پورشه کاین کوپه در سه نسخه عرضه می شود. مدل پایه v۶ این خودرو قدرت ۳۳۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متر دارد. مدل متوسط S آن قدرت ۴۳۴ اسب بخار و گشتاور ۵۴۹ نیوتون متر دارد و نسخه ممتاز توربوی آن قدرت ۵۴۱ اسب بخار و گشتاور ۷۶۸ نیوتون متر از موتور V۸ دارد. اما یک نسخه دیگر برای این خودرو در راه است.

Related image

یکی از مقامات پورشه از عرضه مدل هیبریدی برای این خودرو در سال جاری خبر داده است. وی اعلام کرد: ام گام به گام خط تولید این خودرو را توسعه خواهیم داد. می توانید امسال منتظر مدل هیبریدی این خودرو باشید. 
اگر نیرومحرکه ای مشابه کاین E-Hybrid برای این خودرو ارائه شود، این کوپه می تواند قدرت ۴۵۵ اسب بخار و گشتاور ۶۹۹ نیوتون متر داشته باشد.

Related image

اما از نظر تئوری می توان انتظار دو نسخه هیبریدی از کاین کوپه را در آینده نزدیک داشت. پورشه در زمان رونمایی این خودرو در شانگهای اعلام کرد که مدل توربو S E-Hybrid برای هر دو مدل کاین و کاین کوپه ارائه می شود. این دو مدل می توانند از نیرومحرکه برقی شده V۸ به کار رفته در پانامرا توربو S E-Hybrid بهره ببرند که قدرتی بیش از ۶۸۰ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متر دارد.

 

با اپلیکیشن همراه مکانیک در هر
لحظه قیمت خودرو خود را چه رنگ زده و چپ شده بدست آورید

 

هم چنین از آنجا که پورشه کاین کوپه پلتفرم و قطعاتی مشترک با لامبورگینی Urus دارد شایعه شده است که کاین کوپه قدرتی در حد این مدل لامبورگینی خواهد داشت. بنابراین ممکن است موتور تواین توربو ۴.۰ لیتری V۸ به کار رفته در Urus با قدرت ۶۴۱ اسب بخار در این خودرو به کار رود.

منبع : عصر خودرو

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها