پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون تومان

فهرست مطالب

پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون تومان را در این مقاله از مجله خودرو همراه مکانیک برای شما مخاطبین عزیز بررسی خواهیم کرد تا بدانید در بازه قیمتی 300 تا 500 میلیون چه کراس اووری بخرید؟

پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون تومان

در بازه 300 تا 500 میلیون تومان عمدتا می‌توان کراس اوورهای اقتصادی را پیدا کرد که اکثر آن‌ها از لحاظ آپشن خیلی دست پر نیستند و در این مورد توقع زیادی هم از آن‌ها نمی‌رود. با این حال بعضی از کراس اوورهای موجود در این بازه قیمتی نسبت به دیگر محصولات دارای تجهیزات بیشتری هستند و می‌توانند نیازهای رفاهی ایمنی مشتریان را به نحو نسبتا مطلوب‌تری برآورده سازند. با این حساب اگر می‌خواهید پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون تومان را بشناسید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

ام وی ام x22 اسپرت اکسلنت صفر

قیمت ام وی ام x22 صفر کیلومتر در حدود 500 میلیون تومان است و جز معدود کراس اوورهای صفر کیلومتر است که می‌توان آن را با قیمتی حدود 500 میلیون تومان خرید و از آپشن‌های نسبتا متنوع آن لذت برد.

ام وی ام x22، پرآپشن ترین کراس اوورهای بازار داخلی
ام وی ام ایکس 22

در حال حاضر شرکت مدیران خودرو تجهیزات قابل‌قبولی مثل موارد زیر را روی ایکس 22 اسپرت اکسلنت نصب کرده است:


برای خرید ام وی ام x22 اینجا کلیک کنید.


 سامانه‌ کنترل کشش، سیستم کنترل حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری خودرو، ترمز کمکی الکتریکی، دو عدد کیسه هوا، ترمزهای دیسکی به‌علاوه ABS و EBD، نمایشگر لمسی ۸ اینچی، سیستم کروز کنترل، کنترل فشار باد تایر، سنسور پارک و دوربین عقب، پورت USB، سانروف برقی دو حالته، اتصال موبایل از طریق میرورلینک، حالت اقتصادی مصرف سوخت اکو، کامپیوتر سفری، رینگ‌های آلومینیومی ۱۶ اینچی، تهویه مطبوع دیجیتال، چهار بلندگو سیستم صوتی، آینه‌های جانبی برقی و روکش صندلی چرمی پارچه‌ای.

با این حساب ام وی ام X22 اسپرت اکسلنت اتوماتیک به عنوان یک کراس اوور نه‌چندان گران‌قیمت، خودرویی با آپشن‌های قابل‌قبول ارائه می‌دهد و می‌توان نام آن را در لیست پرآپشن ترین کراس ‌اوورهای 300 تا 500 میلیون تومان قرار داد.


برای خرید راحت و امن خودرو در بازه 300 تا 500 میلیون تومان و مشاوره در این زمینه به لینک نمایشگاه آنلاین خودرو همراه مکانیک مراجعه کنید.


جک اس ۵ اتوماتیک کارکرده مدل 94

جک S5 اتومات کارکرده مدل 94 یکی دیگر از کراس اوورهای جذاب و نسبتا پرآپشن است که گرچه کروز کنترل و دیلایت ندارد، اما در عوض بقیه امکاناتش می‌تواند به عنوان خودرویی در این رنج قیمتی، رفاه سرنشینان را تا حد امکان تامین کند. در ادامه می‌توانید به لیست کامل امکانات رفاهی-ایمنی این خودرو دست پیدا کنید:

جک s5، یکی از پر آپشن ترین کراس اوورهای داخلی
جک اس 5

سانروف، آینه‌های جانبی تاشونده برقی با گرمکن، اتولایت، مه شکن‌های جلو عقب، چراغ‌های عقب ال ای دی، کامپیوتر سفری، روکش صندلی چرمی، روکش چرمی فرمان، تنظیم برقی صندلی راننده به همراه مموری، ترمز ضد قفل abs و ebd، ترمز کمکی، هیدرولیک، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، کنترل سرعت در سرپایینی، کنترل شروع حرکت در سربالایی، ترمز پارک برقی، ۴ عدد کیسه هوا، سیستم پایش فشار باد تایرها، فرمان برقی دو جهته، تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، دوربین عقب، سنسور پارک جلو عقب، بلوتوث، سیستم صوتی با ۶ بلندگو، usb، کلیدهای سیستم صوتی روی فرمان، خروجی برق ۱۲ ولت، آنتن شیشه‌ای، سنسور باران، گرمکن شیشه جلو، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای.


برای خرید جک s5 اینجا کلیک کنید.


قیمت جک s5 اتوماتیک مدل 94 در حدود 450 میلیون تومان است و با توجه به این که جزو یکی از پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون تومانی است می‌توانید برای خرید جک s5 اقدام کنید.

چری تیگو ۵ اکسلنت مدل 95

چری تیگو ۵ یکی دیگر از کراس اوورهای پرآپشن نسبتا میان قیمت است که قیمت تیگو 5 تیپ اکسلنت مدل 95 آن در حدود 480 میلیون تومان است و از امکانات رفاهی و ایمنی نسبتا قابلی به شرح زیر بهره‌مند است:

چری تیگو 5
تیگو 5

کروز کنترل، سیستم کنترل توقف در سربالایی، سیستم کنترل پایداری و کنترل کشش، دو حالت رانندگی اکو – اسپرت، سنسور پارک عقب، سنسور فشار باد تایر، EBD، ABS و ترمز کمکی، دیلایت، اتولایت، مه شکن‌های جلو عقب، فرمان هیدرولیک دو حالته با دکمه‌های کنترل، نمایشگر لمسی ۸ اینچی، سیستم صوتی با ۶ اسپیکر و هندزفری، دوربین عقب، بلوتوث، USB، میرور لینک، ۴ عدد کیسه هوا، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی ۶ حالتی برقی راننده، گرمکن صندلی جلو، خروجی ۱۲ ولت، آینه جانبی تاشونده برقی با گرمکن و سانروف.

با خرید تیگو 5 مدل 95 خودرویی در دسته پرآپشن ترین کراس اوورهای ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان خواهید داشت.


برای خرید تیگو 5 اینجا کلیک کنید.


جک S3؛ کراس اوور در بازه 300 تا 500 میلیون

از دیگر گزینه‌های نسبتا خوش‌آپشن و البته صفر کیلومتر در بازه قیمتی 300 تا 500 میلیون تومان، جک اس 3 است. قیمت جک s3 صفر کیلومتر در حدود ۵۰۰ میلیون تومان بوده و کراس‌اووری است که تجهیزات آن تقریبا نیازهای متعارف و متناسب با کاربردهای خانوادگی را پوشش می‌دهد. مهم‌ترین امکانات این محصول کرمان موتور شامل موارد زیر می‌شود:

جک s3
jac s3

آینه‌های جانبی برقی با گرمکن، سانروف، خروجی ۱۲ ولت، روکش صندلی چرمی، تهویه اتوماتیک، دو عدد کیسه هوای سرنشینان جلو، بلوتوث، usb، نویگیشن، نمایشگر ۷ اینچی لمسی، سیستم صوتی با ۶ اسپیکر، فرمان برقی حساس به‌سرعت با دکمه‌های کنترل، مه‌شکن‌های جلو و عقب، چراغ بدرقه، دی‌لایت، اتولایت، ترمز کمکی، ترمز ضد قفل، توزیع نیروی ترمز، سنسور فشار باد تایر، حسگر پارک عقب، سیستم کنترل پایداری، سامانه کنترل توقف در سربالایی و کروز کنترل.


برای خرید جک s3 اینجا کلیک کنید.


هایما S5

هایما s5
هایما اس 5

هایما اس 5 هم یکی از کراس‌اوورهای جذاب و پرشتاب بازار است که به دلیل امکانات متنوعی که دارد، به‌راحتی در لیست پرآپشن ترین کراس اوورهای 300 تا 500 میلیون جا می‌گیرد. این بلندقامت شرقی تنها در یک تیپ به بازار کشور عرضه شده است و امکاناتی همچون کروز کنترل، سامانه‌های کنترل کشش و پایداری، کنترل ایستایی در سربالایی، حسگر پارک عقب، فشار باد تایر، دیلایت، فرمان هیدرولیک، نمایشگر لمسی ۷ اینچی، نویگیشن، دوربین‌های جانبی و عقب و ۳۶۰ درجه، 6 کیسه هوا، استارت و ورود بدون کلید، تهویه اتوماتیک، صندلی‌های جلو برقی، روکش صندلی چرمی، آینه جانبی تاشونده برقی با گرمکن و سانروف را درون خود جای داده است. قیمت هایما s5 مدل 97 در حدود 530 میلیون تومان است که می‌توانید با توجه به آپشن‌های ذکر شده برای خرید هایما اس 5 اقدام کنید.


برای خرید هایما s5 اینجا کلیک کنید.


در پایان باید اشاره کنیم که برخی مدل‌های دیگر مثل بی وای دی اس 6 و… نیز در این محدوده قیمت حضور دارند که امکانات تقریبا قابل‌قبولی ارائه می‎‌دهند، اما به دلیل عرضه محدودتر آن‌ها یا پایین بودن مدل این خودروها، ترجیح دادیم تا نامشان در لیست بالا قرار نگیرد.

برای خرید راحت و امن خودرو در بازه 300 تا 500 میلیون تومان و مشاوره در این زمینه به لینک نمایشگاه آنلاین خودرو همراه مکانیک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها