به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، هم‌زمان با تجلیل از پیش‌کسوتان نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، بسته حمایتی رونق کسب‌وکار این شبکه امروز طی مراسمی رونمائی خواهد شد.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش ضمن اعلام این خبر، افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی داخلی، تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، گروه خودروسازی سایپا در ماه‌های اخیر دستاوردهای ارزشمندی کسب کرده است که کاهش معوقات با هدف به‌روز شدن تحویل خودرو به مشتریان و استقرار نظام جامع برنامه‌ریزی هوشمندانه در فروش از جمله مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌آید.

این مقام مسئول ادامه داد: در زمینه تولید و توسعه محصول نیز خروج پراید از خط تولید، عرضه مدل‌هایی جدید از محصولات جاری و طراحی و تولید خودروهایی جدید از شاخص‌ترین اقدامات سایپا در دو سال گذشته است.

دنبال خودروی دست دوم می‌گردی؟ وارد نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده ما شو. اینجا بهترین پیشنهاد‌هارو برات داریم.

مجید باقری افزود: تلاش برای تثبیت و ارتقا سطح خدمات پس از فروش نیز یکی دیگر از اهدافی بود که محقق شده است و این مهم، میسر نمی‌شد جز با همراهی و همکاری شبکه نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور.

وی ادامه داد: به دلیل بحران تولید اواخر سال 97 که تعادل عرضه و تقاضا در دو سال گذشته را بر هم زده، در برنامه فروش کل نمایندگی‌های اختلال جدی ایجاد شد اما با یک نگاه ملی و متعهدانه، این عزیزان به ارائه هر چه‌بهتر خدمات پس از فروش پرداختند و ازاین‌جهت نیز شایسته قدردانی هستند.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: در مراسمی که امروز برگزار می‌شود، با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، علاوه بر تجلیل از پیش‌کسوتان نمایندگی‌های مجاز سایپا، بسته حمایتی جدیدی برای شبکه نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش رونمائی و تشریح خواهد شد تا گامی درجهت رونق کسب‌وکار این همکاران عزیز گروه خودروسازی سایپا برداشته شود.

باقری با بیان این‌که محورهای اصلی بسته حمایتی رونق کسب‌وکار شبکه نمایندگی‌های گروه سایپا در پنج هفته آینده در پنج منطقه کشوری به‌صورت مویرگی برای تمامی نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور تشریح خواهد شد، افزود: تمامی فعالان شبکه فروش و خدمات پس از فروش، شرکای استراتژیک گروه سایپا به شمار می‌آیند و پیش‌کسوتانی که امروز به نمایندگی از آنها مورد تجلیل قرار می‌گیرند، عزیزانی هستند که بالغ‌بر سه دهه با سایپا همکاری داشته‌اند.

منبع: خبر خودرو

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها