نایب‌رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه شرکت سایپا با وجود مشکلات زیاد ازجمله تحریم‌ها و ویروس کرونا توانسته است خیلی خوب عمل کند و به خودباوری برسد، گفت: با آن سطح از شایسته‌سالاری که توسط مدیریت سایپا دنبال شد، شاهد پیشرفت و توسعه صنعت خودرو هستیم.

سید احمد رسولی‌نژاد طی بازدید از مرکز تحقیقات سایپا و خط تولید خودروی شاهین اظهار داشت: باتوجه ‌به پیشرفت‌هایی که این خودروساز در کارنامه کاری خود ثبت کرده است، قطعاً این امکان وجود دارد که با همکاری متخصصان، نخبگان و مهندسان داخلی تیراژ تولید، کیفیت و تنوع خودروهای سایپا ارتقاء پیدا کند.

مشخصات فنی و آپشن های سایپا شاهین ؛ آیا سایپا متحول شده‌است؟

او هم‌چنین با اشاره به این‌که به صنعت خودرو با دید خوبی نگاه نمی‌شد، ولی فعالیت‌های انجام‌شده در مجموعه سایپا این دیدگاه‌ها را تغییر داد، گفت: همین امر کمک خواهد کرد تا در طرح‌هایی که در مورد اصلاح بازار خودرو در حال تدوین است، با توجه ‌به پتانسیل صنعت خودرو، برنامه‌ریزی‌ها صورت گیرد.

نایب‌رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، خواستار افزایش سطح کیفی خودروهای تولید داخل شد و اظهار داشت: ازآن‌جایی‌که صنعت خودرو در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است، ارتقا سطح کیفی به‌سرعت قابل‌تحقق است و شرکت‌های خودروسازی باید این مطالبه به‌حق مردم را با فوریت دنبال کنند.

سایپا

وی تأکید کرد: یکی از اتفاقات بسیار مطلوبی که توسط سایپا دنبال می‌شود، توجه به برنامه‌های تحقیقاتی و توسعه‌ای است. این مجموعه، برنامه‌های بلندمدتی را برای توسعه محصول دارد که این امر، بیانگر تقویت صنعت خودرو است.

رسولی نژاد در آخر گفت: با وجود چالش‌های تحریم و محدودیت‌های کرونایی، مجموعه سایپا توانسته است با شایسته‌سالاری بر مشکلات فائق شود و به‌طورقطع با ادامه فرایند فعلی، ضمن پاسخ‌گویی کامل به تعهدات معوق، می‌توان به درخواست‌های مشتریان بیش از گذشته پرداخت.

منبع: سایپا نیوز

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها