 • سقف تعداد اقساط 60 ماه است.
 • برای دریافت این وام باید میانگین حساب 3 تا 12 ماهه داشته باشید.
 • برای اقساط 60 ماهه، هر قسط این وام ۳,۳۳۳,۳۳۳ تومان تمام می‌شود.
 • نداشتن چک برگشتی و بدهی به بانک الزامی است.

 

وام خرید خودرو بانک ایران‌زمین

وام خرید خودرو بانک ایران‌زمین در قالب تسهیلات کمک هزینه ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خرید خودرو پرداخت می‌شود. این سامانه به‌نوعی جایگزین خرید خودرو از بورس شده است. متقاضیان باید در زمان اعلام شده در آن ثبت‌نام و بسته به خودرویی که انتخاب می‌کنند، مبلغی را در حساب وکالتی خود شارژ کنند. بعد از قرعه‌کشی نوبت دریافت خودرو و مشخص شده قیمت تمام شده، متقاضی باید مابقی مبلغ را نیز واریز کند. تسهیلات کمک هزینه بانک ایران‌زمین، در حساب وکالتی مشتریان این بانک شارژ می‌شود و سقف آن 300 میلیون است.

البته این وام یک تبصره هم دارد و برای دریافت آن، متقاضی باید مبلغ 70 میلیون را برای معرفی حساب خود به سازمان حمایت واریز کند. متأسفانه جزئیات بیشتری در مورد این وام در دسترس نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر، باید به شعب این بانک مراجعه کنید.

 

در جدول زیر سقف وام خودرو و وام نقدی بانک‌های مختلف، مدت‌زمان بازپرداخت اقساط و سود آن‌ها با یکدیگر مقایسه شده است:

 

نام بانک

سقف مبلغ وام (تومان)

حداکثر زمان بازپرداخت (ماه)

سود (درصد)

سامان

100.000.000

36

18

تجارت

140.000.000

36

18

شهر

15.000.000

ملت

70.000.000

60

18

رفاه

100.000.000

48

18

سپه

50.000.000

36

18

صادرات

20.000.000

36

18

ملی

50.000.000

36

18

پارسیان

30.000.000

60

18

رسالت

300.000.000

60

2

مهر ایران

200.000.000

60

4

ایران‌زمین

300.000.000

 

مدارک موردنیاز برای دریافت وام خرید خودرو چیست؟

همان‌طور که در این مقاله اشاره کردیم، سقف مبلغ وام خرید خودرو با توجه به نوع بانک ارائه‌دهنده متفاوت است؛ اما در اکثر بانک‌ها مدارک دریافت وام خودرو شامل این‌هاست:

 

 • اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه متقاضی وام به همراه یک قطعه عکس
 • اصل و کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه ضامن
 • گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی با ذکر میزان حقوق دریافتی
 • اصل و کپی فیش حقوقی ضامن
 • پیش‌فاکتور خرید خودرو و اسناد آن

 

آیا وام خرید خودرو شامل فروش اقساطی خودرو با وام بانکی می‌شود؟

اگر به دنبال وام خرید خودرو هستید احتمالاً به سایت‌های رسمی بانک‌های خصوصی یا دولتی سر زده و عبارت فروش اقساطی خودرو با وام بانکی را جست‌وجو کرده‌اید. باید بگوییم این دسته، در حقیقت وام خرید خودرو نیست و بیشتر مربوط به کالاهای مصرفی، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوط به صنعت و معدن می‌شود. به زبان ساده در این حالت بانک کالا را خریداری می‌کند و به‌صورت اقساطی آن را به شما می‌فروشد.

 

مهم‌ترین نکات برای دریافت وام خرید خودرو چیست؟

دو نکته مهم وجود دارد که در زمان دریافت وام برای خرید ماشین باید به آن توجه داشته باشید. مورد اول این است که مبلغ وام به حساب گروه خودروساز حواله می‌شود. مورد دوم این است که سند خودرو مانند شرکت‌های لیزینگ در رهن بانک قرار نمی‌گیرد؛ اما بانک‌ها در امور مربوط به ضمانت نسبت به شرکت‌های لیزینگ کمی سخت‌گیرتر هستند و باید صلاحیت متقاضی وام برای خرید ماشین برای آن‌ها محرز شود.

 

بهترین وام ماشین

 

آیا وام خرید خودرو کارکرده هم وجود دارد؟

بانک‌ها وامی با عنوان وام خرید خودرو کارکرده ندارند. برای خرید خودروی کارکرده، می‌توانید یکی از انواع وام‌های نقدی قید شده در بالا را بگیرید و با استفاده از آن تمام یا بخشی از مبلغ خرید خودروی کارکرده مد نظرتان را تأمین کنید. معمولاً وام خرید خودرو کارکرده توسط بعضی از شرکت‌های لیزینگ خودرو پرداخت می‌شود که در حقیقت همان مبلغی است که پس از واریز پیش‌پرداخت باقی می‌ماند و باید آن را در تعداد اقساط تعیین شده توسط شرکت لیزینگ بپردازید.

معمولاً شرکت‌های لیزینگ خودرو این وام را به خودروهای داخلی ساخت 1388 و بالاتر اختصاص می‌دهند و سال ساخت خودروهای خارجی تحت پوشش این وام‌ها هم باید 2009 و بالاتر باشد.

بیشتر بخوانید:

بهترین وام خرید خودرو چیست؟

بهترین وام خرید خودرو برای شما وامی است که با شرایط شما همخوانی داشته باشد. ممکن است شما کاسب باشید و بتوانید با بالا بردن میانگین حساب خود، مبلغی بیشتر از وام صد میلیونی خرید خودرو را از برخی بانک‌ها دریافت کنید. گاهی اوقات هم شما برخی از شرایط دریافت وام خودرو مثل ضامن معتبر را ندارید و در این حالت می‌توانید از شرکت‌های لیزینگ خودرو اقدام به خرید خودرو کنید. برخلاف دریافت وام بانکی، در این روش معمولاً سود اقساط بیشتر است. در ادامه با سایر روش‌های دریافت وام خرید اتومبیل آشنا می‌شوید:

 

وام خودرو بدون ضامن

وام خودرو بدون ضامن همان وام بدون ضامن است که بانک مرکزی، بانک‌های مختلف را ملزم به پرداخت آن‌ها کرده است. برای دریافت وام بدون ضامن یا همان وام صد میلیونی خرید خودرو، باید در بانک موردنظرتان حساب قرض‌الحسنه باز کنید. همچنین باید کارمند یا بازنشسته دولت باشید. داشتن رتبه اعتباری مناسب نیز برای دریافت این وام ضروری است.

اکثر بانک‌ها این وام را با سود 18 درصدی ارائه می‌کنند و حداکثر مدت بازپرداخت وام بدون ضامن نیز 48 ماهه است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این وام را با سود 4 درصد ارائه می‌کند که برای دریافت وام صد میلیونی از این بانک باید خواب حساب سه‌ماهه داشته باشید و رتبه اعتباری‌تان در بانک مرکزی A، B یا C باشد.

 

وام خودرو فوری

برخی از شرکت‌های تأمین سرمایه نیز اقدام به پرداخت وام خرید اتومبیل می‌کنند که وام پرداختی آن‌ها با نام وام خودرو فوری مشهور شده و با یک جستجوی ساده اینترنتی می‌توانید سایت این شرکت‌ها و شرایط گرفتن وام خودرو فوری از آن‌ها را پیدا کنید. این وام‌ها معمولاً تا سقف 200 میلیون تومان پرداخت می‌شوند و بازپرداخت آن‌ها 12 ماهه است که به علت کم بودن تعداد اقساط و بالا بودن درصد سود، مبلغ اقساط آن‌ها کمی سنگین است. با این حال، دریافت وام فوری برای خرید خودرو، شرایط ساده‌تری نسبت به دریافت وام بانکی دارد.

 

خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک

یکی دیگر از آسان‌ترین روش‌ها برای خرید اقساطی و بدون نیاز به دریافت تسهیلات خودرو، خرید قسطی خودرو از همراه مکانیک است. در همراه مکانیک می‌توانید انواع خودروهای داخلی و خارجی نو و دست‌دوم را تنها با پرداخت بخشی از مبلغ آن‌ها بخرید. پس از پرداخت این مبلغ، سند خودرو به نام شما زده می‌شود و شما باقی‌مانده مبلغ خودرو را در اقساط 12 تا 36 ماهه می‌پردازید.

در خرید خودروی کارکرده به این روش، انگار که شما وام خرید خودرو دست‌دوم را از همراه مکانیک دریافت کرده‌اید، آن هم خودروی دست‌دومی که کارشناسی شده و از سالم بودن آن اطمینان کامل دارید.

در این مطلب به توضیحات کاملی درمورد وام خرید خودرو در بانک‌های مختلف اشاره کردیم؛ همچنین شرایط و مدارک هر کدام از بانک‌ها را برای وام خودرو بیان کردیم و در پایان اشاره کردیم که، می‌توانید به‌جای استفاده از تسهیلات بانکی برای وام خودرو فوری، از طرح خرید خودروی اقساطی همراه مکانیک استفاده کنید.

 

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
60 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
کوروش
1403-01-30 13:03

نکنه شوخیتون گرفته چه رویی دارین خدایی نوبرین تو بی شرفی

محمد حسن برهانی
1403-01-30 02:04

من میخواهم وام بگیرم

ناشناس
1402-12-18 23:53

حالا شوخی میکنید یا جدی میگید؟۱۰۰میلیون واسه ماشین منظورتون ماشین های برقی وشارژی بچگانه است ؟؟

۰۹۱۳۷۰۱۷۵۸۲
1402-12-14 12:44
امتیاز دهی :
     

من با فروش ماشینم ۳۵۰میلیون دارم ،،صدتومن دیگه لازم دارم ،،چجوری وام بگیرم،،لطفا هرکسی میتونه تو روبیکا پیام بده کمکم کنه ،،دوطبقه هم دارم سندم داره

نجمه نوازندجورشری
1402-12-03 12:24

وام بافیش حقوقی

محسن
1402-11-18 11:04
امتیاز دهی :
     

با وام 30 ملیونی ورشکست نشن بانکا یه وقت

مهدی
1402-10-29 22:47

سلام ارزون ترین خودروی صفر داخلی رو کردید 400بعد با هزار پیچ و خم 100تومنش رو میخواید وام بدید خاک بر سرتون با مملکت داریتون از دو طرف جیب مردم رو خالی میکنید

منجم زمانی
1402-10-16 00:09
امتیاز دهی :
     

ت این خراب شد وا موند میخای وام بدن باید هفت خان رستم طی کنن این چجور مملکتی ک نمیشه یه وام برداری ضامن ازکجا بیاریم اگ مملکتمون درست بار میومد همه موظف بودن برگردونن ولی الان یکاری کردن همه گرفتارشدن

فاطمه خلجی
1402-10-07 12:01

بابا آخه چرا دیگه ضامن رسمی , سند ماشین یا ملک رو میزاریم دیگه

امین
1402-08-29 18:43

سلام
آیا وام دوچرخه هم وجود دارد؟

امین
1402-09-10 16:00
پاسخ به  امین

بله همان ۵۰میلیون میتونی دوچرخه بگیری

علی پرهام
1402-08-25 14:17

سلام.به جان مادرم یه پراید82 داشتم 2 روز پیش دزدیدن از در خانه.وام نمیخوایم ماشین مردم ندزدید.کلانتری با دزدها دستشان یکیه به هرچی اقداد دارید مامورها آمار به دزدها میدن

سهراب
1402-12-23 05:59
پاسخ به  علی پرهام

ای قربون زبونت ماشین من تیبا دزدیدن اگاهی از پیگیری من ناراحت بود میگفت همین اوراقش که پیدا شده را بردار برو خدارو شکر کن عکس واصح سارق و چندین راهکار ساده پیداکردن بهشون ارایه دادم چون خودم بازنشسته ارگان دیگه هستم اجازه نداشتم ولی نمیتونم همه چیز بگم فقط راننده تاکسی ای گفت اینهافهمیدن شما چکاره هستید وگرنه ۵۰۰ تومن میزاشتی لای پرونده ماشینت و ۱۶۰ میلیون وسایل و تمام زندگی ات زود پیدا میشد .بعدهم فهمیدم از کلانتری کشف تا پارکینگ خصوصی یک اقازاده هرکس هرچی لازم داشته تعارف نکرده..به عکس واضح با کیفیت ۴k و یکساعت ونیم… بیشتر »

هوشنگ ابراهیمی
1402-07-20 09:46

این وام خودرو واقعیت داره یا سر گرمی برای مردم و دل خوشی کاذب

کاک فرامرز
1402-06-21 14:42

ای بی وطنان ملت ما را نفروشید…

کاک فرامرز
1402-06-21 14:24

هیچ وامی درکارنیست بدانید و آگاه باشید

حسین بالایی
1402-06-04 18:55
امتیاز دهی :
     

سلام بر شما خواهشمندم افرادزیرخط فقرمدریابیدوام بدهید برای اولین بار هیچ درخواستی نداشته باشید

حسین بالایی
1402-06-04 18:46

وام خرید اتوبوس جدید

ناشناس
1402-06-04 12:14

وای خدایا از وقتی این خبر رو خوندم، از خوشحالی می‌خوام بال دربیارم، موندم با ۱۰۰ میلیون چه خودرویی بخرم، آخه انتخابم خیلی زیاده، از بین این همه ماشین لاکچری کدوم انتخاب کنم.

Parsa
1402-05-30 15:20

از ویپاد هم میشه بدون ضامن و وثیقه وام گرفت.

تینا
1402-07-17 13:59
پاسخ به  Parsa

چطوری؟

هادی
1402-05-17 14:36

سلام ما که ضامن نداریم چکار کنیم به قول معروف بی کسیم فقط به خداامیدداریم من پراید ۸۰ دارم می‌خوام ماشین مدل بالا تر بگیرم پنج سال نمیتونم بگیرم کارگرساختمانی هستم یکی به دادمابرسه.بااین گرونی ماشین.

هادی
1402-05-17 14:29

سلام خدمت دولتمردان خواهشاً به در دکارگرهای ساختمانی هم رسیدگی کنین من یک پراید ۸۰ دارم پنج ساله میخواهم ماشین بگیرم ملکه ضامن نداریم چکار کنیم

شهروند
1402-05-14 13:06

آیا کسی هست مبلغ ۴ میلیون تومن بمن قرض‌الحسنه دهد برای خرید باطری وانت ضمنا ۲ ماهه بر می‌گردانم.

شهروند
1402-05-10 17:24

ما یک وانت قراضه داریم ۴ میلیون وام بدهید باطری براش بخریم کافیه

محید
1402-04-27 14:38

در سرزمینی که مردمانش،باوام زندگی کنندویا درفکر گرفتن وام باشد،واقعا،غم انگیز،وباید دولتمردان بااشد مجازات محاکمه کرد،تنها چیزی که دولت ومجلس ودیگر مسؤلان مربوطه بفکرش نیستند معیشت مردم،.حقوق. کارگردان و کارمندان،کفاف زندگی را نمیده وتمام خدمات بانکی وغیره،به نفع خودشان بعنوان مثال وام مسکن ،وقتی دریافتی کارمند و کارگر 10میلیون تومان چطور میتونم 8میلیون قسط بده واقعاً خودشون مسخره کردنند

مهشید
1402-04-26 07:05

سلام

توضیحاتتون درمورد وام خودرو خوب بود

۱۰۰ تومن به مدت دو ماهه در بانک مهر گذاشتم برای خرید خودرو ۱۰۰ دیگه کم دارم

سوال من اینکه حتما باید ۳ ماه بشه تا وام بگیرم

ممنون از راهنمایی

انسانم ارزوست
1402-04-24 03:05
امتیاز دهی :
     

یوسف چاه عزیز مصر شد چون معبودم، خداوند خالق، همه چیز به خواست و حکمت اوست به زودی هوش مصنوعی هیچ چیز از اینده نمی گوید درمقابل علمی که خداوند یکتا به من عنایت کرده در همین نزدیکی در این سیاره بلاهایی اسمانی برما نازل میشود همانند یک الک پر گندم که در دست کشاورزی کمی تکانشی دهد یا حرکتش دهد ، هرچه ازالک بریزد میمیرد و مقدار کمی که درالک باقی ماند بازماندگان بلاهای اسمانی هستند چون خداوند بزرگ را خشمگین کردیم وغضب او بسیار سخت و اندوهگین است ظلم و بدی همه سیاره را دربر گرفته برای همین… بیشتر »

عاطی
1402-05-11 16:00

چه ربطی به وام داشت؟

ناشناس
1402-06-04 12:11

یه سری به روانپزشک بزن شما، نگران شدیم.

کاک فرامرز
1402-06-21 14:29

خطاب به مسئولان بود آیا؟!!!!

یوزارسیف
1402-09-25 01:07

فازت چیه

محمد
1402-04-18 21:54

خداوکیلی با ۱۰۰میلیون موتور نمیشه خرید مسخره هاااا

ایوب
1402-04-03 00:31

با سلام به ملت شریف خدایش خودمون براهم دیگه ارزش قائل نیستیم که فقط حرفامون یکساز هستند نخریم خدایش خودشون یه طرح بهتر برا نجات دله چرخ دار میزارن ولی متاسفانه این مائیم که …

کتایون
1402-03-30 13:28

خودتونو مسخره کردین یا مردم مو
بگید نمیدیم دیگه کلا همه چی برای خودمونه حتی وام

حبیب الله اربابی
1402-03-14 02:54
امتیاز دهی :
     

سلام من کارگرم بیکار بیمه ندارم فقط اسم ایرانی دارم شانس من هست مسولان بچه هایشان بهترین ماشین زندگی خانه دررفت ولی من کارگربیکاردنبال یک لقمه نون کجاست انصاف تحریک مسول خبرندیده دلش بسوزه واسه کارگران پس من کارگری توانم وام خرید ماشین دریافت کنم چون ایرانی هستم ولی کارگرم شایدخق سوارشدن ماشین ازنظرمسول بانک یامسول کارخانه ماشین اهمیت ندارد خواهش میکنم رسیدگی کنید

بابک
1402-03-03 08:48
امتیاز دهی :
     

وقتی وزیر صمت برای اینکه این سمت بگیره و رای مجلس بگیره صدها خودرو شاسی بلند باج سیبل به نماینده های مجلس می ده از گور باباش که نمیاره خون امسال ما توی شیشه ببین چه منفعتی داره و بخور بخوری داره که یه همچین باجی میده این یه خبر از هزار خبری که یکی اش رسانه ای شده هزار تاش اصلا ما نمی شنویم‌‌….کاش امیرکبیر دیگری متولد بشه

بابک
1402-03-03 08:38

هیچ کشوری این آشغال های که میسازن نمی خرن حتی قسطی با قیمت های باور نکردنی توی ایران نقد چندین برابر به هموطن بدبخت در مونده می دونی چرا چون دولت و قانون همش به نفع پولداره می چرخه لعنت به این کشوری که توش زاده شدم

سمیرا
1402-02-19 18:43

هرکه نداره پارتی…
براش بگوزید قارتی…

حکایت نداشتن پارتی برای گرفتن وام وغیره..

علی
1402-02-18 19:58

فقط لطفا همین متن رو به هریک از بانک ها هم بگید تا در جریان باشن که وام خودرو میدن. چون به روابط عمومی هر کدوم زنگ زدیم خبر نداشتن

رضا
1402-02-01 04:21

فقط میدونم همه چیز بستگی به پارتی داره که دارید وگرنه فکر وام از سردبیران کنید همش روابط وبس

مهدی
1402-01-18 19:55

تورو خدا کشور رو ببین چقد داغونه نمیشه یه 50میلیون وام گرفت برا خرید به گاری که ارزو شده

سیدعلی سیدحا جی پور
1402-01-10 22:15

سمند

علی
1402-01-10 22:12
امتیاز دهی :
     

نظرات خیییییییییییلی عالی هستش

به تو ربطی نداره
1401-11-23 18:22

به خاطر 50 میلیون وام باید سکه و طلا گرو بزاریم بعدش هم بریم دوتا ضامن بیاریم؟؟؟؟ آخه کسی که سکه و طلا داره وام میخواد برا چیکار؟

mahdi
1402-02-03 03:26

اگه طلا داشتم چرا میرفتم التماس وام به این بی دینا بکنم. تو اسلام ربا حرامه، پول نزول حرامه. ولی بانک در ازای 200 میلیون تومان 300 میلیون پس میگیره اونا حرام نیستند. چون قانون دین را هم اینا خودشان نوشتن

فریده امینی
1402-04-07 10:08
پاسخ به  mahdi

بانکدااااااری اسلااااااااامی

محمد جمشیدی بازنشسته جانباز
1401-11-23 07:01

امروز یک خودر زده بودند۲۶۵ میلین من یک جانبازم نمیشه بل ۷۳۰ حقوق بعداز۴۰ سال یک خودر به یک جانباز داد قسطی مگر ما دل نداریم میگید تقاضای ۲۰۰ هز خودر کردیم ۱۰ هزار میدهند ان هم به فامیلهایشان ما ادم نیستیم انموقع با دست خالی میجنگیدیم درصد خبری نبود تمام خانه ماشین زمین بالای ۲۵ درصد ولی زیر ۲۵ درثد ادمنبودند

مهدی
1401-11-10 13:50

برای ماشین دست دوم هم میشه از این وام ها گرفت؟

بهروز
1401-10-17 09:28

پراید شده آرزو برامون الان تا قبل از گرونی افسار گسیخته پراید دادم 14 میلیون يکدفعه گرون شد الان میگه 150 میلیون پول من موتور نمیشه دیگه کی جوابگو هست جونیمون از بین رفت…

یسل
1401-10-04 08:41

بانک صادرات ۲۰۰ میلیون وام میده و در آخر ۳۰۰ پس می گیره، اونهم در یک کشور فوق اسلامی

خشایار
1401-10-03 11:40

به تمام چیزهاییکه اعتقاد دارید قسم ،تو آفریقا چنین شرایطی وجود نداره که هیچ تازه ماشینهای تویتا سوار میشن ،با اینکه از لحاظ اقتصادی صفره صفرن،ولی ما اینجا باید زمین آبااجدادمون رو بفرشیم،بریم بانک التماس کنیم،،طلاهای زن و بچه هارو بفروشیم ،و در آخر پس اندازمون رو بزاریم روش ،اگه کم بیاریم میریم از آشنا یا فامیل قرض میکنیم ،بعد از اتمام این کارها تا میام بریم خودرو بگیریم ،یکدفعه قیمتها رفته بالا،انوقته که به زمین و زمان بدهکار میشیم،که هیچ آرزوی ماشین داشتن رو هم بگور میبریم،،خاک تو سرمون با این آرمانهای زندگیمون ،بریم بمیریم خیلی بهتره تا زنده… بیشتر »

پوریا
1401-10-05 11:09
پاسخ به  خشایار

داداش این حرفت رو باید با طلا نوشت ولی خب اینا اهمیت نمیدن به حرف ماها

سمیرا
1401-11-20 19:49
پاسخ به  خشایار

بین ما و آفریقایی ها هیچ فرقی جز تقوا نیست
پیش خدا ملاک اینه.اگر منظور این هست چرا اونا بهتر از ما دارند

کاک فرامرز
1402-06-21 14:38
پاسخ به  سمیرا

الان یک افغانی حقوق و جایگاه بهتری داره توایران تا یک ایرانی.تاچندسال دیگه هم کشورمون رو به زور ازمون میگیرن….

ایران سربلند
1402-08-13 23:38
پاسخ به  کاک فرامرز

گوه زیادی نخور شایعه درست نکن این عوضی ها (افغانی ها) جوگیر میشن !!!!!

سهراب
1402-12-23 06:10

ایران سربلند یا هربیتربیتی هستی مگه دروغ میگه حتما خودت افعانی هستی یا یه سودی از افغانی ها میبری .فکر کردی طالبان ارتش درستی داشت که ایران را اینقدر تهدید میکرد ارتش اون داخل کشور ماست معنی جنگ شهری را تو اصلامیفهمی؟؟من خدا شاهد این بنده خدارا که توهین کردی اصلا نمیشناسم ولی به عنوان کهنه سرباز این مملکت مخالف ۱۰۰ درصد بیرون کردن اینها هستم ..حداقلش اینه کارگرایرانی را بیکارکردن .جنایت و فساد زیاد کردن .مردم ما زیر فشار فقرند مهمان نوازی معنی نداره..چراغی که به منزل رواست…کاک فرامرز به دل نگیر حرفت مردونه زدی منم مردونه تایید کردم.

پیام
1402-03-09 02:32
پاسخ به  خشایار

گل گفتی

محمدرضا
1402-04-23 09:51
پاسخ به  خشایار

تکلیف بازنشستگان فرهنگی که تاحال ماشین ندارند چیست؟

مخمد
1401-09-20 00:31

هووف دیونه شدم تو این مملکت