ام وی ام 530 بدون رنگ، بدون کیسه هوا و شیشه جلو تعویض شده !!

فهرست مطالب

تجربه همراه مکانیک در کارشناسی بیش از 10 هزار خودرو نشان داده است که دقت در انجام کارشناسی و تجربه می‌تواند جلوی ضرر خریداران خودروی دست دوم را بگیرد. در ادامه یکی دیگر از تجارب همراه مکانیک را بیان خواهیم نمود که  دقت کارشناس، عیب خودرو را مشخص نموده است. 

با یک کلیک استعلام خلافی خودرو را بدون دغدغه از اینجا بگیرید

mvm 530
mvm 530

کارشناسی ام وی ام 530

در کارشناسی کامل یک دستگاه خودروی سواری mvm 530 ، با کارکردی زیر ٣١٠٠٠ کیلومتر و در تست دیاگ مشخص گردید که کیسه هوای این خودرو دارای نقص فنی می‌باشد. پس از مشکوک شدن به بدنه خودرو و احتمال روی دادن برخورد قبلی و عمل نمودن کیسه هوا، بدنه خودرو با دقت بیشتری مورد بررسی قرارگرفت اما مشخص شد که خودروی مورد نظر فاقد هرگونه رنگ‌شدگی است.


این بار کارشناس همراه مکانیک خودرو را با دقت بیشتر بررسی نمود و مقداری شیشه خورده را در قاب‌های درونی ستون‌های خودرو یافت. در نهایت مشخص شد که شیشه جلوی خودروی مورد بازدید، یکبار شکسته شده و تعویض شده است و خورده‌های شیشه در قسمت‌های زیرین قاب‌های زیر ستون و کفی‌ها به وضوح قابل رویت می‌باشد.

ام وی ام 530

کارشناسی خودرو همراه مکانیک، تضمینی قبل از خرید هر خودرو

در کارشناسی خودرو مواردی همچون فنی، موتور، گیربکس، بدنه، شاسی، جلوبندی، لاستیک، آپشن و… مواردی هستند که با دقت  توسط کارشناسان حرفه‌ای همراه مکانیک بررسی می‌شوند.

در مرحله‌ی اول کارشناسی، نقاط مذکور و بعد کیلومتر و میزان کارکرد خودرو بررسی و در نهایت تست دیاگ و تست رانندگی گرفته می‌شود. سپس کارشناس همراه مکانیک، گزارشی مکتوب و رسمی از بررسی خودرو تحویل می‌دهد و بر اساس آن خودرو را قیمت‌گذاری می‌کند.

کارشناسی بدنه خودرو
کارشناسی بدنه خودرو

۱- همراه مکانیک اولین و بزرگترین مرکز ارائه ‌دهنده‌ی خدمات کارشناسی حرفه‌ای خودرو و قیمت‌گذاری است که با بررسی 209 نقطه از خودرو، نه تنها فنی و بدنه، بلکه آپشن را نیز بررسی می‌کند.

۲- تاکنون بیش از ۷۰ هزار کارشناسی خودرو در ۳ هزار سال مدل مختلف توسط همراه مکانیک انجام شده است، سوابق کارشناسی های همراه مکانیک در سایت قابل مشاهده است.

۳- شما می توانید خودروی مورد علاقه خود را یافته و برای کارشناسی با همراه مکانیک تماس بگیرید.

۴- کارشناسان همراه مکانیک در کمتر از ۳۰ دقیقه در محل شما حاضر خواهند بود.

۵- همراه مکانیک به غیر از تهران در شهرهای کرج، شیراز، مشهد، اصفهان و تبریز هم نمایندگی دارد.

۶- همراه مکانیک تنها شرکتی است که علاوه بر کارشناسی خودرو، قیمت  کارشناسی آن را هم به شما اعلام می کند.

7- اگر علاقه دارید همراه مکانیک به جستجو خودرو، کارشناسی خودرو و معرفی خودروی کارشناسی شده به شما بپردازد، می توانید از خدمت خرید سفارشی استفاده کنید.

علاوه بر کارشناسی، اگر نیاز به قیمت‌گذاری سریع خودرو داشته باشید، می‌توانید همین حالا با ورود به سایت همراه مکانیک، با استفاده از ابزار آنلاین قیمت خودروی کارکرده و دست دوم مورد نظرتان مطلع شوید.:

www.hamrah-mechanic.com/carprice

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید:

چرا خرید خودروی کارکرده و حتی صفر به کارشناسی نیاز دارد؟

معایب ام وی ام 530

داستان جالب کارشناسی خودرو در یک نمایندگی معتبر!!!

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها